V pasti lží

V pasti lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2608 2608

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown, 2017

Denisa.bl
06.10.2019 5 z 5

Super cteni ostatne jako ostatni dve knihy od autorky, jen skoda ze nema vice knih

Kate653
06.10.2019

Úžasná knížka, o které přemýšlíte ještě dlouho poté co ji doctete! Chvílemi jsem byla hoodne napjatá. Dej měla mnohem barevnější, než předešlá knížka Za zavřenými dveřmi.
SPOILER:
Často jsem s Cass nesouhlasila a říkala jsem si proč se svému manželovi vice nesvěří. Kdyby to ale udělala, dopadla by mnohem hůř.

Veňa2
02.10.2019 4 z 5

Opět výborná kniha, která vtáhne do děje hned na začátku a jen tak nepustí. Takový konec jsem nečekala ani náhodou. Doporučuji!

kusma
28.09.2019 4 z 5

Chtěla jsem si přečíst něco napínavého, ale ne moc drsného. A tato kniha to plně splnila. Byla jsem napnutá skoro až do konce, ten mi přišel malinko uspěchaný a zjednodušený, ale i tak dobrý. Místy možná trošku zdlouhavé, ale chápu, že šlo o navození správného napětí. Četlo se to dobře a ráda si od autorky přečtu další knihu.

IHT
27.09.2019 4 z 5

precteno jednim dechem! Ve srovnani s predchozi knihou je V pasti lzi ponekud slabsi, protoze neni az takovym napinavym thrillerem. Je to dano zapletkou - hlavni postava je pulku knihy pod silnymi sedativy, coz vyborne koresponduje s nudnosti teto casti textu. :)
Co rict, je to hodne verohodne, je to precizne napsane, ale prave to je to, co snizuje ctivost - mel jsem dojem, ze se furu stranek nic nedelo :) A ono se opravdu nedelo!

gordon13
20.09.2019 4 z 5

Kniha je velice čtivá jako ostatně všechny od paní autorky, ale opravdu se mi zdála dost zdlouhavá a přitom se tam vlastně nic nedělo, jen se děj motal stále dokola, rozuzlení takřka úsměvné a Cass mi lezla svým slabošstvím docela na nervy :-)

mystar
20.09.2019 4 z 5

Musim uznat, ze tohle cteni pro me bylo docela pekny psycho. Ze zacatku jsem chtela knizku odlozit. Pak jsem se ale zakousla a nepustila, dokud jsem se nedozvedela jak to skonci. Chvilema to bylo trosku prehnane. Prekvapilo me, kdo za tim vsim stoji. Konec trosku uspechany. Celkove se mi knizka libila.

patricia8137
17.09.2019 5 z 5

Musím sa priznať, že ani táto kniha (druhá v poradí od autorky) ma nesklamala. Opäť prečítaná jedným dychom. Skvelé čítanie, autorkin štýl písania ma opäť vtiahol hneď do deja, ktorý som si dokázala veľmi ľahko predstaviť. Mám rada knihy, ktoré nie sú zbytočne prekombinované a plné detailov a nezáživných pasáží. Ak sú psycho thrillery vašim obľúbeným žánrom, tak určite odporúčam túto knihu k prečítaniu.

Astarothh
16.09.2019 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Můj třetí počin od B. A. Paris a opětovné nadšení.

Dagmar58
13.09.2019 5 z 5

Dobrý a napínavý thriller, ve kterém nechybí napětí. Autorka má dar vést příběh tak, že nutí čtenáře číst stále dál a dál, i když se dá očekávat, jak vše dopadne.

vsechnonebonic
10.09.2019 5 z 5

Za mne spokojenost. Nejdříve jsem knihu odložila, ale jeden deštivý víkend jsem ji zase vytáhla z knihovničky a přečetla. Ne, že bych se k ní někdy vracela a četla znova, ale strávila jsem čtením dva příjemné dny.

ivana1924
10.09.2019 4 z 5

Ale jo.... sice mě strašně sr...štvalo, že vlastně tam nebylo nic tak strhujícího, když pominu její věčnou "demenci":(, co by mě chytlo, ale i tak mne nutilo číst dál. Konec byl....čekaný jen na půl, vraha jsem nějak netušila vůbec. Ale jo, určitě nepatří ke knihám co již číst nechci.

Vakalik
06.09.2019 4 z 5

B. A. Paris se zařadila mezi moje oblíbené autorky thrillerů. Kniha byla promyšlená, napínavá a děj měl spád.

Jenny055
03.09.2019 3 z 5

Počúvala som audioknihu, veľmi dobre načítaná. Napriek tomu, že zápletka mi bola "veľmi" povedomá (už viac krát som sa stretla v knihe alebo filme s niečím podobným, keď sa manžel snaží urobiť z manželky blázna), stále som verila, že to nemôže byť až také jednoduché a jasné. Ale bolo...

Elsinor024
29.08.2019 4 z 5

Přečtené za dva dny u vody. Autorka má velký talent čtenáře lapit a držet v ději, nenajde se snad žádné delší nezáživné místo. A to do detailů popisuje téměř všechno, co hlavní hrdinka dělá.
Možný spoiler:
Jak už tady víc lidí psalo, napětí je zvláštní i v tom, že od začátku je tak nějak jasné, kdo bude padouch - padouši. A přesto čtete dál.
Pár výhrad by se našlo. Rozlousknutí díky jednomu nepochopitelnému činu spadlému z nebe, no dobře.
Ale chování oběti? Někomu vyhrožuju a dám si s ním spicha za bouřky a lijáku uprostřed temného lesa a nikomu o tom nepovím? Vážně?
Až na tyhle výhrady knížka přinesla všechno, co se od dobré detektivky očekává.

zaru0878
28.08.2019 5 z 5

Skvělá kniha, už od začátku jsem tak trochu tušila, jak to dopadne.

Abikk
28.08.2019 4 z 5

Příjemný thriller, celkem jsem očekávala jak to dopadne, ale mělo to spád a napětí.

denisa4297
10.08.2019 5 z 5

3/4 knihy mě v podstatě hlavní hrdinka štvala tím, jak si nic nepamatuje. Ale i tak jsem hltala každou stranu. A závěr? Tak ten bych nečekala už vůbec. Jedna z mála knih, u kterých mě konec i potěšil.

Damonka12
10.08.2019 4 z 5

4,5. Wow, úžasná kniha, sice se tam našla jedna část, kde se nic nedělo, ale ten zbytek to vynahradil. Konec jsem tedy odhadla, ale i tak to bylo úžasné a dokonale propracované.

Horalka5
08.08.2019 5 z 5

Jako wow, tahle kniha se mi líbila mnohem víc než prvotina. Bylo to napínavé a závěr byl strhující!