Tanec mezi paragrafy

Tanec mezi paragrafy
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109925/bmid_tanec-mezi-paragrafy-Vfi-109925.PNG 5 8 8

Poutavá a poučná kniha "Tanec mezi paragrafy", nad jejímž obsahem zůstává rozum stát. Je to čtení o politické mafii a zkorumpovanosti policie i justice! 175 stran, 40 stran fotografií. V této knize se JUDr.Janeček dokumentuje choulostivé skutečnosti ze své kriminalistické a advokátní praxe. Bývalý kriminalista a advokát, který první veřejně promluvil, záhadně zemřel pár měsíců po vydání knihy, ve které popisuje případy na kterých pracoval, např : informace z prvních výslechů KAJÍNKA, o ohrožení osoby PAPEŽE v ČR, o aférách kolem Berdychova gangu, prokázané pravdy kolem údajného zmlácení Kateřiny Jacques, o různých utajených faktech a mezi nimni třeba i o případu PÁDU STROJE POLSKÉHO LETECTVA...... Právě po této polské letecké tragedii ZMIZELA kniha Tanec mezi paragrafy z prodeje ! ....Je velmi zvláštní, že za dvacet let od oné podivné listopadové revoluce u nás dosud nevyšla ani jedna kniha, kde by některý přední advokát vzpomínal na svoje případy a umožnil tak běžným lidem nahlédnout pod pokličku soudních procesů o nichž většinou víme jen tolik, co se novináři dozvědí při veřejném vynesení rozsudku. Co všechno se odehrává předtím? Jaké jsou skutečné vztahy mezi policejními vyšetřovateli, advotáky a soudci? Existují nějaké tlaky od bohatých a vlivných kruhů v pozadí? Jakou roli hrají osobní zájmy politiků, obchodníků a tajemných lobistů? To jsou otázky vpravdě bolavé a ožehavé jako rána elektrickým obuškem. I z tohoto pohledu je však právě doktor Janeček mimořádným inspiračním zdrojem... Co ta kniha vlastně obsahuje ?... celý text

Midleton
05.03.2015 5 z 5

Kniha se dobře a rychle četla (atraktivní obsah plně vyvažuje jemné nedostatky psané formy).

sackettboy
25.02.2013 5 z 5

veľmi zaujímavá kniha, v ktorej autor popisuje svoje zábavne historky z obdobia, keď bol kriminalistom a neskôr advokátom. kniha je písaná pútavo, a myslím si, že zaujme každého čitateľa. pán advokát mal veru zaujímavý život

vesirena
24.03.2012 4 z 5

Tak jsem knihu dolouskala...když budu hodnotit informace: zajímavé a někdy až zarážející *****
pokud budu hodnotit jako literární dílo, tak nic moc...max. *** je to neučesané- možná jako při prvním zaznamenání bez úprav nebo jako vyprávění mezi kamarády.
Přesto knize dám body za její náplň.

vesirena
09.02.2012 4 z 5

tak ji mám....dnes přišla poštou...pořádný komentář přidám, až ji dočtu...sehnat se nechá, stojí 329,- bez DPH...takže si to spočítejte, ale demokracie je demokracie a tak by měl člověk mít informace i z druhé strany...

Autoři knihy

Jaroslav Janeček