Tajomstvá živých

Tajomstvá živých
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494681/tajomstva-zivychlfwskC-B4E-.jpg 4 260 260

Hruď sa jej dvíhala a klesala, od strachu lapala dych, ale prišla neskoro. Už videla to, čoho sa najväčšmi obávala – zadné sedadlo auta bolo prázdne. Jej dievčatko zmizlo. Abigail žije dokonalý život so svojím milujúcim manželom a s rozkošnou dcérkou Izzy. Niekto však pozná jej tajomstvo a chce, aby pravda vyšla najavo. Malú Izzy jedného dňa unesú z parkoviska a vyšetrovaním prípadu poveria detektívku Robyn Carterovú. Ktosi posiela Abigail výhražné správy z anonymného čísla a ohrozuje všetko, čo jej je drahé. Čo Abigail skrýva? Inštinkty Robyn našepkávajú, že medzi Izziným únosom a dvomi vraždami, ktoré vyšetruje, existuje súvislosť. Má sklony k impulzívnemu konaniu, ale keď naposledy takto konala, jej snúbenca to stálo život a ešte vždy si to vyčíta. Túži rozlúsknuť prípad a získať späť svoje miesto detektívky, no najprv musí nájsť stratenú sebadôveru – a to rýchlo. Robyn sa pustí do prenasledovania bezohľadného viacnásobného vraha. Ak sa k tomu zvrátenému človeku nedostane včas, unesené dievčatko zomrie.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Little Girl Lost, 2017

zuzad
07.05.2019 4 z 5

Opravdu dobrá kniha, dobře se čte a udržuje napětí až do konce.

miuk
29.04.2019 3 z 5

Velmi čtivá kniha, plno zvratů, už na začátku mě při čtení mrazilo.

ArwenAragorn
21.04.2019 5 z 5

Výborný a hodně temný, mrazivý a emotivní thriller o lžích a pečlivě ukrývaných tajemstvích s moc dobře vykreslenými postavami. Jde o poutavý příběh se správně dávkovaným napětím a zvraty.
Alice mi nějak přirostla k srdci kvůli tomu, čím si prošla. Hodně jsem také prožívala s Abigail její obavy a strach.
Byla jsem si jistá dost brzo, že vím, kdo je pachatel, ale byla jsem úplně vedle.
Knihu určitě doporučuji a moc ráda si přečtu další díly s Robyn Carterovou.

Šánka
07.04.2019 4 z 5

Na to, že autorka s tímto žánrem začíná, se jí příběh moc povedl. Hodně postav, několik dějových linek, děj proložený vzpomínkami a mnoho nevyřčených tajemství. Nebylo to ani tolik o napětí, které by mě nutilo číst dál, jako spíš zvědavost, co za vším vězí, kdo co skrývá. Vůbec jsem tu skládačku nedovedla pospojovat a už vůbec dát dohromady souvislosti. Pro mě byl pachatel dlouho hádankou, i když jsem měla tipy, tentokrát jsem byla úplně vedle.
Výborná kniha a budu se těšit na pokračování!

kneslova
03.04.2019 4 z 5

Kniha se dobře čte, chvíli trvá než si uvědomíte kdo je pachatel

Martiiiik
31.03.2019 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Tajemství postav, z počátku zdánlivě nesouvisející příběhy, hrůzy života... jak málo stačilo, aby celý život vypadal jinak.. :-) vřele doporučuji, do dalšího dílu se jistě pustím hned jak to půjde :-)

Bisdog
07.03.2019 5 z 5

Moc se mě líbila Velmi napínavá a čtivá kniha ,plná zvratů a tajemství .Doporučuji