V pasti lží

V pasti lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2608 2608

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown, 2017

Miliarda
27.05.2019 5 z 5

Velice pozitivní překvapení. První třetina knihy je sice velmi rozvláčná, nicméně další 2 to plně vynahrazují. Současně oceňuji velmi zdařilý a nápaditý závěr, který jsem vůbec nečekal, nicméně o to víc mě nadchnul. Ke knize jsem se sice dostal náhodou, avšak B. A. Paris mě přesvědčila o svých literárních kvalitách a rozhodně si přečtu i další její knihy.

Trolice
25.05.2019 3 z 5

Chvíli jsem si myslela, že knihu nedočtu. Bylo to pořád dokola a já jsem čekala, kdy to konečně začne být trošku napínavé. Dočkala jsem se ke konci a pak už jsem se nemohla odtrhnout.

prochajda
25.05.2019 5 z 5

Opět čtivá kniha od této autorky, první polovina se sice trochu vlekla, ale druhá vše vynahradila. Závěr byl předvídatelný, přesto překvapil.

Samema
22.05.2019 5 z 5

Stejně jako předchozí kniha Za zavřenými dveřmi,skvělá,dechberoucí a velmi čtivá

petra5588
15.05.2019 4 z 5

Přečteno opět doslova jedním dechem, od knih této autorky se prostě neodtrhnete, dokud nemáte dočteno. Bylo to trošku předvídatelné, ale na napínavosti ani čtivosti to knize neubralo.

Vendas
15.05.2019 5 z 5

Kniha super !!! Krásně se četla.

olcab
12.05.2019 4 z 5

Dobře napsaný a čtivý psychologický příběh. Jak jsem psala v komentáři k autorčině knize Za zavřenými dveřmi, její knihy mě baví a dobře se čtou, nenechají čtenáře vydechnout :-).
Jen bohužel jsem od začátku věděla, kdo stojí za příčinou špatného psychického stavu Cass a proto ubírám jednu ✭

Pavlnka
09.05.2019 5 z 5

Super, super, super. Přečteno za jeden den, doma se mnou nikdo nemluví, ale stálo to za to :-D. Díky této knize mám zase chuť číst.

michaela7087
09.05.2019 3 z 5

Mám smíšené pocity, autorka stále omílá pořád to samé dokola a manželé pořád vaří pouze rizoto :-). Konec mně vůbec nepřekvapil.

sebemi
07.05.2019 4 z 5

Docela psycho, pochybovala jsem spolu s hlavní hrdinkou o jejím duševním zdraví a moje podezření se napůl nakonec vyplnilo. Závěr skvělý, čučela jsem :D

karolina0920
07.05.2019 5 z 5

Naprosto skvěle promyšlený děj, nemohla jsem knihu odložit a nutila mě přemýšlet i ve chvílích, kdy jsem ji zrovna nečetla. Zamilovala jsem se do ní od začátku do konce.

kika 13
06.05.2019 5 z 5

Já prostě byly napnutá až do konce a vyplatilo se.

Milky92
06.05.2019 4 z 5

Dobře čtivá kniha,nejdříve jsem myslela že ji odložím ale nakonec jsem se začetla a dočetla. :-)

Adell-ka
06.05.2019 4 z 5

Stejně jako předchozí kniha této autorky Za zavřenými dveřmi se i tato čte jedním dechem. Obě knihy jsou napsány víceméně stejným jednoduchým stylem a hlavní myšlenka opět nemá příliš hloubku, nicméně mě děj chytil už od první stránky a čtení mě bavilo. Super oddechovka, kterou máte přelouskanou za chvilku.

Sailien
05.05.2019 4 z 5

Knížka byla z velké většiny zajímavá a obsahovala celkem dobře vymyšlený spletenec událostí, a ač se dobře četla, tak některé pasáže jsem měla nutkání přeskakovat, protože se některé informace omílaly dokola. Nejvíce posledních několik desítek stránek s smskovou částí.

bigben
05.05.2019 4 z 5

Jak málo stačí, aby člověk o sobě začal pochybovat....

simona5r
05.05.2019 5 z 5

Velmi čtivé a přestože jsem dlouho tušila celou zápletku, tak mě konec mírně překvapil.

buldozer5
20.04.2019 5 z 5

No páni, tak tohle se opravdu povedlo! První knihu od této autorky jsem úplně miloval, takže jsem byl zvědavý, jak dopadne její další.... a nezklamala!
Naprosto skvělý příběh, promyšlený do posledního detailu. Všechny postavy tam prostě seděly, každá měla svoje místo a díky tomu jsem se okamžitě vžil do napínavého děje. Bavily mě všechny pasáže, co se týče vraždy, výčitky hlavní postavy, neustálý boj se sebou a části, kdy autorka doopravdy dokázala čtenáře přinutit si myslet, že Cass přichází o rozum.
Následné rozuzlení překvapilo, i když jsem v průběhu čtení chytil určité podezření. Tolik kliček a zvratů, co ale dokázala autorka vymyslet, to opravdu klobouk dolů. Dávám pět hvězdiček a těším se na další knihu!

Bahnacka
18.04.2019 4 z 5

Líbila se mi, napínavá.

Andynka
16.04.2019 4 z 5

Oproti autorčině prvotině Za zavřenými dveřmi... tohle bylo mnohem lepší ! I když jsem po přečtení čtvrtky knihy tušila, kdo je kdo.... I tak mě to vůbec nedoradilo od čtení. Bylo napínavé, konec byl moc hezky napsaný... dokonce až dojemný. Takže za mě vážně super. Přečteno jedním dechem. A autorka se vážně zdokonaluje. :)