Těžká noc přehled

Těžká noc
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408331/bmid_tezka-noc-XIU-408331.jpg 4 565 565

Po pětiletém vztahu by měl přijít další stupeň - bud' svatba, anebo rozchod. Patrik zvolí druhou možnost a Erika je náhle opuštěná a nešťastná. Místo po Patrikovi se snaží zaplnit intenzivními nezávaznými zážitky, které však také nejsou tím pravým ořechovým. Nová láska na sebe ale nenechá dlouho čekat a Erika je zase šťastná, zamilovaná a milovaná. Jenže ani nový vztah není tak úplně bez mráčku - Eriku tíží jisté tajemství a navíc ani soužití s potenciální tchyní není zrovna jednoduché ...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Těžká noc. Přihlašte se a napište ho.

Květ
29.03.2024 3 z 5

Lenka Lanczová patřila k nej spisovatelkám mých náctiletých let, proto, když jsem se dozvěděla o její další knize, přečíst ji byla takřka povinnost :) Autorčin styl zůstal stejný, jen hlavní hrdinka zestárla na třiatřicet. Bohužel musím říct, že na tento věk mi připadá hodně naivní a celkově ne příliš uvěřitelná. Nicméně, román se čte skvěle, je to jednoduché, oddechové čtení, které mě bavilo. (3,5*)

lalela
31.01.2024 5 z 5

Spisovatelka mého mládí, nezklamala ani touto knížkou.

4xbabča
31.12.2023 5 z 5

Po letech jsem se dostala ke knize Lenky Lanczové, ale tentokrát už byl příběh o dospělé hlavní hrdince Erice. Ta po rozchodu s přítelem se po čase seznámí s Maxem. Vztah není bez problémů, partner je žárlivý a jeho matka, to je velmi nepříjemná paní. Kniha je moc hezky napsaná, autorce se povedla a i po letech je to hezké čtení.

Knižní novinky (20. týden)

12.05.2019

Kniha Těžká noc v seznamech