V pasti lží

V pasti lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2608 2608

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown, 2017

Ondra_P
14.04.2019 5 z 5

Skvělý psychothriller, který je napsaný velice přesvědčivě, že jsem nevěděl co si myslet, jestli je Cass blázen nebo není.. Překvapivý závěr. Více takových thrillerů!

alexis818
14.04.2019 5 z 5

Moc se mi kniha líbila,tak jako Za zavřenými dveřmi.Příběh napínavý i když tušíte,jak to bude,ale nedá vám vydechnout až do poslední stránky.Paní spisovatelka opravdu umí.

lenuskav
12.04.2019 5 z 5

Mně se to líbilo. Stejně jako u ,,Za zavřenými dveřmi" člověk tuší jak to bude, ale čeká na to rozuzlení co a jak :) takže já doporučuju

Ossinky
11.04.2019 5 z 5

Opět skvělé napětí, moc dobře se kniha četla, za mě palec nahoru.

uhnavka
11.04.2019 2 z 5

Tentokrát mě to moc nebavilo. Asi 100 stran jsem přeskočila, abych se podívala, že to dopadlo tak, jak sem tušila. Příliš dlouho a na mě jednotvárně popisováno co zapomíná a nepůsobilo to na mě vždy uvěřitelně. Za zavřenými dveřmi se mi líbilo mnohem víc.

Dalimila12
10.04.2019 5 z 5

Moc se mi libila

Lavender756
07.04.2019 2 z 5

Oproti Za zavřenými dveřmi úplný propad. Nezáživný, předvídatelný a hlavně tuctový příběh. Absolutně bez šťávy a napětí. Po pár kapitolách a silného pocitu vědění, jak to dopadne, jsem jukla na konec a bylo to tam. Děs běs! Hrdinka trapná a nudná. Klišé od začátku. Odloženo cca u třicáté stránky.

michaelaaa5
05.04.2019 5 z 5

Velmi napínavý thriller od začátku do konce! Závěr parádní, uděluji plný počet.

Evule81
05.04.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila. Byla napínavá, konec super. Lépe to dopadnout nemohlo.

š.m.i.k
04.04.2019 5 z 5

Tady prostě musím dát plný počet. A konec byl nejlepší. Úplně jsem se tetelila zadostiučiněním. Celé mě to velmi bavilo a i mi vyhovovalo, že nikde není žádná krev, žádné brutální popisy.

Klaaarka
01.04.2019 2 z 5

Od začátku jsem tušila (a správně),jak to dopadne. Do čtení jsem se trochu nutila,abych si podezření potvrdila. Jsem ten typ,co je kvůli knížce schopen nespat,dokud ji nedocte. To u této knihy vůbec nebylo. I tři,čtyři dny jsem se "premlouvala",abych pokračovala a konečně to dočetla. Za mě zklamání. S knihou Za zavřenými dveřmi se to nedá srovnat.

Kamiq34
30.03.2019 5 z 5

Doporučuji

lucyq
29.03.2019 5 z 5

Napínavé od začátku do konce.

ApolenkaS
28.03.2019 3 z 5

První třetina fajn. Druhá třetina tragédie, pořád to samé dokola (někdy nepochopitelné, já bych prostě některé věci udělala jinak). Třetí třetina už měla zase spád a musela jsem knihu bezodkladně dočíst. Nebyla vyloženě špatná, ale na zadek jsem se z ní neposadila. Za přečtení stojí :-)

katerina2660
27.03.2019 3 z 5

První půlka zdlouhavá, pořád všechno dokola... už jsem chtěla knihu odložit, ale neměla jsem co jiného číst... takže jsem pokračovala a udělala jsem dobře! Celkově je to dobrá knížka, doporučuji.

irefir
27.03.2019 4 z 5

Tak to byla jízda!!! Hlavně druhá část knihy se pěkně rozjela a v závěru se mi až tajil dech, jak to dopadne. Celou dobu jsem tipovala jiný konec, tento mě nenapadl.
Už mám připravenou další autorčinu knihu, takže se těším:)

Zuzaa
26.03.2019 4 z 5

Tak nějak tušíte jak to všechno dopadne a tak nějak je to podobné Dívce ve vlaku, Ženě v okně a komplexně tomuto tipu knih. Ale i přesto je to velmi zábavné a rychlé čtení.

monci6485
24.03.2019 5 z 5

Tahle kniha mě bavila od začátku do konce. Jen trochu moc náhod, ale to se dá odpustit.

janina3311
23.03.2019 5 z 5

Začátek byl trochu zdlouhavý, takže mi chvíli trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale pak se to rozjelo a já si to naprosto užila. Konečné rozuzlení toho všeho bylo si myslím až dechberoucí.

Marcela4488
23.03.2019 5 z 5

Top psycho thriller. Napínavá od první stránky až do té poslední.