Tomáš a jeho přátelé Příběhy na dobrou noc 1.. díl

Tomáš a jeho přátelé Příběhy na dobrou noc 1.. díl
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294543/bmid_tomas-a-jeho-pratele-pribehy-na-dob-eye-294543.jpg 4 7 7

V souboru pěti příběhů zažívají Tomáš a jeho přátelé nová dobrodružství. Nechybí v nich tentokrát ani jejich noví kamarádi ze záchranářského týmu Flynn a Belle.

LunaL.
31.08.2021 4 z 5

Synovi jsem četla víc knížek o mašince Tomášovi. Má je rád, tentokrát jsme šáhli po téhle s příběhy před spaním. Ani tentokrát pohádky nezklamaly, jen měly méně textu než jiné knížky - za dva večery jsme měli knížku přečtenou a syn byl smutný, že tam další pohádky nejsou.

ztráca
21.11.2017 4 z 5

Nejdůležitější v tomto směru je nadšení malých čtenářů. Knihu jsem četla večer před spaním svému malému a jeho jinak trochu rozptýlená pozornost byla najednou zaměřena na pohádky. Takže kniha svůj účel splnila :-) Na můj vkus jsou pohádky jednoduššího rázu, ale je určena především malým dětem a těm se evidentně líbí :-)

xxDawexx
15.07.2014 3 z 5

Jediná kniha, kterou si už snad z předškolních dob pamatuji. Vlastně to byla i jediná kniha, kterou jsem v té době byl ochotný číst. A když to dokázal i někdo jako já, tak proč by tato kniha nemohla bavit i jiné, další mladé čtenáře :)?