Srážka světů přehled

Srážka světů
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499312/bmid_srazka-svetu-l7g-499312.jpg 5 182 182

Velkolepé finále je tady! Závěrečný díl úspěšné série ze světa pohádek. Brána mezi světy se otevřela a všechny postavy ze Země příběhů – hrdinové i padouši – mohou volně vstupovat do naší reality. Conner si myslí, že nic horšího se stát nemohlo. Ale jen do okamžiku, kdy zmizí Alex! Conner a jeho přátelé to bez ní nebudou mít jednoduché. Musí vybojovat tu největší bitvu na jejímž výsledku závisí vše. Osud a bezpečí těch, které milují, ale i mnohem víc. Dokážou vyhrát válku a obnovit rovnováhu a pořádek mezi lidským a pohádkovým světem?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Words Collide, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Srážka světů. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (43)

šárofka
15.09.2024 5 z 5

Pěkné zakončení série, díl se mi moc líbil.

Grace_Foster
05.07.2024 odpad!

0/10- MIZERNÉ!!! Nedoporučuji lidem které baví tato série a nechtějí si to zkazit touto hrůzou.

slay_girl
08.01.2024

BOŽŽŽŽŽÍÍÍÍ

Knižní novinky (19. týden)

05.05.2019

"Člověk nemusí být uvnitř zrcadla, aby byl chycený v něm," řekla. "Vzpomeň si na všechny ty, co se dívají na svůj odraz a nelíbí se jim, co vidí. Vzpomeň si na všechny ty lidi, kteří staví svoje štěstí jedině na vzhledu. Vzpomeň si na ty, kteří si neužívají života, protože nejsou spokojeni s tím, jak vypadají. Podle mě jsme vlastně všichni vězni zrcadel." - dívka v zrcadle

Kniha Srážka světů v seznamech

v dalších seznamech3x