Skutočná princezná

Skutočná princezná
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462246/bmid_skutocna-princezna-7pB-462246.jpg 4 120 120

Lottie Pumpkinová je obyčajné dievča, ktoré sa túži stať princeznou. Ellie Wolfová je princezná, ktorá chce byť obyčajným dievčaťom. Osud ich zviedol dokopy a ony si svoje úlohy jednoducho vymenili. Stali sa z nich najlepšie kamarátky a teraz na ne čaká druhý rok štúdia v Rosewood Hall. Zvládanie nových identít však nie je ani zďaleka to jediné, čo na ne čaká. V škole sa dejú podivné veci. Niekoľko študentov bolo otrávených a vyzerá to, že ohrození sú všetci. Dievčatá a ich priatelia sú pripravení zastaviť tajnú organizáciu Leviatan, ktorá zrejme za tým všetkým stojí. Lenže nebezpečenstvo je oveľa bližšie, než všetci čakali...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Princess in Practice , 2018

Manelinka
01.09.2019 5 z 5

Tahle kniha je uzasna???? už bych chtěla aby byl do češtiny přeložený i další díl a další atd. Super ????

teer.h
26.08.2019 4 z 5

Hezké pokračování, které se četlo samo. Connie Glynn má velmi čtivý styl psaní, těším se na další díl :)

BarryC.
09.06.2019 5 z 5

Za mě lepší než první díl. Opět moc milá knížka.

Cometka
23.05.2019 5 z 5

Super pokračování. Skvěle se čte, děj ubíhá a podle mně docela povedená "detektivka" pro mládež :-) Přečteno za den.. ale sakriš, kdy bude další díl??!!