V pasti lží

V pasti lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2608 2608

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown, 2017

oleg121
02.07.2019 4 z 5

80%. Prvotina bola lepšia, hlavne záver bol v tomto prípade zbytočne prekombinovaný.

Dana.P
02.07.2019 4 z 5

Napínavý příběh ženy, která se domnívá, že začíná trpět demencí, jako její matka.

crazyslunicko
01.07.2019 3 z 5

Tak bohužel po dvou přečtených knihách od stejné autorky mám pocit, že takhle je z nich nejslabší. Kniha byla nesmyslně natažená a přišlo mi, že se tam omílalo vše pořád dokola strach z vraha, telefony od vraha, ztrácení věcí, objednávání věcí. Někde v půlce jsem si uvědomila co se děje a kdo ji to pravděpodobně všechno způsobuje a bohužel to byla pravda. Je strašně smutné, že tohle někdo může udělat svému blízkému. Trochu mě mrzí, že hlavní hrdinka se v tom plácala a raději se do své role velmi ochotně vložila. Každopádně konec byl až skoro komický, jak jim zmatená a dezorientovaná žena popíše své domněnky o vraždě.

klarinka9974
26.06.2019 5 z 5

Kniha mě zaujala samotnou obálkou, když se zeptáte co na obálce ostatni vidí, každý vám řekne něco jiného a přesně taková je samotná kniha. Každý vidí stejný obrázek, který má jiný význam. Už za Zavřenými dveřmi pro mě byla skvělá kniha a tuto knihu hodnotím stejně. Samotný děj se netáhl, dobře to na sebe navazovalo a až na konci se člověk dozví pravdu. Opravdu začíná u Cass demence a nebo jen si s ní zahrává život okolo? Má na svědomí jistou vraždu své nové kamarádky a nebo je v tom nevině a jen má strach co nebo kdo za to vlastně může? Napínavý thriller, který vás nebude nudit, protože všechno není tak jak se zdá být.

lucie4345
25.06.2019 5 z 5

Super kniha. U této autorky je to sázka na jistotu

efka.saf
23.06.2019 5 z 5

Typický příklad knihy, ve které by se dala vyšťourat řada různých nesrovnalostí, a to by se čtenář nemusel ani moc snažit. Ale na druhé straně? Extrémně mě to chytlo! Od stránky 120 jsem dočetla knihu na jeden zátah, protože jsem na rozuzlení byla šíleně zvědavá, a to i přes to, že stejně jako Pav pode mnou jsem si přečetla komentář, ve kterém čtenářka bez skrupulí a bez jakéhokoliv upozornění na spoiler vykecá ve dvou větách celou zápletku.
Když knihu srovnám s autorčinou prvotinou, líbila se mi ještě víc než Za zavřenými dveřmi, ovšem budiž B.A. Paris připsáno k dobru, že zápletky obou knih jsou velmi slušně psychedelické! A i když vyřešení tohoto příběhu bylo celé postavené na náhodě, vůbec mi to nevadilo. Ve finále mi všechno krásně ladilo a byla jsem nadmíru spokojená. Já za sebe tleskám autorčinu vypravěčskému umění a hodlám si přečíst i třetí knihu navzdory tomu, že má výrazně slabší hodnocení.

Pav
22.06.2019 4 z 5

Od poloviny to mělo větší spád, ale asi to byl záměr, pořádně vykreslit hlavní postavu. Škoda, že jsem si předem četla komentáře, protože jsem se nedopatřením dozvěděla pachatele. Pokud chce někdo vyzradit děj, měl by na to předem upozornit! Ale i tak se mi kniha líbila. Docela psycho.

