V pasti lží

V pasti lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2608 2608

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown, 2017

Martina023
09.01.2019 5 z 5

I když takové knihy nejsou u mě na denním pořádku od této knihy jsem se nemohla odtrhnout, byla prostě skvělá.

Denisa153
02.01.2019 5 z 5

Super, bylo to napínavé a zamotané, že jsem knihu nemohla odložit a za pár hodin ji přečetla. Rozhodně dopoučuji přečíst.

Krchnaida
30.12.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila. Napínavý a čtivý příběh.

evin84
30.12.2018 5 z 5

I tato druhá kniha od autorky je skvělá!

Lenoulinka
30.12.2018 5 z 5

Tuhle knihu jsem si užila a zjistila jsem, že psycho thrillery mě baví. Výborně se četla a pořád mě nechávala v napětí. Když jsem si v půlce knihy přečetla zde komentáře, tak jsem začala přemýšlet, kdo by to mohl být. Netrefila jsem se. Zápletka, kde je pár osob mi bohatě stačí, aspoň v tom nemám chaos. Za mě spokojenost a mohu jen doporučit.

Shibalka
30.12.2018 5 z 5

Tato kniha se mi neskutečně líbila a opravdu splnila všechna moje očekávání. Četla se mi dobře a rychle, a to hlavně kvůli tomu, že hned na začátku mě vtáhla do děje a už nepustila. Dokonale jsem se vcítila do hlavní postavy a celý příběh jsem s ní prožívala. Když jsem knihu dočetla, byla jsem překvapená ze zajímavého a promyšleného konce, ale zároveň mě mrzelo, že už je konec knížky, která se mi tak zalíbila. Byla to moje první přečtená kniha od této autorky a už se těším až si přečtu Za zavřenými dveřmi a další její díla, která přijdou!

Nikol1994
29.12.2018 5 z 5

Mám ráda tuto spisovatelku, moc dobře se mi čte a tato kniha byla jedno velké překvapení. Velmi čtivá kniha. Ze začátku jsem si myslela, že odhadnu konec ale strašně mě kniha překvapila a musím říct, že jsem na konci nestačila zírat :))). Za mě tedy palec nahoru :).

Mngwa
29.12.2018 4 z 5

Velmi čtivý příběh, který čtenáře chvílemi nutí propadat podobné paranoie jako hlavní hrdinka. Mám vlastně jen jednu větší výtku - pointu jsem tušila už nějakou chvilku dopředu, takže hodnocení je 3,5 hvězdy, zaokrouhleno nahoru. Ale přesto jsem nebyla schopná se odtrhnout dokud jsem knihu nedočetla.

Le_noska
28.12.2018 5 z 5

na jeden zátah!! :) to se mi dlouho nestalo.

kvetinkabrno

Čte se sama... :-)

Falda
27.12.2018 5 z 5

Začátek se trochu táhl. Ale pak to začalo být hodně zajímavé, až to nabralo neuvěřitelný spád. Neskutečný příběh, supr zápletka.

Lkomrska
27.12.2018 5 z 5

Naprosto skvělá,stejně jako její předchozí kniha. Dostala jsem ji na Vánoce a za dva dny přečtená. Nešlo se odtrhnout. Skvělá!

Lamanai
25.12.2018 4 z 5

V podstatě to vystihla RADOST v předchozím komentáři. Já jsem knihu dostal pod stromeček, tedy včera večer. Od té doby uplynulo nějakých 18 hodin, z nichž jsem jich dost věnoval vydatnému spánku, a přesto už ji mám přečtenou. Na jeden zátah. Thrillery normálně nečtu, mám raději detektivky, takže mě taky trochu mrzelo, jak byla zápletka čitelná. Kniha ale byla tak čtivá a podtrhávám, že i skvěle přeložená, že se stačilo jednou nadechnout a celou ji sfouknout. Pro mne velmi příjemná oddechovka.

RADOST
22.12.2018 4 z 5

Ze začátku jsem byla skeptická, předvídala jsem výsledek a vadilo mi naivní , poddajné a sebezničující jednání hlavní postavy. Ale později bylo zajímavé číst, tam už se mi líbilo i zpracování. Takže doporučuji.

Germaina
19.12.2018

Moc mě to oslovilo, jako zřejmě každého, kdo má psychické problémy. S Cass jsem trpěla každou vteřinou a přesto, že její prozření bylo trochu náhlé, vzhledem k požitým psychofarmakům, jsem ráda, že to dobře dopadlo.

Dany45
16.12.2018 3 z 5

Začátek knihy neměl až takový spád . Ale posléze se děj zajímavě rozběhne a konec je dost překvapující . Celkem titul a příběh i k vlasnímu zamyšlení a poučení .

Magdalena_j
13.12.2018 4 z 5

Začátek knihy byl takový všeljaký. Asi po 50 stránkách jsem měla pocit, že ji odložím. Připomínala mi takový ten současný britský styl, kterého jsem poslední dobou četla až dost.

Pak to začalo být zajímavé. Střední část by se mohla zdát trošku zdlouhavá, ale v reálu je to cca 150 stran, kdy je potřeba vtáhnout čtenáře do všech situací, aby s hlavní hrdinkou začal prožívat její paranoi a strachy, takže ve finale to není špatně.

Konec utekl hrozně rychle - poslední třetina knihy je docela strhující. Vraha jsem měla ve svých úvahách - byl jeden ze dvou, tak ten mě až tak úplně nepřekvapil. Ale okolnosti docela zajímavé byli.

Knížku doporučuji. =)

verushka19
13.12.2018 3 z 5

Že začátku trochu nuda, ale potom se to rozjelo a bylo to fajn. Napínavé, konec mě překvapil. ????

TheSarcasm
11.12.2018 4 z 5

No, na začátku se něco stane, pak se asi tři čtvrtě knihy vlastně nic neděje a nakonec se to vyřeší. Upřímně, celá ta ďábelská konspirace byla dost na hlavu postavená a hodně nerealistická. Kniha se ale četla dobře a, přestože bylo dost jasné o co jde, udržela si spád i napětí až do konce. Námět není úplně originální, něco podobného se objevuje např. v knihách "Dřív než půjdu spát" nebo "Mazací tramvaj", ty se mi asi líbily trochu víc. Možná bych doporučil autorce aby více zapracovala na závěrečných pasážích. Už u její předchozí knihy jsem si říkal, že by ta pomsta mohla být trochu trochu větší nářez, abychom si jí více vychutnali.

jasmína
10.12.2018 5 z 5

Troška zklamání, že jdem hodně brzy vytušila, kdo co dělá, ale rozhodně tak dobře psané, že během nedělního odpoledne přečteno.

A doufám, že napíše další knihy. Autorčin styl psaní mi sedí.