Velká kniha o matce a dítěti

Velká kniha o matce a dítěti
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458764/bmid_velka-kniha-o-matce-a-diteti-z2J-458764.jpg 4 65 65

Každé těhotenství je jiné. Přestože se to již přihodilo nespočetněkrát, nesčetným dvojicím, pro vás to bude vždy jedinečné. Tato příručka vás povede těhotenstvím krok za krokem. Každé dítě je rovněž individualita, jedinečná osobnost od okamžiku zrození. Prostřednictvím této knihy vás seznámíme se všemi základními principy péče o dítě a poskytneme vám základní řešení všech problémů a množství rad, které posílí vaši sebedůvěru....... celý text

Péťa Z.
25.04.2023 4 z 5

Celkem užitečná publikace, která je přehledná a jako inspirace maminkám jistě poslouží.

Coucouha
31.05.2021 4 z 5

Myslím si, že jestli si chce žena pořídit jen jednu knihu v těhotenství v rámci přípravy na příchod miminka, tak je tohle přesně ona. Shrnuje ty nejdůležitější informace, má plno názorných obrázků, obsahuje i první pomoc pro miminka/děti atd. Jednoduše to nejdůležitější na jednom místě. Mám ji ve své knihovně, abych po ní mohla kdykoli sáhnout :) Určitě se bude hodit :)

Linda007
14.10.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Bohatě by Vám stačila tahle jedna jediná. Je tu, jak info o těhotenství, tak o porodu, péče o dítě, první pomoc atd. Jsou zde i různé ulevové techniky, cvičení, možnosti tišení bolesti.

janulka1310
30.12.2017 4 z 5

V knize je hodně podrobných informací o těhotenství, porodu a péči o dítě, včetně možných onemocnění. Ocenila jsem zejména kapitolu první pomoci. U některých informací je však již znát, že je kniha vydaná před 11 lety.

marti7729
21.05.2017 5 z 5

Knihu jsem dostala od sestry - pro prvorodičku mnoho užitečných základních informací. Jde z ní cítit, že je psaná v trochu jiné době, ale mě to opravdu nevadí. Ráda si v ní listuju je to pro mě velice poučné a cítím díky ní větší pouto s miminkem.

martas006
06.02.2017 4 z 5

Přehledné, na základy o těhotenství, porodu a rodičovství stačí. Akorát je starší a asi je lepší pořídit si něco aktuálnějšiho.

Nunee
16.06.2016 5 z 5

Přehledně napsaná kniha, jsem naprosto spokojená s informacemi, které obsahuje. Neříkám, že se budu vším řídit na sto procent, ale rozhodně mi pomohla v základech. Doporučuji :-)

Hosina
24.05.2016

Většina informací v knize nemůže zestárnout, např. vývoj plodu, první pomoc. Na co může mít každý svůj názor, je část knihy věnovaná výživě. Já mám knihu z roku 1994.

ondrula
19.01.2016 2 z 5

Ty podstatné věci jsou neměnné a zůstávají platné. Kniha nicméně nezapře, že byla napsána víc jak před čtvrtstoletím (v roce 1990, nikoliv v roce 2004 jak je uvedeno výše) a v mnoha ohledech je její zastaralost opravdu znát.

dark.ma93
11.02.2014

užitečná přípravka :)

petka-2007
03.01.2013 4 z 5

velmi pěkně zpracovaná, hodila se :-)