Srážka světů

Srážka světů
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499312/bmid_srazka-svetu-l7g-499312.jpg 5 182 182

Velkolepé finále je tady! Závěrečný díl úspěšné série ze světa pohádek. Brána mezi světy se otevřela a všechny postavy ze Země příběhů – hrdinové i padouši – mohou volně vstupovat do naší reality. Conner si myslí, že nic horšího se stát nemohlo. Ale jen do okamžiku, kdy zmizí Alex! Conner a jeho přátelé to bez ní nebudou mít jednoduché. Musí vybojovat tu největší bitvu na jejímž výsledku závisí vše. Osud a bezpečí těch, které milují, ale i mnohem víc. Dokážou vyhrát válku a obnovit rovnováhu a pořádek mezi lidským a pohádkovým světem?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Words Collide, 2017

Ivuska.09
26.05.2019 3 z 5

Pokud jste četli předchozí díly ze série Země příběhů, tak si jistě nenecháte ujít ani tento. Mohu říct, že oproti předchozímu dílu mě závěrečný opět bavil. Celkově tedy mohu sérii doporučit všem milovníkům pohádek. Myslím, že každý takový člověk si v ní najde něco, co si zamiluje.

Kami97
22.05.2019 3 z 5

Na poslední díl jsem se těšila a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Connor s jeho literární armádou a přáteli ze Země Příběhů se snaží zachránit Alex, která má po zakletí zničit celý svět New Yorkem počínaje. Příběh plný akce a rozhodně velkého dobrodružství. Na konci knihy mi zůstal jen pocit, že všechno dopadlo přesně tak, jak mělo.
Celkově se mi tato série moc líbila a určitě bych ji doporučila dál. Podle mě to nejsou jen knihy pro děti, já jsem z nich byla nadšená i ve svých 21 letech :) Ještě se chystám na doplňkové knihy ze série, které vyšly pouze v angličtině - The Mother Goose Diaries, Queen Red Riding Hood’s Guide To Royalty a The Ultimate Book Hugger´s Guide.

bata44
20.05.2019 5 z 5

Poslední díl nezklamal. Miluju tuhle sérii a je škoda, že už je to konec. Vždycky jsem se nemohla dočkat nového dílů a teď už se nemám na co těšit. Alex a Conner budou vždy mí dětští hrdinové.