V pasti lží

V pasti lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2608 2608

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown, 2017

Heliku777
24.02.2019 5 z 5

Knihu jsem četla na dovolené. Knihu Za zavřenými dveřmi jsem nečetla. Tahle se mi četla dobře. Zaujala mě hned od začátku a těšila jsem se, až zase budu pokračovat ve čtení. Za pár dní přečtená. Knihu řadím mezi skvělé knihy a doporučuji ke čtení dalším čtenářům.

VeruB
24.02.2019 3 z 5

Zklamání. Měla jsem od této knihy větší očekávání. Kniha se četla svižně. Většinu knihy se ale děj téměř opakuje, až si říkáte, že se skoro nic neděje a přestáváte být v napětí. Od začátku tušíte kdo za tím stojí, protože je v knize docela málo postav. Takže shrnutí 2/3 knihy slabší "psycho" a na posledních 30 stránkách trochu až směšný thriller.

smithynka
22.02.2019 5 z 5

Za mě naprosto skvělá kniha. Četla jsem jí jedním dechem.

domihruzkova
20.02.2019 5 z 5

Kniha mě naprosto vtáhla do děje, při zazvonění telefonu jsem zažívala strach společně s Cass. A to rozuzlení! Napínavé až do konce.

Miška.Miška
20.02.2019 5 z 5

Velmi napínavé čtení. Kniha mě zaujala hned od začátku, četla se opravdu sama. Já osobně jsem takový konec nečekala. Měla jsem nějaké své typy a ty se i z části potvrdily, když se to ale vše dalo dohromady byla jsem opravdu příjemně překvapená.

Jaymay
20.02.2019 3 z 5

Peckou bych to rozhodně nenazvala. "Za zavřenými dveřmi" byla mnohem lepší. 3/4 je to pořád to samé, až si říkáte, že to snad ani není možné. Nevystupuje tam moc postav, takže odhadnout, kdo za tím vším stojí, není zas tak těžké, právě naopak. Vražda je jen podnětem, k tomu všemu, takže nějaký thriller moc nečekejte. A na závěr důvod, kdo a proč to všechno dělal je až směšný a víceméně hlavní viník není ani potrestaný.

PaniJani
17.02.2019 3 z 5

Nemůžu sdílet to veliké nadšení a euforii z knih B.A.Paris. Autorka umí psát pěkně, poutavě, ale zároveň taky předvídatelně. Navíc mi přijde, že vymyslí zápletku, ale moc dobře ji nerozvine. A o logickém chování hlavní postavy nemůže být snad ani řeč.

!!!!!Pozor, může obsahovat spoiler!!!!!!!
V knize Za zavřenými dveřmi celou dobu manžel fyyzicky a psychicky deptá svou ženu. Nic moc víc se tam neděje, žádné velké zvraty a prostě čekáte jaký to bude mít konec. A tady jsem ten pocit měla zas. Je vám jasný, že manžel nebude asi úplně milující a má v něčem prsty. Je vám jasný, že Cass někdo balamutí a snaží se z ní udělat blázna. A prostě zase jen čekáte na to rozuzlení a jestli nakonec nebude nějaké překvapení.

Přečetla jsem, četla se hezky, ale snad ani nemám chuť se k ní vracet.

elenk
17.02.2019 5 z 5

Tohle byla další pecka spisovatelky.Snad ještě lepší než za zavřenými dveřmi.Moc jsem od knihy neočekávala ale žánrově mě nadchla....napínavé.

kudrdlinka
16.02.2019 5 z 5

Skvělý psychothriller, který mě vtáhnul hned od začátku. Sice jsem poměrně brzy měla podezření, kdo za vším stojí, ale přesto byl závěr opravdu strhující. Poslouchala jsem jako audioknihu, a večer jsem to prostě musela doposlouchat do konce. Asi bych jinak ani neusnula :) Určitě můžu jen doporučit.

