V pasti lží

V pasti lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2546 2546

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

TerezaaBaarova
17.07.2020 5 z 5

(SPOILER) Kniha se mi líbila, má svou čtivost, lehkost, odsýpá a nechcete ji odložit.
Takový holčičí thriller, typická B.A.Paris. Hlavní hrdinka vypráví svůj příběh. Jednohubka na odpoledne.

SPOILER
Podezřívala jsem ze začátku manžela, pak Johna a pak zase manžela. Ty SMSky byly super!
Konec byl opravdu zajímavý a kniha díky němu zaslouží plný počet!

JancaKube
14.07.2020 4 z 5

Další opravdu dobré dílo téhle autorky. Konec mě nepřekvapil ale nevadí. Hezky se to četlo a bavilo mě to. Tesim se na další knihy.

Dita333
03.07.2020 5 z 5

Další skvělá kniha od této autorky. Čtivá kniha, kterou nelze odložit.

janenick
01.07.2020 4 z 5

Kniha mě v určité pasáži vůbec nebavila, od počátku rozuzlení ale dostala správný spád.

Aaloha
30.06.2020 4 z 5

Pěkné to bylo i když předvídatelné. Nechybělo napětí.

Sumatrae
29.06.2020 5 z 5

Jednoznacne nejlepsi kniha z dosavadnich 3... Misty me Cass pekne stvala, ale i kdyz jsem neco malo tusila, zaver me mile prekvapil

Shardlake
14.06.2020 5 z 5

Tak to byla fakt jízda...

Han-nah
14.06.2020 5 z 5

Poutavé čtení. Cass, její domněle úžasný život, rodina přátelé. Je opravdu možné, jak se dá mozek tak zmanipulovat?

Dannyska
08.06.2020 5 z 5

Skvělá kniha! Přečetla jsem jí jedním dechem :-) Určitě si přečtu od této autorky i další knihy :-) Doporučuji!

jankaander
06.06.2020 5 z 5

Super kniha, moc me bavila.....

Chika
04.06.2020 4 z 5

Knihu jsem četla dlouho. Měla jsem ji ve čtečce pro cesty vlakem nebo autobusem. Poslední půlku jsem ale zvládla přečíst během pár dní. Kniha mě bavila. Zajímavý námět. Začátek se mi dost táhl, ale vůbec to nevadilo. Asi se poohlídnu po dalších knihách autorky

Lindulinek
02.06.2020 5 z 5

Skvěle napsaná kniha s úžasně propracovaným příběhem.

Adris
29.05.2020 4 z 5

Zajímavý thriller, nemůžu nic moc prozradit, snad jen, že mi navečer fakt nahnal hrůzu. Mám jen ten problém, stejně jak u knihy Za zavřenými dveřmi, že je to přitažené za vlasy, a taky nepochopení, proč knižní oběti B A Paris nikdy nevyhledají hned v začátku pomoc. Asi, že by pak nebylo o čem psát :D.

Necelých 250 stran napětí... Mám i dojem, že jsem něco na tento způsob četla, ale i tak...bavilo.

Bebe434
29.05.2020 5 z 5

Příběh plný lží, který vás vtáhne do děje a nenechá vás spát dokud knihu nepřečtete do konce. Autorka píše jednoduchou a poutavou formou.

Marley_Kid
25.05.2020 4 z 5

Rovnako ako u predošlej autorkinej knihy som od začiatku vedel, o čo ide, ale na rozdiel od Za zavřenými dveřmi, kde som si práve kvôli tomu tú knihu užil, tu vo chvíľach, keď autorka budovala napätie (teda prvých 200 strán), som sa naopak dosť nudil. Posledných 100 aj čosi strán bola ale parádna jazda, ktorú som zvládol za dve hodiny a vo výsledku som spokojný. Príjemne premyslené, záludné, niet pochýb, že autorka je talentovaná. Špeciálne oceňujem fakt, že v niektorých chvíľach bolo v knihe toľko detailov, že aj ja som spolu s Cass zabudol, že sa niečo malo diať :D

(Len sakra, keby sa tam dalo tým postavám v knihe čas od času poradiť, aby urobili tú najjednoduchšiu vec na svete, ktorá vám ako nestrannému pozorovateľovi v tej chvíli napadne ako prvá... že?)

Renča225
18.05.2020 5 z 5

Tato kniha mě naprosto nadchla! Parádně se četla, u různých částí jsem se nemohla vůbec odtrhnout a musela jsem to prostě dočíst! Konec byl parádní.

Ben Nevis
15.05.2020 4 z 5

Možné spoilery:
Ze začátku to vypadalo jako běžná detektivka, kde se vyšetřuje vražda. Pak je však vražda upozaděna a vše se točí kolem Cass a jejího špatného svědomí.

Vše je napínavé a rozuzlení na jednu stranu očekávané (tohle mě napadlo jako první varianta), na druhou stanu jako moc pošahaný by člověk musel být, aby mu vyšlo takové spiknutí?

Knihu beru jako odpočinkovou literární laboratoř, kde vám postavy jdou na ruku, jak potřebujete, a disponují obdivuhodnou kombinací geniality, stupidity a štěstí. Což je většina detektivek, kde chce autor překvapit.

KirmaLee
15.05.2020 4 z 5

Přečteno za jeden den. Velmi chytlavá věc, konec jsem, dá se říct, nečekala. Hlavní hrdinka mě občas docela rozčilovala, ale postupně jsem její pohnutky začala docela chápat. B. A. Paris opravdu umí psát poutavě, přesto ale mi některé věci přijdou uspěchané a v této knize najdete podobné znaky jako v knize Za zavřenými dveřmi (i když docela nerada porovnávám, ale nedalo se to přehlédnout). Určitě se pustím i do autorčiných dalších knih.

dom.ini
12.05.2020 5 z 5

Super! Autorka opět nezklamala. Knižku jsem poslouchala jako audioknihu a nemohla jsem se od poslouchání vůbec odtrhnout. Malé tušení jsem sice měla, ale i tak to bylo opravdu překvapivé, napínavé a strhující. Uričtě doporučuji!

blackoutzuzi
12.05.2020 5 z 5

Lži, lži, lži a a zase jenom lži. Děsivý píběh, který nechce zažít žádná z nás! Tahle kniha byla jedno velké WOW! Naprosto čtivá, skvěle promyšlená s nervy drásajícím závěrem! Skvělá psychologie postav, především pak Cass. Nevím jak to měli ostatní čtenáři, ale pro mě byl příběh dost nepředvídavý - celou dobu jsem vůbec nevěděla a říkala si "Kde je pravda"?