Třináctá komnata

Třináctá komnata
https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55725/mid_trinacta-komnata-tYc-55725.jpg 4 358 358

Někdy stačí málo, aby se život obrátil naruby. V případě sympatické studentky Lindy je to jedno neopatrné prořeknutí mámina přítele – a najednou je všechno jinak. Zprvu odmítá uvěřit, pak se začnou objevovat pochybnosti. Je možné, že jí táta s mámou tolik let lhali? A pokud oni nejsou její rodiče, komu se vlastně narodila? Kdo ji přivedl na svět – a proč se jí zřekl...? Linda se snaží najít odpovědi na znepokojivé otázky, pokouší se rozluštit tajemství svého původu, aniž by tušila, co všechno může přinést otevření třinácté komnaty. K tomu všemu ji čeká náročné studium medicíny a neméně náročný vztah s jedním víc než skvělým klukem, se kterým by to mohlo být úplně super, kdyby... Kdyby si totéž nemyslely i jiné holky. Především Tomášova bývalka...... celý text

Doubravka1975
06.02.2017 5 z 5

Super čtení s koncem "rovnice bez řešení"

dee7
25.08.2016 5 z 5

Další super dílko od Lenky Lanczové!
Sice jsem se -náctiletému věku již poněkud vzdálila, ale knížky od této autorky nikdy nepřestanu mít ráda - ta holka prostě umí!! :-)

Ann98
09.08.2016 5 z 5

Jako vždy moc PĚKNÉ. Linda mi byla sympatická, neplatila za nějakou velkou krásku, byla tolerantní a občas hodně naivní. Akorát svojí žárlivostí mě někdy pořádně štvala! Tomáše jsem si oblíbila už v knihách Hořká chuť lásky a Postel plná růží, ale tady si mě získal, jak nejvíc mohl! Myslím, že Nela je stále jeho osudová láska a Karin ji možná směle konkuruje. Doufám, že si uvědomil, kde je jeho místo v životě. Martin byl krásně vykreslen jako protivný a nespravedlivý nevlastní otec. Lindy maminka byla hodně nerozhodná a pro klid v rodině se bála svému příteli cokoliv říct. Na druhou stranu mi jí bylo líto, jak se k ní později Linda chovala. Velmi jsem si oblíbila Mili, i když někdy byla vážně na palici. Je to takový ten příklad spontánní, švihlé a správně přidrzlé potvory, která to umí s chlapama. Bára byla fajn holka, která měla skvělý pohled na svět a věděla co od života chce.

MíšaK.
27.07.2015 3 z 5

Trochu motanice se sériemi Šeptej a Bratři Koubkovi. Teď jsem to mnohem více vnímala. Ale dobrý, něco jako pokračování. Byla jsem ráda, jak se Linda zachovala. Osobně se mi knížka moc líbila.

Sabka123
03.07.2015 5 z 5

Kniha přečtená za dva dny :-) Už od začátku mě příběh upoutal a četla se velmi rychle. Je pravda, že má i lepší knihy, ale ta byla taky dobrá. Dávám 5 hvězdiček proto, že jsem u ní nenašla žádnou chybu. Možná mi trochu vadil zase ten otevřený konce, ale to už tak u knih od Lanczové bývá :-) I přesto se mi kniha velmi líbila.

Maya.K.
17.02.2015 3 z 5

V době mého dospívání jsem románky od Lenky Lanczové měla ráda, a tak jsem se rozhodla přečíst i nějaký novější po spoustě letech. A zjistila jsem, že už to opravdu není literatura pro mě. Určitě je to věkem, není mi 15, ale skoro dvakrát tolik, a doba pokročila a to se projevuje i v příbězích, takže je to taky jiné, než si pamatuji. Sama číst o dospívajících studentkách už asi nebudu, ale myslím, že generaci náctiletých se kniha určitě bude líbit...

Simona99
13.10.2014 4 z 5

Líbila se mi moc, jako všechny knížky od Lanczové. Ale dávám 4 hvězdičky, protože to nebylo úplně ono pro mě:)

KikiEli
20.09.2014 3 z 5

Ono je asi těžké vymyslet padesát originálních příběhů. Ale nevím no, když autorka psala o své generaci mělo to úplně jinou atmosféru.

kiková
30.03.2014 3 z 5

precist se da.Tečka.

Paithe
02.01.2014 5 z 5

Zajímavá, čtivá kniha :)) Krásně plynula a zdálo se, že vztah hrdinů vydrží. Proto jsem čekala poněkud jiný konec, přestože většina "lanczovek" končí otevře a né vždy šťastně. :( Ale i tak, milé čtení, ke kterému se budu vracet. :))

kacka29
16.12.2013 1 z 5

Moje první a taky poslední knížka od Lenky Lanczové...

Tereza39
26.07.2013 4 z 5

Celkem zajímavá knížka a překvapil mě i ten konec, čekala jsem úplně jiný zvrat, ale byla jsem mile potěšena.. :-)

kika 13
30.10.2012 4 z 5

Pěkné čtení,pestrý děj.

Alexxandra
04.06.2012 5 z 5

Zajímavý děj,dobře se to čte

andy.vindy
27.09.2011 4 z 5

Hezky se čte, zajímavý děj