veg.petka
14.02.2019 5 z 5

Nečekala jsem od této knihy moc, ale autorka opět překvapila. Neskutečný příběh. Skvěle vymyšlené a promyšlené a taky velmi děsivé. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem ji převážně četla po večerech, ale byla to snad první kniha, u které jsem měla tak silně zvláštní pocit strachu. B.A. Paris u mě sklízí neskutečný úspěch a doufám, že budou nové knihy a budou stejně skvělé jako dvě předchozí. Zasloužených 5/5. :-)

Nunynka
13.02.2019 5 z 5

Kniha byla super. Je pravda,že po půlce už jsem si říkala,že už se to pořád nějak opakuje,ale pak už začlo rozuzlení a to jsem četla jedním dechem. Líbilo se mi to víc,jak autorčina první kniha.

Kamchaa
12.02.2019 5 z 5

Za mě wow.. chvílemi jsem se dokonce bála jít doma v noci na záchod.. čtivě napsaná příběh, do poslední chvíle jsem nevěděla kdo jak co a proč :-) .

dominika2585
11.02.2019 5 z 5

Naprosto parádní thriller. Zhruba do poloviny knihy, se pořád řešila jen Cassina paměť a záhadné telefonáty. Už jsem si říkala, že se to nerozjede. Ale stalo se. Závěr byl fantastický, všechno do sebe zapadlo jako puzzle. Autorka mě dokázala udržet v napětí a dokázala ve mně probudit pochybnosti ohledně toho, zda je Cass zdravá nebo ne. Takové knihy mám ráda!

Michnicka
10.02.2019 5 z 5

Výborně napsáno a nejde jinak než za plný počet hvězd. Že se nikomu nesvěří jsem že začátku nemohla pochopit, no ale mělo to tak být. Tipla jsem zloducha dobře asi při třetině knihy, ale ten konec byl fenomenální a překvapilo mě jak to ve skutečnosti bylo. Doporučuji a spisovatelku hned klikám do oblíbených. Už se těším jestli napíše brzy zase něco skvělého.

maygirl
09.02.2019 4 z 5

Rozjezd trochu pomalejší, ale nakonec dobré :-) Podezření na to, jak to celé dopadne jsem pojala cca ve třetině knihy, ale autorka mě držela dlouho v příjemném napětí, jestli jsem si tipla správně. Závěrečných 50 stran jsem přečetla jedním dechem. Shrnutí podtrženo... Příjemně napínavá jednohubka na jedno až dvě odpoledne, od které se odtrhává jen těžko. Doporučuji!

Katulinka69
09.02.2019 3 z 5

Precteno za dva dny,pro mě oddechove čtení,tak nějak jsem tušila jak to všechno bude. Ale fajn.

Dobby888
08.02.2019 3 z 5

Na jednu stranu se kniha četla velmi dobře na druhou stranu mi často vadilo chování hlavní postavy. Nicméně i přes to negativum s hlavní postavou jsem četla dál a dál, jelikož jsem přes to všechno chtěla znát ten důvod, proč se děje co se děje. Každopádně autorka umí psát velmi poutavě.

dencazrnu
07.02.2019 5 z 5

Tak tohle byl hukot. Za mě jednoznačně lepší, jak Za zavřenými dveřmi. I když třeba tušíte, jak kniha dopadne, pořád tomu do poslední stránky nechcete věřit. Byla jsem opravdu napnuta celou knihu a nemohla jsem jí odložit. Přečteno jedním dechem za jeden den :) Opravdu tleskám a po dlouhé době pořádný thriller.. doufám, že autorka napíše i další knihy, protože se mi skvěle čtou její díla :)

zdenkapt
06.02.2019 5 z 5

Perfektně napsaná , oddychová kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem za den.
Ale zklamal mě konec, trochu přitažené za vlasy... Nicméně knihu doporučuji.

Termina
05.02.2019 4 z 5

Na začátku jsem měla trochu problém s paranoidní hlavní postavou knihy. Rozuzlení a závěr pro mě za sto bodů k plusu :)