Temné hlubiny

Temné hlubiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539075/bmid_temne-hlubiny.jpg 5 3346 3346

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta... Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Dark Water, 2016

Interpreti: Martin Stránský

Markéta137
14.03.2018 5 z 5

Překvapivě dobrá detektivka, od které jsem se nemohla odtrhnout. Mám chuť si přečíst dalšího Bryndzu, což se mi u těchto "bestsellerů" často nestává.

tomm.ik
13.03.2018 5 z 5

Od každého dílu se Robert Bryndza zdokonaluje. Dívka v ledu byl slušně napsaný debut, který , kromě sympatických postav, nepřinesl nic nového. Sázel spíše na dopředu vyšlapanou cestu od světových autorů, četl se ale velmi dobře a otáčeli jste stránku za stránkou.
Noční lov už byl jiný příběh. Děj napínavý od první kapitoly, celý děj i samotný závěr byl skvělý a série s Erikou Fosterovou se stala jednou z mých nejoblíbenějších. Nemohl jsem se proto dočkat vydání této knihy. To čekání stálo z to.
Temné hlubiny nastavují laťku ještě výše než předchozí kniha. Stránku otáčíte jednu za druhou, abyste se dočkali rozmotání nevyřešeného případu. Opět velmi čtivá kniha se silným závěrem. Nemůžu se dočkat další knihy, v této sérii.

NikaSedova
13.03.2018 5 z 5

Všechny knihy tohoto autora mám opravdu ráda pro jejich čtivý příběh, který nelze odložit a Temné hlubiny nejsou výjimkou. Jedna z mála knih, kterou jsem měla přečtenou během pár hodin. Až mi to bylo líto, že už nemohu obracet strany a hltat další řádky. :-) I když vyústění zápletky tuším většinou poměrně dost dopředu, rozhodně bych neodložila. Styl psaní autora je prostě tak sympatický jako sama hlavní představitelka Erika.

SovaPálená
12.03.2018 5 z 5

S Erikou jsem prožíval bezmocnost a zoufalství, kdy tápala v případu. Děj mě vtáhl, jednoduchý, dobře čtivý jazyk. Bez problémů mohu doporučit.

rodak
11.03.2018 5 z 5

Díl od dílu lepší a lepší.Zajimava zápletka, více osobního života hlavní postavy, více napětí,více akce-jsem velmi spokojený a těšící se na další knihy s Erikou.

kaculliv
09.03.2018

Kniha se čte sama, dobře napsaná.

Janaves
08.03.2018 5 z 5

Tak skvělé čtení! Líbila se mi asi víc než Dívka v ledu.

Askarinka
08.03.2018 5 z 5

Autora začínám mít opravdu ráda,těším se na další díl

Pattrick

Výborný díl!

hzd
08.03.2018 5 z 5

Super knížka, četla jsem jedním dechem. Napínavá až do samého konce, vůbec jsem netušila, jak to dopadne. Podle mě ještě lepší než Dívka v ledu. Knihu posílám dále k přečtení a dnes běžím do knihovny pro Noční lov. Pan spisovatel má u mě velké sympatie.

sabina8042
05.03.2018 5 z 5

Jako dva predesle dily perfektni cteni, skvela zapletka, nejde prestat cist!

ivzu77
05.03.2018 5 z 5

Pro mne jsou všechny knihy RB čtivé a napínavé. Ani od této jsem se nemohla odtrhnout. A těším se na čtvrtou knihu v sérii, která vyjde za 10 dni .....

klarence
05.03.2018 5 z 5

za mě super, čtivé napínavé, udrží Vás ve střehu

Hella
04.03.2018 4 z 5

Výtečné. Troufám si tvrdit, že lepší než oba předchozí díly, které - alespoň z mého pohledu - občas trochu drhly.

tesi04
03.03.2018 5 z 5

Jo tak takhle si představuji detektivku! Vřele doporučuji. Nejlépe začít od Dívky v ledu a pak už to jde samo ... Těším se na další Eriku Fosterovou.

Simii45
02.03.2018 5 z 5

Líbily se mi od Roberta obě předešlé knihy , ale tahle snad úplně nejvíc.
Přijde mi, ze se každým dílem zlepšuje a už teď se těším na další knihu, co si od nej koupím

St.Evelin
02.03.2018 5 z 5

Tleskám. Kniha od knihy lepší a lepší, opravdu. Tady jsem těch 5* už dát musela a chtěla! Skvělá zápletka, žádné zdlouhavé popisy, ubíhání na další dějové linky. Vraha jsem tak nějak okrajově tipovala, ale nevěděla jsem jak a proč a kdy a celé rozuzlení mě tedy nechalo s otevřenou pusou! Skvělá práce!

anko57
01.03.2018 5 z 5

Napínavé, čtivé, špatně se odkládá, když musíte přerušit čtení.

mirunda
01.03.2018 5 z 5

Je fakt, že tohle rozuzlení jsem tedy nečekala. Za mě plný počet hvězd. Už se těším na další, mám ji v předobjednávce.

elenk
28.02.2018 5 z 5

To byla jízda! Ještě lepší a mnohem lepší než první dvě...opravdu promyšlený