Sto rokov samoty

Sto rokov samoty
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198837/sto-rokov-samoty-198837.jpg 4 2140 2140

Magický príbeh o zrode, rozkvete a zániku mestečka, o živote, káskach a túžbach jej obyvateľov. Popri všedných udalostiach tu ožívajú fantastické príbehy, dávne mýty a legendy.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Cien años de soledad, 1967

makemake
12.12.2010 5 z 5

Jedna cesta do Maconda - a člověk se už nikdy na svět nepodívá stejnýma očima. Řadím mezi svých deset nejoblíbenějších knih, počet hvězdiček fitkitvně navyšuji minimálně na osm!

petulkaaaaaa
30.11.-0001 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, která zasáhne člověka hodně hluboce... Buendíovi a jejich sto roků samoty jsou dokonale popsány, postavy vykresleny v celé své pravdivosti. Popisování reálných věcí nerealisticky a nereálných realisticky. Magický realismus již nemůže být magičtější!!!

Frakira
30.11.-0001 5 z 5

Kdybych mohla, dám i šest hvězdiček...tahle kniha se člověku prostě zaryje do mozku

Komnenos
30.11.-0001 5 z 5

Neskutočné sa prelína s realitou a človek nevie, čo je čo. Brilantná sága rodu Buendíovcov.

hanca
30.11.-0001 4 z 5

Knížka je napsáná v Marguezovým způsobem, takže by si měl zájemce o tuto knížku přečíst nějdříb nějakou jeho tenčí knížku, aby si zvykl na jeho styl a pak vřele doporučuji.