Stíny horkého léta

Stíny horkého léta
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519471/bmid_stiny-horkeho-leta-ElA-519471.jpg 4 54 54

Jo pracuje jako strážkyně národního parku a v australské divočině se cítí jako v ráji, dokud neobjeví tělo mrtvého muže. Vyšetřování se ujme Nick, který dokáže tak dobře operovat v utajení, že ani jeho kolegové netuší, na čí straně stojí. Zpočátku jednoduchý případ se začíná komplikovat, zato Nickova priorita je čím dál jasnější – ochránit Jo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

Dead Heat

Johanka1956
22.01.2022 5 z 5

Poutavý, napínavý příběh mladé strážkyně národního parku Jo a kriminalisty Nicka mne zcela pohltil. Čtenář je hned na prvních stránkách vtažen do krásné přírody australské divočiny, ale také do těžké práce strážců parků. Jak snadno se mladá strážkyně ocitne v ohrožení, když se stane svědkyní zločinu a Nickovou prioritou je mladou ženu, která ho stále víc přitahuje, ochránit. Zločin, nebezpečí, odhodlání, zrada, láska... Opravdu prima čtení

tess.de.veles
23.11.2021 3 z 5

Bohužel jsem přečetla jen 200 stránek, takže dvě třetiny, páč jsem musela knihu vrátit do knihovny a nemohla si ji opět půjčit....Kdyz jsem pochopila, že to celé nestihnu přečíst, přečetla jsem si aspoň poslední dvě stránky....:-) Myslím, že asi ta poslední třetina....těch poslednich 100 stránek byla docela jízda....:-)

1marskr
05.07.2020 5 z 5

Kniha mě velice mile překvapila. Škoda, že autorce vyšla v ČR jen jedna kniha. Kniha měla spád a vtáhla mě do děje tak, že jsem cítila kouř z požáru v buši, horké australské slunce nebo strach, kdyz utíkali před zločinci.

helenkan
01.10.2019 4 z 5

Spíše jsem čekala romantiku a ejhle vyklubala se z toho pěkně napínavá detektivka. Nebylo to špatný,jen já ty mafiány a drogy fakt nemam ráda. Jo a Nick jsou sympaťáci. :-)

a.k
16.09.2019 4 z 5

Nenáročná detektivka z prostředí australského národního parku, kde hlavní roli má správkyně parku Jo, která při obhlídce najde mrtvolu muže. Vyšetřování případu se ujímá Nick, který má tak trochu tajemnou minulost.
Kniha se čte překvapivě dobře a děj svižně ubíhá. Nechybí ani decentní romantická linka. Nebylo to vůbec špatné.

medlovice
19.05.2019 4 z 5

O této knižce jsem si myslela, že to bude nějaký zamilovaný románek pro ženy , kde není nutno přemýšlet nad dějem. Ale hned na začátku je vražda a krásná dívka je v ohrožení a vraždu vyšetřuje jak jinak přitažlivý svobodný detektiv. Ale s trochou napětí a ohrožením života, protože se Jo zaplete do něčeho do čeho neměla , kdy si hrdinný Nick zachrání je to docela dobrý příběh na letní dny na odpočinek . I když jsem ji četla docela dlouho , ocenila jsem i změnu prostředí a flory a fauny Australie.

DeKo1996
28.05.2017 5 z 5

Tak tahle kniha se mi velmi líbila.. Četla jsem ji s napětím od začátku do konce.. Oba hlavní hrdinové mi byli od první chvíle sympatičtí..

Terka18
08.07.2016 5 z 5

Pro mě vyloženě letní čtení. Oddechové, nic náročného a i s kapkou napětí, jak vše dopadne. Hlavní hrdinka, byla soběstačná žena, která se ničeho nebála. Příběh se čte pomalu sám.

lulu28501
03.07.2016 5 z 5

Mě se to líbilo.

maxihrosik
22.02.2016 3 z 5

Nevím proč, ale tak trochu jsem doufala v australskou obdobu Ostrova Lewis od Petera Maye, u kterého jsem často měla pocit, že dýchám mořský vzduch a krčím se před prudkým větrem a deštěm. To úplně nevyšlo - klokan na mě z žádné stránky nevykoukl, lesní požár nepálil, divoká příroda neoslňovala. Příběh nebyl špatný, jen trošku překombinovaný a nedotažený, se zbytečně brutálním násilím. Obě hlavní postavy byly sympatické, houževnaté, loajální a odvážné, ale takové neosobní, takže se mi pod kůži nedostaly. Mé hodnocení je tak půl na půl - čtivě napsaná dobrá detektivka, na kterou rychle zapomenu a další díla autorky nedočkavě vyhlížet nebudu, pokud se mi však dostanou do ruky, přečtu si je.

Sarance
05.05.2015

Pěkně se četla, humor, napětí, láska. ..

Sobotikova
08.01.2015 3 z 5

Průměr....nenadchlo a ani neurazilo.

malen
07.07.2014 4 z 5

Nebylo to nejhorší , fajn oddechovka

vaili
27.03.2014 4 z 5

Příjemná detektivka :)

avad
05.01.2014 5 z 5

Od spisovatelky Bronwyn Parry jsem zatím četla jen knihu "Stíny horkého léta" a moc se mi libila a přečetla jsem jí jedním dechem. Napínavý děj se odehrává v australské divočině a hlavní hrdnikou je Jo Lockwoodová, strážkyně Národního parku, která při pravidelné obchůzce objeví tělo mrtvého muže. Od této chvíle nemá chvilku klidu a není nikde v bezbečí. O život jí usiluje drogový mafián Ranireze, kterého může identifikovat. Prioritou hlavního vyšetřovatele Nicka Mathensona je Jo ochránit.