To najcennejšie

To najcennejšie
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538324/bmid_to-najcennejsie-664261daa9aea.jpg 4 9 9

ČO JE V ŽIVOTE TO NAJCENNEJŠIE? ZA ČO SA OPLATÍ SKUTOČNE BOJOVAŤ? Ich životy nemohli byť rozdielnejšie, a predsa ich osud v jednom okamihu spojil. Ani jeden z nich nečakal, že to, čo príde potom, oboch zmetie silou búrky. Isabell má pred sebou posledné týždne, kým nadíde jej vysnívaný deň, stačí však jediný okamih na to, aby život, aký mala, úplne zmizol. Ocitá sa v rukách človeka, ktorý nehrá čestne. Grayson si vždy šiel bezohľadne za svojimi cieľmi. Aj teraz si nárokuje to, čo mu bolo sľúbené. Odrazu je ale nútený čeliť skutočnosti, s ktorou absolútne nepočítal. Žena, ktorú k nemu priviedli pod rúškom noci, totiž vôbec nie je krehkou a už vôbec nie poddajnou zárukou, aká mu bola sľúbená. Dokáže pokoriť jej vzdor, alebo podľahne jej moci?... celý text

Matri
23.07.2024 5 z 5

Pokojný život nenápadnej Belle sa prevráti naruby doslova z noci do rána. Nedobrovoľne sa stáva pešiakom v hre iných. Ocitá sa v rukách tajomného, nebezpečného avšak neznesiteľne príťažlivého muža, ktorý ju unáša a odváža na svoj vidiecky statok.

A začína hra na mačku a myš. Doslova! Belle sa neustále snaží ujsť, čím si značne komplikuje svoj zajatecký život. Grayson ju preto musí neustále chytať a privádzať k rozumu. A keďže Grayson neodolá lákadlu, nevinná Belle sa pre neho stáva dokonalou korisťou.
Grayson je mimochodom výborná mužská postava - dosť som ho žrala!!

Isabelle nenecháva Graysonovi nič dlžná. Je odhodlaná dostať sa na slobodu, neustúpiť a zachovať si dôstojnosť. Veľmi sa mi páčila jej húževnatosť, odvaha a rozum (!), hoci miestami pôsobila paradoxne aj trošičku naivne :)
Ich vzťah bol od začiatku výbornou hot záležitosťou, hoci spicy scén zas tak moc nebolo. V tomto ohľade by som si kľudne pridala! Veľmi som si užívala ich nekonečné slovné výmeny a boje.

Okrem iskrivej hlavnej dvojici kniha ponúka pomerne originálne prostredie konského ranču a dosť akčný nadupaný dej. Nenudila som sa ani minútu!

Jedinú výčitku mám asi len k miernej predvídateľnosti. Dosť z odhalení sa dalo čakať (teda okrem Graysonovho povolania - to by som nikdy neuhádla).

Veľa ľudí sa nerado púšťa do kníh / sérii s otvoreným koncom. V tomto prípade by som koniec označila skôr za "definitívny". Ale v zmysle - to takto snáď nemôže skončiť!? :-o
... a jednoducho viete, že pokračovanie je nevyhnutné ;-)
Hodnotenie: 4,75*

"Vytáča ma jej horúca krv a zároveň ma to pokúša. Je ako droga, ktorá sa mi dostáva pod kožu."