Spomienky na lásku

Spomienky na lásku
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148653/spomienky-na-lasku-148653.jpg 4 61 61

Odvážna Walesanka je nemanželskou dcérou waleského princa, ktorý ju po matkinej smrti odvezie do svojej pevnosti Cythraul, kde je výlučne mužská posádka. A tak vojaci vychovávajú dievčatko ako chlapca, naučia Rhonwyn bojovať so zbraňou, jazdiť na koni. Keď však dospeje v prekrásnu ženu, otec ju na základe mierovej zmluvy vydá za anglického lorda Eduarda de Beaulieu, ktorý ohromene zisťuje, že jeho pôvabná nevesta so zlatými vlasmi je svojhlavá a chladná divoška. Pomaly, trpezlivo, krok za krokom si získava jej srdce. Keď ho však Rhonwyn sprevádza na križiackej výprave, vezmú ju do zajatia a stane sa otrokyňou vášnivého cinnebarského kalifa, ktorý si ju obľúbi a zasvätí ju do tajov zmyselnej lásky. Po úteku z háremu a návrate k manželovi , ktorého obraz stále nosila v srdci, zdesene zisťuje, že lord Eduard sa v domnení, že zahynula, znovu oženil. Sklamaná Rhonwyn sa nevzdáva a bojuje - tentoraz za svoju česť a spravodlivosť...... celý text

Ála1968
18.06.2023 4 z 5

Bylo to moc hezký.Po celou dobu se něco dělo a děj gradoval až do konce.

scarletblue
18.01.2021 5 z 5

Tato autorka prostě umí překvapit. Vím, že už je to nějaká doba, co jsem tuto knížku četla, ale dobře si pamatuju, že mě kniha nadchla.
Děj je vždy napínaví, plný zvratů a postavy se spolu s ním vyvíjí jako by to bylo ve skutečném životě.

petraj30
11.08.2019 5 z 5

Sice tuto spisovatelku příliš nevyhledávám, ale má pár úžasných knih, které stojí za to a tohle je jedna z nich, od knihy jsem se nemohla odtrhnout, bylo to moc krásné, plné romantiky a intrik, jen Edward z toho vyšel na můj vkus až moc lehce

mazlak
07.04.2017 5 z 5

Zase jedna z krásných románů od této autorky. Děj je do poslední chvíle plný zvratů. Když už jsem si myslel, že děj bude nudný a směr děje je naprosto jasný, nastal takový zvrat, že jsem byl nucen hltat text stále dál. A pak že se zde láska neobjeví. Už se moc těším na další z románů.

ariel platto
17.03.2015 5 z 5

Při návratu hlavní hrdinky do Anglie, jsem si u jedné scény pofňukala :)
A taky se mi líbilo, že zde konečně panna, neměla při prvním milování hned několik orgasmů...

gabca007
10.05.2013 5 z 5

Toto je moje první kniha od této spisovatelky a musím říct, že si určitě přečtu další. Doporučila mi ji kamarádka, protože kdybych si knihu vybírala někde v knihkupectví, díky neskutečně ošklivým, pro mne až odpudivým přebalům VŠECH knih této spisovatelky bych po ní určitě nesáhla. Takže kdo má rád historické romance s dávkou erotiky, ten si určitě přijde na své.