Svedené a rozpustilé

Svedené a rozpustilé
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212264/mid_svedene-a-rozpustile-212264.jpg 2 36 36

Dvě ženy svedené osudem - Niky Gajerová, pětatřicetiletá blondýnka, kdysi nadějná malířka a po sňatku profesionální manželka a Viky Zuzová, nápadná černovláska, někdejší oblíbená dětská filmová hvězdička. Cesty obou žen se zkříží. Užívají si a berou, co jim každý den nabízí.

essene
09.10.2024 5 z 5

Divím se nízkému hodnocení,mně kniha bavila.Připomíná to knihy Aleny Jakoubkové-doporučuji

Radka1911
06.09.2018 1 z 5

Knížka mi byla doporučena, očekávala jsem oddechovku, ale za mne - absolutně mě to nebavilo. 1 hvězda za obálku.

bosorkalesni
22.08.2018 1 z 5

Nedočetla, za mě nic moc...

Lenoulinka
11.08.2018 2 z 5

Nebylo to nějaké duchaplné čtení, ale docela mě to bavilo. Četla jsem od autorky druhou knihu a zase tam hrdinka vesele holduje alkoholu.

Luci136
17.06.2016 4 z 5

Knizka se mi v celku zdala fajn, neni spatna, ale ani wau...
Mam rada tyhle uvahy a mysleni, jen na me nekdy postavy pusobily jako zdeprimovane zenske, ktere nevedi jak se chovat a co je spravne. V celku se da rict, ze je to jedna velka jizda depkou. Ale musim uznat, ze nektere vety jsem si musela podtrhnout v knizce, jelikoz meli neco do sebe.
Asi se k ni dlouho nevratim, ale nelituji, ze jsem ji cetla.

Kačík
27.08.2012 1 z 5

Bohužel jsem nedočetla, na můj vkus moc psychologických dialogů, téměř žádný děj.