Spadnul z jahody

Spadnul z jahody
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405576/bmid_spadnul-z-jahody-2sO-405576.jpg 3 24 24

Rozpustilý příběh s hromadou dobře míněných facek s vtipným nábojem, špetkou ironie a trochu jiskřivých dialogů, které zhltnete na jedno zakousnutí. Táňa má na muže vyvinutý šestý smysl. Vždy ji spolehlivě oznámí, kdy je čas vzít nohy na ramena a utíkat pryč. U sebevědomého Bruna se jí signalizační kontrolka nespustí. Nechat odejít pana Vyhlídnutého by byl životní omyl, a tak si umíní ho lapit za každou cenu. Ale předběhnout osud se nevyplácí. O tom se Táňa přesvědčí velmi brzy. Proč se její sny rázem rozplynou jako obláček dýmu? Kdo je ten skutečně "vyrobený" muž pro Táňu?... celý text

Ála1968
10.06.2024 3 z 5

Žádný velký dojem to na mě neudělalo.Podle mě takové nic moc

Ála41
01.07.2021 odpad!

Blbost. Strašná blbost.

ronave
27.01.2020 3 z 5

Oddechová knížka, rychle přečtená. Nic zvláštního mě k jejímu popisu nenapadá...

pip11
12.01.2020 3 z 5

Příjemný nenáročný příběh, který mě původně zlákal svou jahodovou obálkou.

Allla9
22.10.2019 4 z 5

Něco tak sladce naivního jsem již dlouho nečetla. Ale přiznávám - bavila jsem se.

janina66
11.09.2019 5 z 5

Tak dlouho jsem se u takové knihy nepobavila a nezasmála. Mooooc se mi líbila. fakt doporučuji. Čte se sama, měla jsem ji za dopoledne přečtenou.

zdehan
20.08.2019 5 z 5

Pěkná oddechovka na letní dny moc dobře se četla doporučuji.

gargamelka
27.06.2019 4 z 5

Jasná volba na letní opalovačku. Příběh ze života o tom, že když my ženy něco chceme a jde třeba o muže, tak si za tím jdeme... nastudujeme zaručené rady z internetu a dějou se věci

alnahu
20.06.2019 4 z 5

S humorem napsaný příběh sebevědomé Táni,která při hledání chlapa používá svůj šestý smysl.Ale ten ji zklame ,když potká Bruna -ale právě o toho nejvíc stojí a proto stále vymýšlí,jak polapit svého vyvoleného.Pobavila jsem se.
Žij - Směj se - A miluj

dencuska
06.07.2017 5 z 5

Spadol z jahody je knižka, pri ktorej vás hneď na prvý pohľad zaujme krásna obálka, sľubujúca svieži, letný príbeh, ktorý vám bude verným spoločníkom niekde pri vode. Nenájdete tu žiadnu klasickú romantiku, ale vnímanie vzťahov, a hlavne chlapov ako takých, s nadhľadom a jemnou iróniou. Knižku odporúčam tým, ktorí hľadajú oddychovú jednohubku, svieže dielko, pri ktorom vystriedajú viacero protichodných emócií počnúc smiechom, hnevom, až po spolupatričnosť k hlavnej hrdinke.