Skryté zlo

Skryté zlo
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347570/bmid_skryte-zlo-87s-347570.png 4 958 958

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Mean Streak, 2014

Kateřina Marko
31.10.2018 5 z 5

super romantický a napínavý příběh, přečteno jedním dechem

nicole1990
18.10.2018 5 z 5

Naprosto perfektní detektivka plná zvratů. Určitě si chci přečíst víc knížek od autorky

veronika8042
29.09.2018 5 z 5

Perfektní knížka, perfektní zpracování. Nenudila jsem se ani na chvíli, přímo jsem ji hltala ❤️

Opatov
15.09.2018 5 z 5

Sandra Brown je pro me jednou z nejoblibenejsich autorek. Hlavni hrdinka se pripravuje na maraton v horach. Bohuzel v te same dome se na stejnem miste pohybuje muz, ktery se skryva. Nic ale neni tak, jak vypada, prekvapivy konec. Napinava detektivka. Doporucuji.

Miruš
15.09.2018 5 z 5

Senzační knížka, nic jí nechybělo, přesně něco takového jsem si právě potřebovala přečíst.

mirunda
15.09.2018 5 z 5

Moje čtecí krize stále přetrvává, takže mi přečtení knihy trvá neuvěřitelně dlouho. I přesto se mi kniha moc líbila.

Nikkaa
14.08.2018 5 z 5

Hezky napsáno,kniha se četla nádherně, rozuzlení díla tedy až na konci knihy ale vůbec to nevadilo...první kniha od autorky a budu hledat další

Barush64
08.08.2018 4 z 5

Čekala jsem spíš thriller a toto bylo ještě šmrncnuté harlekýnkou, ale na letní dovolenou ideální. Četla se velmi dobře a pořád se tam něco dělo.

mirvas
07.08.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha, příběh měl spád i napětí.

FreckledCathy
03.08.2018 5 z 5

Moje první knížka od autorky, dostala jsem ji jako dárek a byla jsem nadšená, příběh mě chytil a překvapoval až do samého konce, doporučuju! :)

dachi
23.07.2018 4 z 5

Styl psaní mi velmi vyhovoval a příběh byl také zajímavý. Jenom ten konec mi přišel moc ukvapený. Poslední kapitola mě zklamala. Po půl roce znenadání se objeví a představitelka dělá jako že nic se nestalo, že zmizel. No nevím já bych mu to stížila :-) a ještě k tomu ten název knihy, vůbec k tomu nesedí. Romantika jak blázen a název titulu jak u psychologického thrileru.

Bookberry
06.07.2018 5 z 5

Velmi napínavá a čtivá knížka s překvapivým koncem!

ZuK1
24.06.2018 2 z 5

Tak já nevím, ale tentokrát se asi budu odlišovat od většiny hodnotitelů. Knížku jsem si koupila právě kvůli jejímu vysokému hodnocení a čekala jsem od ní i podle anotace přece jen něco jiného..... Chvilku jsem dokonce uvažovala, zda-li ji neodložím, ale nakonec jsem ji už spíš jen ze zvědavosti dočetla. Hned od začátku mi hodně nesednul způsob, jakým je knížka psaná, i když tohle pravděpodobně mohl dost ovlivnit podle mě hodně nezdařilý překlad. Co se týká některých dialogů, plně souhlasím s komentářem uživatelky VerčaFF a často jsem i já přemýšlela, že takhle by to přece nikdy žádný Čech neřekl a v určitých intimnějších situacích teda už vůbec ne. Pominu-li tedy „kostrbatost“ překladu, čtivost, zvlášť v druhé části a nečekaný závěr se knížce upřít nedá, ale té červené knihovny tam bylo na můj vkus také příliš.
U hodnocení jsem váhala mezi dvěmi a třemi hvězdičkami, ale v porovnání s několika opravdu výborně napsanými knihami, které jsem poslední dobou četla dávám nakonec hvězdičky dvě.

Aknel26
20.06.2018 3 z 5

Velmi čtivá, napínavá knížka s (pro mě) nečekaným rozuzlením. Jednání některých postav bylo občas nelogické a možná to bylo trochu překombinované, ale v normě. Opět bych měla výhrady k jazykové úpravě.

Víc než nad samotným příběhem ale přemítám nad traumatem, jež bylo v knize zmíněno, totiž jak může člověk žít s vědomím, že někoho zabil - a to třeba i v sebeobraně nebo aby chránil druhého. Jde to nějak vytěsnit, zapomenout? A ovlivní ta skutečnost i to, jak takového člověka vnímají jeho blízcí? Podobné otázky si kladu i v souvislosti s tolik diskutovaným trestem smrti.

Princezna22
07.06.2018 4 z 5

Kniha mě děsně bavila nemohla jsem se od knihy odlepit.. Děj mě překvapil,ale dal se poměrně dost předvídat. Ale to nevadí,moje první setkání se spisovatelkou a dopadlo na výbornou. DOPORUČUJI :)

roso.mak
29.05.2018 2 z 5

První polovina příběhu má v sobě díry jak na mamuta, druhá polovina je lepší, i když pořád mírně praštěná. Nechybí sice překvapivý konec, ale stejně mám pocit, že je to bestseller hlavně kvůli té těžké romantice, která se příběhem táhne.

vlastus52
29.05.2018 5 z 5

Velmi dobrá kniha od které se nedá odejít

DannyBlakely
26.05.2018 5 z 5

Dokonalá knížka!

Barča92
07.05.2018 5 z 5

Nejlepší knížka co jsem kdy četla. Nejde přestat, nejde se odtrhnout. Krásný příběh plný napětí. Určitě doporučuji!!

Hanulka25
07.05.2018 5 z 5

Tahle knížka mě opravdu hodně bavila, určitě doporučuji.