Tajemství duté vrby

Tajemství duté vrby
https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74136/mid_tajemstvi-dute-vrby-q15-74136.png 4 10 10

Skupina detí zo siedmich roztrúsených chať prežije v prírode troje prázdniny a také tri neočakávané a nevšedné dobrodružstvá. Pri dobrovolných riešení úloh a neľahkom prekonávaní detských nectnosti osvedčuje sa ich družnosť a dobré povahové vlastnosti.

Granada
07.08.2022 5 z 5

Jedna z nej knížek mého dětství

Riccia
01.01.2022 5 z 5

Tohle byla oblíbená knížka mého dětství. Když jsem uviděla první téma letošní čtenářské výzvy, měla jsem tři horké kandidáty - Děti z Bullerbynu, Báječný trest a tuhle dětskou detektivku. Nakonec vyhrálo tohle trojprázdninové vyprávění a zpříjemnilo mi uplynulé vánoční svátky a dnešní Nový rok. Opět jsem se s ním vydala do krajiny, kterou jsem si ve své hlavě "vymalovala" před lety. To mě vždycky překvapí. Kdysi dávno si člověk nějak představí kulisy příběhu a i po mnoha letech, když se k příběhu vrátí, vrátí se i do stejných představ, jako by se vrátil do krajiny svého dětství. Samozřejmě že nyní už vidím vyprávění trošku jinak, ale i tak to bylo vyprávění napínavé a s partou ze Sedmichat jsem si užila velice příjemná odpoledne :-)

Snovač
11.09.2014 3 z 5

Pro děti je to napínavé a i trochu poučné, ale pro starší už tak moc ne. :)

František Marek
česká, 1913 - 1987