Veľký frajer Nate: Hore nohami

Veľký frajer Nate: Hore nohami
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352505/bmid_velky-frajer-nate-hore-nohami-b5L-352505.jpg 4 34 34

Nate je poriadny lajdák, to nie je žiadna novinka. V jeho izbe to vyzerá ako po výbuchu, školské poznámky sa nedajú ani prečítať a voľný čas trávi hodinami po vyučovaní. To Francis, jeho najlepší kamarát, je presný opak. Nateovi skrsne skvelý nápad – nafotiť do školskej ročenky parádne fotky, no ako inak, fotoaparát, ktorý Francis požičal zo školy, sa záhadne stratí a dôsledky Nateovej neporiadnosti odrazu doliehajú aj na jeho najvernejších. Francis je však charakter a ani v takej situácii nevyzradí pravdu, avšak Nateovi sa bude stratená dôvera získavať späť len ťažko...... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Big Nate Flips Out

dájavídek
24.10.2022 5 z 5

Moc dobrá knížka! Líbila se mi. Doporučuji.

katerina0540
10.11.2019 5 z 5

Úžasná knížka.

buldozer5
05.09.2016 5 z 5

Nate nikdy nezklame. Autor má tuto knihu bezvadně vymyšlenou, že se při ní člověk prostě nemůže nudit! Už se nemůžu dočkat, až vyjde další díl z této série. Jakmile se to dozvím, poletím do knihkupectví si to koupit:) 5 hvězdiček

terinka42
20.04.2015 3 z 5

OK TAK TO JE BOMBA DÍL WOW

Attia
31.12.2014 5 z 5

Pro mě jedno velké překvapení. Knížku primárně určenou mému mladšímu bratrovi jsem přelouskala za hodinu a nestačila jsem se divit. Očekávala jsem jen nějaký primitivní vtipný příběh s mnoha obrázky, ale pravda je, že v knize jsem našla i hlubší myšlenky týkající se třeba přátelství. Spíš bokem se dozvídáme o různých detailech (nebo to aspoň jako detaily vypadá), ale v závěru se tyto "detaily" vyjeví a logicky zkombinují. Autor na nic nezapomněl, do závěru zahrnul opravdu každou důležitou věc a ve výsledku je to pa zdařilé zakončení.

Kdysi se mi do ruky dostal Malý poseroutka, ale podle mě je Velkej frajer Nat mnohem lepší.