V pasti lží

V pasti lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2608 2608

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown, 2017

bai.Cerna
05.08.2019 4 z 5

Taková čtivá "jednohubka" na jeden, dva večery. A nutno přiznat, že v určité části knihy mne jímal i strach ;-) Příjemné dovolenkové čtení.

Doloresita
05.08.2019 5 z 5

Od začiatku mi bolo jasné, ako táto kniha približne skončí. Ale bola napísaná takým štýlom, že som ju nemohla odložiť a za jedno poobedie som ju musela prečítať. :)

janasim
05.08.2019 5 z 5

Velmi čtivè a napínavè. Jen rozuzlení a to jakým způsobem se hlavní hrdinka dozvěděl a pravdu, mi trochu připadalo přitažené za vlasy, ale i tak jsem obětovala pár hodin spánku, nedalo se odložit.

karol.cadex
04.08.2019 5 z 5

Tuto autorku jsem si nechávala vždy jako odreagování od hutné nebo těžké literatury, je to taková moje guilty pleasure.
Každopádně V pasti lží vůbec není jednoduchá blbost! A vůbec to není prvoplánová fraška pro matky na mateřské!
Jsem velmi mile překvapena, děj má spád a dokonce ani hlavní hrdinka na mě nepůsobila jako úplný debil, ale opravdu jako chudák, zápletka kvalitní. Samozřejmě, že hluché místo by se našlo, ale nad žádným jsem si zcela nekroutila hlavou.
Takže děkuji, já jsem spokojena.

Knihomolka97
04.08.2019 3 z 5

Už po pár stránkách jsem si říkala, tak tohle je jasné, dyť to ani nemůže být jasnější!
Cass mě svým nelogickým chováním pěkně štvala, úplně zbytečně si komplikovala život.
Zapomínání chápu, kdo někdy něco nezapomene že, ale proboha, některé věci mohla řešit jinak...
Když se blížil konec, jen se mi potvrdilo, co jsem tušila, nebylo to sice úplně přesně tak, jak jsem si myslela, ale překvapená jsem taky nebyla.

vera4669
01.08.2019 5 z 5

Tak tohle byl o moc lepší kousek než Za zavřenými dveřmi, napínavé, dobře napsané, přečteno jedním dechem

Mirin1349
31.07.2019 4 z 5

To bylo tak strašně nepříjemné čtení! Ne, vážně. Znáte taky ty stavy, kdy jste myšlenkami jinde, nesoustředíte se, jedete na autopilota, nevnímáte okolí? A pak se jen divíte, na co jste zapomněli, co Vám uniklo, co si neuvědomujete? Tak mimo jiné i o tomhle je příběh, kdy hlavní hrdinka už nemůže spoléhat sama na sebe a na vlastní úsudek. No a pak je tady ještě ta vražda. Představa, že začínáte bláznit musí být vážně jedna z nejhorších a autorka to popisuje vážně strašně. Strašně dobře. Určitě stojí za přečtení.

Puntíkatýhrnek
31.07.2019 5 z 5

Tohle se mi líbilo, je to sice už téměř klasické téma (viz Plynové lampy), ale zpracování nevyznělo vůbec špatně. Je to čtivé, napínavé a celkem i uvěřitelné. Za mě doporučuji a čtyři hvězdičky.

LeHor
30.07.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale konec mi přišel dost rychlý po tom všem. Přesto doporučuji.

lištička123
29.07.2019 5 z 5

Stejně jako kniha Za zavřenými dveřmi i tato se mi moc líbila. Podle některých komentářů jsem čekala, že bude slabší, a i když jsem téměř od začátku věděla, kdo má ruce namočené ve spatnostech, i přes to se mi pěkně četla, byla napínavá a líbila se mi.

Pitraska
28.07.2019 3 z 5

Začátek super, dobře vás naladí do děje. Rozuzlení a to jak to do sebe na konec zapadne, je napsané také velmi čtivě. V některých pasážích mě však hlavní postava maličko vytáčela, občas se dost opakovaly její myšlenky a naivní úvahy, ale celkově je to povedená kniha.

Daskak
27.07.2019 4 z 5

Nebylo to spatne, jen to reseni zase trochu pritazene za vlasy. Ale knizka dobra, ctiva

Jiitush
24.07.2019 3 z 5

Za zavřenými dveřmi se mi tedy líbilo víc. A možná taky proto, že jsem četla Za zavřenými dveřmi, mi bylo jasné, co se hlavní hrdince děje ... První dvě třetiny knihy zbytečně natahované, pasáže se klidně dají přeskakovat a vy i tak víte, co se děje... Závěr překvapil i nepřekvapil, něco mi bylo podezřelé už od první kapitoly a pak se to jen potvrdilo.

iva.gracova
20.07.2019 5 z 5

Tak já se musím přiznat, že jsem se u čtení této knihy docela rozčilovala... Proboha proč?? Proč jedná takhle? Proč to neřekne svému muži aspoň? Ježíš proooč udělala toto??? Prostě takhle bych já nejednala, tohle je úplně nelogické! Fakt mě to strašně rozčilovalo. No a asi ve 3/4 té knihy se to zlomilo. Ona je ta kniha čtivá od první stránky, ale pak když se začnou karty odkrývat, tak nemůžete přestat, a především vám to vše dojde. Proč to tak bylo.. a zjistíte, že to naprosto geniální... Jo a asi třikrát jsem na beton věděla, kdo je vrah :-D o to víc mě rozuzlení dostalo. Prostě 5 hvězd.

Anet2106
18.07.2019 3 z 5

Velmi čtivý a napínavý příběh. Vzhledem k tomu, že jsem četla Za zavřenými dveřmi, trochu jsem čekala, že v tom bude zapletený Matthew, ale i tak mě to bavilo. Dobrá oddychovka na léto :)

waltraud5114
16.07.2019 3 z 5

Dobre napísané, pekný preklad. Len som asi v polovici knihy začala tušiť, wo co tady gou a kto stojí za tým všetkým. Ale ako čítanie na dovolenku alebo do nemocnice veľmi dobré.

Anickahor
14.07.2019 4 z 5

Jak už zde bylo psáno: 2/3 knížky jsou takové pomalé a stále se opakující. Ta zbývající 1/3 je skvělá a čte se jedním dechem.

IvanaB
13.07.2019 5 z 5

Přečteno za TŘI! hodiny. Začátek pomalejší, vadil mi přístup hrdinky, ale pak by nebyla zápletka, že... :-)

raty
12.07.2019 5 z 5

Dávám plný počet i přes trochu pomalejší začátek. Ale když se to rozjelo, nemohla jsem přestat číst. A chudák manžel - přišel domů 10 stránek před koncem. Je pravda, že téma není úplně originální. Je ale výborně zpracované. Na malém prostoru i časoprostoru a s minimem postav mě dokázala autorka opravdu zaujmout.

Ajina76
06.07.2019 4 z 5

Zpočátku jsem byla trochu v rozpacích a nemohla jsem se do knihy začíst. Asi v polovině se to zlomilo a knihu jsem dočetla během dne. Nevím, jestli by bylo ve skutečnosti možné jednotlivé situace provést, ale myšlenka byla dobrá. Určitě doporučuji. Nenechte se odradit trochu nudnějším začátkem. Pak se děj rozjede.