V pasti lží

V pasti lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2549 2549

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

Anavi8912
02.03.2020 5 z 5

Pěkná knížka , napínavá, přečtena jedním dechem.

iva23
02.03.2020 3 z 5

Jednoduché, ale napínavé čtení. Taková příjemná víkendovka.

iveta0159
29.02.2020 5 z 5

moje první knížka od této autorky. Moc se mi líbila a přečteno s velkým napětím.

Katt15
29.02.2020 5 z 5

druhá kniha od autorky mě opět nezklamala. krásně se četlo, byla jsem napjatá a závěr tedy úžasný a ten jsem si užila ze všeho nejvíc. super

tanulda
29.02.2020

Potřebovala jsem si přečíst nějakou oddechovku a to tahle kniha splnila, přečetla jsem ji během dvou dnů a dočítala v noci. Nicméně - žádný literární zázrak to není, postavy se chovají nelogicky (nejen hlavní hrdinka, ale i další - nebudu rozepisovat, abych neprozradila zápletku, nicméně na to určitě přijdete taky). Chování hlavní hrdinky mi nebylo sympatické, zejména co se týče zbytečných lží a nelogického rozhodování. Podle mě nemá smysl knihu kupovat, spíš doporučuju si ji půjčit v knihovně (já ji našla v knihobudce).

hnilda3
27.02.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem, skvělé.

Jana.Kuc
23.02.2020 4 z 5

Pokud sledujete detektivky (stačí i obyčejný Colombo), je Vám po první kapitole jasné, jak to je. Ale i přes to je kniha velmi čtivá, napínavá a můžu jen doporučit.

TereVy
22.02.2020 5 z 5

Jedním slovem WOW ... bavila mě od začátku do konce, konec opět nečekaný, B.A.Paris svoje řemeslo prostě umí - zatím dvě její knihy přečtené a hodnocení na jedničku!

Scarabee
20.02.2020 5 z 5

Skvělá kniha, od které se nejde jen tak zvednout a odejít. Do posledních stránek jsem si myslela, jak to všechno bylo, abych nakonec zjistila, že jsem si to myslela naprosto špatně. Báječně napsaný napínavý děj. Už se těším, až si od této autorky přečtu něco dalšího.

Knihomol2108
20.02.2020 5 z 5

úžasná kniha...trochu rozvleklý děj, ale závěr to čtenářům vynahradí

poki1982
20.02.2020 5 z 5

Super kniha, tuto autorku mám moc ráda. Umí vyvolat napětí a příběh je vždy zajímavě propletený.

Mufa
12.02.2020 5 z 5

Přečteno za dva dny ,to se mi jen tak nestává. Skvěle napsané, autorku zahrnu mezi své oblíbené

aneta2901
12.02.2020 5 z 5

Tuto knihu jsem četla loni a byla to má první kniha od této autorky, dále jsem četla Za zavřenými dveřmi, ale tato? Bravurní!! Ani u jedné stránky jsem se nenudila, ba naopak...Děj byl svižný, čtivý a velice napínavý. Vyvrcholení mne velice překvapilo, doporučuji všem kteří nad touto knihou uvažují, nudit se rozhodně nebudete.

Ctenar1202
10.02.2020 5 z 5

Tato kniha byla první, kterou jsem od autorky četla a musím napsat, že jsem nadšená. Zcela oprávněně má označení jako TOP thriller. Knihu jsem přečetla za dva dny a fakt jsem se u ní bála. A jsem ráda, že moje podezření, kdo za vším stojí se nakonec nepotvrdilo, ač to k tomu celou dobu směřovalo a autorka udělala konec ještě napínavější. Určitě chci přečíst další autorčiny knihy.

Kami33
09.02.2020 5 z 5

První setkání s autorkou a bylo to setkání příjemné. V jednu chvíli jsem si říkala, že už je toho trochu moc a najednou se to začalo rozmotávat. Akorát včas, takže za mě super.

kotatkoz
04.02.2020 4 z 5

Prostě B.A. Paris. Četla jsem všechny dosavadní tři knížky autorky v poměrně krátkém sledu a musím konstatovat, že byť pokaždé s trochu jiným dějem, vždycky jak přes kopírák. O psychicky labilní a narušené jedince není nouze, pár zápletek, kdy váháte jak to tedy může být, v závěru už jste si jistí, ale přeci jen ještě přijde drobné překvapení, vysvětlení a voilá děj je rozmotán. Některé momenty jsou na hony vzdálené realitě, ale co, i od toho přeci knížky jsou :) Takže další Parisovská jednohubka - bez větší náročnosti, rychle a radostně ji zhltnete, při požití hezký až euforický pocit, ale za den dva už sotva vzpomenete a po delší době vůbec nebudete vědět, že jste ji četli a o čem to bylo :D Nicméně - až vyjde třeba za rok další, hned po ní sáhnu a tu euforickou jednohubkovou záležitost si zas ráda vychutnám.

Janík511
03.02.2020 5 z 5

Za konec dávám plný počet. Líbí se mi, jak se kořist nakonec stává lovcem. Od knihy jsem nic moc neočekávala, o to více jsem byla překvapená čtivostí.

melonka
30.01.2020 3 z 5

Bojuju s hodnocením. 3/4 knížky jsem přemýšlela proč hlavní hrdinka je taková... hysterka, vůbec se nechovala racionálně a tak jsem četla, četla, abych se dobrala chvíle kdy se to zlomí. Námět za mě dobrý, konec taky. Ale chyběla mi tam reálnost.

SPOILER:
Proč 200 stránek je hlavní postava pomatená a skočí kde na co a v posledních 20 stránkách se z ní stane vyrovnaná ženská, která dokáže rozumně uvažovat... Tento do očí bijící nepoměr mě vadil nejvíc.

BaNaMa
29.01.2020 4 z 5

Od půlky knihy jsem tak nějak tušila co se děje, ale závěr překvapil. Za mě super čtení, které nenechá čtení odložit na později.

Zdenas5
28.01.2020 3 z 5

Knížek na podobné téma jsem už četla několik, tato byla lehce předvídatelná, jednu hvězdičku přidávám za závěr.