Šťastne až naveky

Šťastne až naveky
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351916/bmid_stastne-az-naveky-kU1-351916.jpg 4 1634 1634

Selekce série

America a jej príbeh nemal len jedno šťastne až naveky… Vráťte sa v zbierke poviedok do romantického sveta Selekcie a jej hrdinov. Skôr než Amberly prišla do paláca… Bola Štvrtou, ktorá bola zamilovaná do Prvého. Skôr než Maxon stretol dievča svojich snov… Bol priateľom kohosi iného. Skôr než Aspen otvoril svoje srdce niekomu novému… Bol odhodlaný bojovať o svoju prvú lásku. A skôr než sa Marlee mohla zapáčiť princovi… Bola zamilovaná do niekoho iného.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Happily Ever After, 2015

wildXchos
15.09.2018 3 z 5

Sice je hezké dozvědět se něco navíc o postavách ze Selekce, ale většinu událostí z této knihy už jsme znali z jiných knih, a navíc mi připadalo, že se jednotlivé dívky povahou skoro neodlišují. Třeba Amberly se svým způsobem chovala vlastně stejně jako America.

3lis
14.09.2018 4 z 5

Skvělá kniha a jsem ráda, že jsem si mohla představit další díl pro mě užasného serialu, který se odehrává v této serii. Trochu mě zklamalo jak málo je napsano u Maxona čekala jsem nějaké zajímavosti. Nevadí i tak ta knížka bude v mém srdci jedna z nejoblíbenějších.

Harmiona
09.09.2018 odpad!

Už podle popisu musí být kniha úžasná.

makynka911
03.09.2018 4 z 5

Uzavření světa Selekce. Mám z povídej rozporuplné pocity. Hodně se mi líbila Marlee, Amberly a Celesta. Naopak Maxonova povídka a povídka o Aspenovi a Lucy už tolik neupoutaly. Nicméně se mi toto završení knih velmi líbilo a jsem ráda, že jsem se si celou sérii přečetla :)

silvinka12
22.08.2018 5 z 5

Tohle byla moje poslední kniha ze světa selekce. Je mi tak líto, že musím ten kouzelný svět opustit. Tahle kniha povídek dodává celé sérii ještě větší kouzlo. Nejvíc se mi líbily povídky o Amberly a Marlee. Zato se u mě moc nechytila povídka o Aspenovi a Lucy. Jejich příběh mohl být o něco delší, stejně jako Druhé výročí, mohl mít o deset stránek více. Ale jinak prostě nádhera, všechny knihy od Kiery se přečtu znovu!

Míša06
20.08.2018 5 z 5

Kniha byla opět napsána velmi dobře. Obálka se mi líbila o trochu méně, ale i tak patří k těm lepším. KNiha obsahuje hodně povídek, a mě se asi nejvíce líbila ta o Amberly a Clarksonovi a bylo docela zajímavé číst kapitolu o Maxonovi. Kniha se mi líbila, a doporučuji ji všem, kterým první tři díly o Americe a Maxonovi nestačili.

LuScha
04.08.2018 5 z 5

Opět jsem si tu knížku užívala :). Mohu doporučit

maja11231
22.07.2018 5 z 5

Bylo super zjistit jak se cítili i ostatní během Selekce (ne jenom America)
Doporučuji ❤

mishka1976
19.07.2018 5 z 5

Tento díl mne zaujal nejvíce (mám přečten 1.-3. díl Selekce). Krásně dokresluje pozadí i hloubku některých činů a rozhodnutí.

Knihomolka10942
28.06.2018 5 z 5

Tento díl se mi moc líbil. Doplňuje celý příběh Selekce, a dozvite se tu věci které v sérii nebyly. Mě nejvíc zaujal příběh Merlie a Cantera. Za mě pět hvězdiček.

Rozik
26.06.2018 5 z 5

Ostatní díly mě zaujaly více

Tofinka
20.05.2018 4 z 5

Krásné doplnění celé série Selekce. Opravdu milé příběhy, ať už se jednalo o královnu Amberly, nebo příběh vyprávěný z pohledu Marlee...
Oceňuji první seznámení prince Maxona a Americy z pohledu prince (to se mi líbilo z celé knihy asi nejvíc spolu s povídkou Miláček)❤.

Obálka je podle mě jednoznačně nejslabší z celé série, ale velmi se mi líbily kresby na začátku každé povídky.

Laughtubbe
19.04.2018 5 z 5

Páni ! To je ale něco. Sbírka úžasně napsaných povídek obohacena o krásné ilustrace. Sérii Selekce zbožňuji. Je to úplně něco jiného než normálně čtu. Žádní upíři a jiné krvelačné bestie...jen princezny. Krásné oddychové čtení ke kterému se budu stále vracet. Tato kniha mi doplnila mezery v příběhu. A co si budu nalhávat, ten obal je dokonalý :*. Doporučuji úplně všem. Mám v nic uložené čtyřlístky.

Siu83
19.04.2018 4 z 5

Hezké doplnění k celé sérii

Hania932
15.04.2018 5 z 5

Velmi krásná a zajímavá knížka! Postavy ze Selekce miluju a toto bylo příjemné čtení.

warca
15.03.2018 5 z 5

Pro doplnění série je tato kniha nezbytná. Dovolí vám se alespoň na chvíli vrátit do světa prince Maxona, podívat se na příběh jeho rodičů a nahlédnout do životů ostatních oblíbených postav.
Příběhy byly postavé podobným poutavým a čtivým způsobem jako ostatně celá Slelekce. Prostě krása.

Ažula
07.03.2018 5 z 5

Tuto knihu hodnotím, jako knížku doplňkovou, ne součást série. Jsem totiž hrozně ráda, že ji autorka napsla. Vždy mě zajímaly i osudy vedlejších postav. Konečně jsem se třeba dozvěděla, co se stalo s Marlee. Vžila jsem se do příběhů a knížku si opravdu užila.

Torino
27.02.2018 4 z 5

Všechny příběhy jsou zajímavé a aspoň mě vtáhly do děje stejně jako knihy. Každý příběh má jiné plusy a jiné mínusy. Mě osobně se kniha velmi líbila, dovysvětlila, co bylo potřeba dovysvětlit. Líbilo se mi, že každá povídka je psaná v ich formě z pohledu dané postavy. Příběhy jsou sestaveny z již známých scén (které jsme četli v předešlých knihách), které jsou právě z pohledu někoho jiného než hlavní hrdinky, ale jsou tam odhaleny úplně nové scény, které jsme si mohli jen domýšlet. Zároveň jeden příběh, a to příběh královny Amberly, je zasazen přibližně o 20 let dříve, než se odehrává náš děj, takže se dozvíme něco úplně nového a celkem překvapivého. Jen je mi líto, že tam chyběl příběh Georgie.

misak94
11.02.2018 5 z 5

Povídky jsou moc krásně napsané a skvěle dotváří příběh. Bylo velice zajímavé vidět stejné prožitky očima někoho jiného :) moc povedené.

quinefer
30.01.2018 4 z 5

za me asi nejlepsi kniha zatim. asi by mi vyhovovalo lip kdyby byl cely pribeh vypravem spise ocima Maxona nez vecne ufnukane Ameriky. Ale co uz nejsem cilova skupina tak je to asi jedno.