Katys96
16.06.2019

Jsou knihy, které po pár stránkách zaklapnete a za půl roku je zkoušíte číst znovu.
To ale není případ této knihy. Zpočátku je to poklidné, nudné čtení ale potom co hlavní hrdinka začne tak trochu "šílet" to dostává zajímavé grády.
Chvilku jsem si nebyla jistá, jestli se Cass opravdu nezbláznila, protože všechno tomu nasvědčovalo.
Ale jak se říká, za vším hledej manžela, který se naoko chová mile, přitom je to hajzl, který podvádí manželku.
Podle mě je to oddechové a velice hezké čtení. Zvláště teď v létě je to ideální čtení k vodě a drinku. Perfect summer day.

jiri77
12.06.2019 3 z 5

Celkem čtivá kniha, která mě začala bavit více až ke konci. Je to takový nenáročný thriller u kterého se nemusíte až tak moc zatěžovat.
Za zavřenými dveřmi se mi líbilo více,přesto knihu doporučuji k přečtení.

Restang
12.06.2019 3 z 5

Rozhodně lepší než předchozí kniha. Dobrý psychologicky thriller nebo spíše detektivka. Za mne lepší průměr.

michaela1992
11.06.2019 5 z 5

Eskalující děj co se týče čtivosti i napětí. Skvělé propracování příběhu. Psáno poutavým stylem. Já měla za 3 dny přečteno. Jedině doporučuji.

Zuzanka46
09.06.2019 5 z 5

Další skvělá kniha od B. A. Paris! Příběh je napínavý od první stránky a to i přes to, že v knize vystupuje jen velmi málo postav a tudíž tušíte, že někdo z nich bude určitě vrahem... Kniha se čte sama a rozhodně si zaslouží pět hvězd.

Sjuzz
08.06.2019 5 z 5

Pri kúpe tejto knihy som išla na istotu. Aj keď v češtine sa dala kúpiť už dávno, radšej som si počkala????
Autorka nesklamala a znova sa jej podarila kniha, od ktorej ma skoro ani rev môjho syna nedostal.
Aj keď som od začiatku podozrievala tých správnych, všetko sa zas rozmotalo až na konci, čo ma na jej knihách neskutočne baví...drží čitateľa v napätí do úplného konca????????

wicca.w
07.06.2019 1 z 5

Tak bohužel tuto knihu nemůžu hodnotit kladně. Celý děj mi přišel takový přitažený za vlasy, rozčilovalo mě uvažování hlavní hrdinky. Do knihy jsem se musela nutit, abych jí vůbec dočetla.

lenkaBajza
06.06.2019 2 z 5

Prvni kniha byla skvělá, ale teď pro mne přišlo zklamání. Psychologie postav žádná. Napětí vůbec žádné. 2/3 knihy čteme jen o zapomnětlivosti hlavní hrdinky. A pak ji najednou, z čistajasna osvítí, a ona vše odhalí? A to vše bez napětí, jak se popisuje její nesvhopnost zapnout pračku, stejně ,záživné" je i vyvrchlolení příběhu s odhalením vraha.
Za mne palec dolů!

KatkaP.
06.06.2019 5 z 5

Dávám rozhodně plný počet hvězdiček, skvělá kniha. Výborně rozpracovaná psychologie hl. postavy, napínavý děj, zajímavé rozuzlení.

Kočička911
04.06.2019 5 z 5

Geniální kniha..
A jak málo stačí myslet si že su blázen.
Perfektní dějová linka, rozuzlení. Prostě bomba

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Naprosto geniální.

To bylo zatraceně skvělý počtení.

Autorka má děj velice dobře promyšlený, ač jsem trošku tušila, stejně mě to překvapilo.
Skvělá jednohubka. Přečetla jsem za jeden den a opravdu mě mrzí, že si to už nemůžu zopakovat, protože by to už nebylo ono.

Hlavní hrdinka mi byla velice sympatická a za ten konec je mi sympatičtější ještě víc.
Trošku mě mrzí, že to skončilo takhle a nevím vlastně jak to dopadlo s Johnem, ale není to román a vlastně to ani nebyl záměr knihy samozřejmě.

Rozhodně tisickrát lepší počtení než kniha Za zavřenými dveřmi (ale i ta však byla skvělá)

ivzu77
31.05.2019 4 z 5

Téma dobré, zápletka zajímavá, kniha čtivá, oddechovka

Marosusu
31.05.2019 5 z 5

U prvej knihy som to mala opačne napínavý začiatok nedokončený záver ..táto druhá bola zo začiatku pomalá ale záver to vynahradil super kniha ;-)