V pasti lží

V pasti lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2552 2552

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

Allla9
01.11.2019 5 z 5

Podezírala jsem správnou osobu, ale netušila jsem, jaký to bude mazec. Dokonalé. Přečteno za dva dny.

BlankaTr
30.10.2019 2 z 5

No, za mě byla první kniha lepší. První polovina knihy byla pro mě nudná, ale druhá kde to všechno začalo mít nějaký spád a rozuzlovalo se to, bylo príma...

Erlif
25.10.2019 4 z 5

B.A. Paris si drží v knize svůj styl, je to čtivé, krátké kapitoly jsou fajn. V půlce knihy jsem si říkala, jestli už to trošku nenatahuje... Ale rozhodně to bylo milé pohodové počtení. Psychologický thriller, který neurazil a i potěšil.

mataj
24.10.2019 4 z 5

Docela zajímavá a vcelku čtivá kniha. I když jsem tušila, kdo stojí v pozadí psychického stavu Cass, vraha jsem neuhodla. Závěr knihy byl mnohem napínavější a měl větší spád. Celkově hodnotím knihu velice kladně, jako dobrý psychologický thriller.

Jaruš7
17.10.2019 4 z 5

Lež Je jako lavina nabaluje na sebe doměnky, předpoklady, a ty se pak zde, po dlouhé době jediným šmahem objasní.
Dát hrdince do vínku od autorky pocit dědičné demence, je zákeřnost, zvlášt když se s tím pak svým způsobem prezentuje při příležitostech zcela podkopávající její osobnost, stačil ten tradiční důvod.
Konec nabral konečně rychlost a aktérka i rozum do hrsti.
Čtivě rozvláčné.

veronika.buk
16.10.2019 5 z 5

Úžasná kniha.
Od autorky je ale za mě lepší ještě Za zavřenými dveřmi. Ta rozhodně stojí také za přečtení.

veronika8042
15.10.2019 4 z 5

Včera doctena, nemohla jsem dát hned hodnocení, jelikož jsem ještě nad ní hodně přemýšlela.
Kniha se mi líbila. Pořád jsem si říkala, bude asi nemocná a jde to s ní pěkně z kopce, a ono ne. Mohl za to někdo jiný, bravo za vymýšlení konce. Jen některé věci mi vadily, tak nemůžu dát plný počet hvězdiček, jelikož mi přijde, že v té knize se vůbec nic nedělo a až na konci se vše vysvětlilo.

Lili
13.10.2019 4 z 5

Hezky čtivé i napínavé! Konec mi přišel neuvěřitelný, fakt ale je, že jsem do poslední chvíle netušila, kdo to všechno spískal. Někdy je všechno jinak než se zdá.

Denisa.bl
06.10.2019 5 z 5

Super cteni ostatne jako ostatni dve knihy od autorky, jen skoda ze nema vice knih

Kate653
06.10.2019

Úžasná knížka, o které přemýšlíte ještě dlouho poté co ji doctete! Chvílemi jsem byla hoodne napjatá. Dej měla mnohem barevnější, než předešlá knížka Za zavřenými dveřmi.
SPOILER:
Často jsem s Cass nesouhlasila a říkala jsem si proč se svému manželovi vice nesvěří. Kdyby to ale udělala, dopadla by mnohem hůř.

Veňa2
02.10.2019 4 z 5

Opět výborná kniha, která vtáhne do děje hned na začátku a jen tak nepustí. Takový konec jsem nečekala ani náhodou. Doporučuji!

kusma
28.09.2019 4 z 5

Chtěla jsem si přečíst něco napínavého, ale ne moc drsného. A tato kniha to plně splnila. Byla jsem napnutá skoro až do konce, ten mi přišel malinko uspěchaný a zjednodušený, ale i tak dobrý. Místy možná trošku zdlouhavé, ale chápu, že šlo o navození správného napětí. Četlo se to dobře a ráda si od autorky přečtu další knihu.

IHT
27.09.2019 4 z 5

precteno jednim dechem! Ve srovnani s predchozi knihou je V pasti lzi ponekud slabsi, protoze neni az takovym napinavym thrillerem. Je to dano zapletkou - hlavni postava je pulku knihy pod silnymi sedativy, coz vyborne koresponduje s nudnosti teto casti textu. :)
Co rict, je to hodne verohodne, je to precizne napsane, ale prave to je to, co snizuje ctivost - mel jsem dojem, ze se furu stranek nic nedelo :) A ono se opravdu nedelo!

gordon13
20.09.2019 4 z 5

Kniha je velice čtivá jako ostatně všechny od paní autorky, ale opravdu se mi zdála dost zdlouhavá a přitom se tam vlastně nic nedělo, jen se děj motal stále dokola, rozuzlení takřka úsměvné a Cass mi lezla svým slabošstvím docela na nervy :-)

mystar
20.09.2019 4 z 5

Musim uznat, ze tohle cteni pro me bylo docela pekny psycho. Ze zacatku jsem chtela knizku odlozit. Pak jsem se ale zakousla a nepustila, dokud jsem se nedozvedela jak to skonci. Chvilema to bylo trosku prehnane. Prekvapilo me, kdo za tim vsim stoji. Konec trosku uspechany. Celkove se mi knizka libila.

patricia8137
17.09.2019 5 z 5

Musím sa priznať, že ani táto kniha (druhá v poradí od autorky) ma nesklamala. Opäť prečítaná jedným dychom. Skvelé čítanie, autorkin štýl písania ma opäť vtiahol hneď do deja, ktorý som si dokázala veľmi ľahko predstaviť. Mám rada knihy, ktoré nie sú zbytočne prekombinované a plné detailov a nezáživných pasáží. Ak sú psycho thrillery vašim obľúbeným žánrom, tak určite odporúčam túto knihu k prečítaniu.

Astarothh
16.09.2019 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Můj třetí počin od B. A. Paris a opětovné nadšení.

Dagmar58
13.09.2019 5 z 5

Dobrý a napínavý thriller, ve kterém nechybí napětí. Autorka má dar vést příběh tak, že nutí čtenáře číst stále dál a dál, i když se dá očekávat, jak vše dopadne.

vsechnonebonic
10.09.2019 5 z 5

Za mne spokojenost. Nejdříve jsem knihu odložila, ale jeden deštivý víkend jsem ji zase vytáhla z knihovničky a přečetla. Ne, že bych se k ní někdy vracela a četla znova, ale strávila jsem čtením dva příjemné dny.

ivana1924
10.09.2019 4 z 5

Ale jo.... sice mě strašně sr...štvalo, že vlastně tam nebylo nic tak strhujícího, když pominu její věčnou "demenci":(, co by mě chytlo, ale i tak mne nutilo číst dál. Konec byl....čekaný jen na půl, vraha jsem nějak netušila vůbec. Ale jo, určitě nepatří ke knihám co již číst nechci.