Velká obrázková knížka pro malé děti

Velká obrázková knížka pro malé děti
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147346/velka-obrazkova-knizka-pro-male-deti-147346.jpg 5 84 84

Bohatě ilustrovaná publikace stručně a srozumitelně objasňuje smysl běžných slov, se kterými děti přichází často do styku v každodenním hovoru (křižovatka, odpadky, stesk, ...). Význam 500 slov abecedně řazených v encyklopedii určené dětem předškolního a mladšího školního věku.

Robodlak
11.08.2023 5 z 5

Kniha sice obsahuje pár době poplatných hesel, ale celkově jde o velmi krásnou publikaci pro děti.

Calinda
02.02.2023 5 z 5

Kniha z dětství, kterou jsem měla moc ráda.

Sandik
19.07.2021 3 z 5

Slušný dětský obrázkový "všeobecný slovník", který ale kazí mnohá neaktuální, často vysloveně propagandistická hesla.

Monika1717
18.08.2020 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knih mých dětí, když byly ještě malé. Doporučuji všem rodičům.

Varjohukka
04.08.2020 5 z 5

Moje hodně oblíbená knížka z dětství. Velmi často jsem si v ní listovala a četla.

bubator
24.09.2019 5 z 5

Nejlepší kniha mého mládí

lucie5982
25.03.2019 5 z 5

Bavila mě v dětsví, baví i dnes. Textům jsem pravda nikdy nevěnovala moc pozornosti, ale ilustrace mě táhnou i po letech.

reader.007
15.01.2019 5 z 5

Jedinou vadou na kráse je ta mizerná lepená vazba, díky ní se totiž většina knížek častým listováním změní na štůsek volných listů. A ta moje byla mnou pročítána opravdu hodně často. Řekla bych, že zhruba kolem 5-6ti let patřila k mým nejoblíbenějším.

surikata246
27.10.2018 5 z 5

Moje nejvíce oblíbená knížka od dětství v které jsem listovala ještě když jsem neuměla číst.Je pořádně ohmataná,ale pořád ji mám v knihovně už z ní čerpají další děti v rodině.

Lucissia
14.09.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih pro děti a to i pro ty malé. Nás bavila neskutečně, proto jsme ji četli tak dlouho, neustále jsme se k něčemu vraceli a vraceli... Některé poučky sice odvál čas, jako Československo, Sovětský svaz, přesto mě to bavilo předčítat a vysvětlovat. Některé poučky jsou sice dost ujeté (žába - podle čeho se pozná žába? Jen podle hřbetu? Ne. Jen podle nohou? Ne. Jen podle očí? Ne. Pozná se podle toho, jak skáče. Podle toho, jak kuňká. A hlavně podle toho, že je to žába.) :-)
Dávám plných pět hvězd a právem.

Jana283
06.09.2018 5 z 5

Moje nej...retro

JancaMia
25.07.2018 5 z 5

Moje nejoblíbenější knížka ve školce ..

čohynka
24.07.2018 5 z 5

Moje oblíbená knížka z dětství.. Ráda jsem si ji prohlížela a listovala v ní.. Pak se mi někam ztratila a postupem času jsem na ni zapomněla.. Nedávno jsem si ji znovu koupila v jednom supermarketě. Má už nový přebal a nové vydání je trochu jiné, než ta původní knížka.. Nevím, jestli je to tou změnou nebo dospělostí, ale knížka už mě tolik nezaujala.. Ale můj malý synek je z knížky unešený stejně tak, jako já tenkrát.. :)

Luccy78
28.07.2015 4 z 5

V době mého a bratrova dětství to byla perfektní knížka. Ano, později začali vydávat možná lepší tohoto charakteru, ale nám se líbila.

iva23
02.03.2015 2 z 5

Dětská encyklopedie od B. Říhy je mnohem lepší, jednotlivá hesla jsou v ní vysvětlena lépe (nebo mají alespoň trochu smysl).

tyzik.cejka
07.05.2013

nikdy jsem to nepochopil ale to neznamená že to je špatné