Mílový klub

Mílový klub
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540101/bmid_milovy-klub.jpg 4 230 230

Větrné město série

Bez Zanderse si hokej v Chicagu už nikdo neumí přestavit. Zápasy tráví na trestné lavici a ze stadionu pokaždé odchází s jinou ženou. Stevie je letuška a se sportovci toho už zažila dost. Na palubě letadla však v téhle sezoně narazí na tu nejsamolibější hvězdu NHL a začne o všem pochybovat, i o rozhodnutí, že se už nikdy se sportovcem nezaplete. Jejich vzájemná nevraživost se postupně otupuje a Zanders už neví, jestli přivolává tu drzou letušku, aby jí znepříjemnil práci, nebo protože by od ní chtěl víc.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Mile high, 2022

B.Garden
včera 5 z 5

Ty mě sleduješ?

Proč sis to rozmyslela?“ zeptá se a palcem mi jemně odhrne kudrny z tváře.
„Popravdě?“
„Vždycky.“
„Umřel mi vibrátor a já si s sebou nevzala nabíječku.“

A nejsi jenom nějaká možnost, Stevie, protože vedle tebe žádná jiná neexistuje.

„Proč já?“
„Co tím myslíš?“
„Proč ze všech lidí zrovna já? Můžeš mít, kohokoli chceš.“
„Nechci nikoho jinýho, Stevie.“

Zanders se snaží být arogantni playboy hokejista, ale ve skutečnosti je to miláček a gentleman. Zamilovala sem se do něho. Pokaždé chce doprovodit Stevi domu a ujistit se že je v pořádku. Stevi sem si zamilovala díky její lásce k psům. První půlka knihy byla naprostá bomba a ja se nemohla odtrhnout. Konece byl na můj vkus trošku přeslazený. Ale celkově jsem ráda,že sem si knihu přečetla. A těším se na pokračování.

ester4597
17.10.2024 3 z 5

Než začnete číst
Je tu více výtek než chvály, ale celkově je kniha moc fajn a milovníci hokeje budou rozhodně nadšení, takže se nenechte odradit od mých ne moc fajn postřehů z knihy, které jsem musela napsat, aby vůbec z toho byla recenze .
Díky a teď už na recenzi

Ani jsem nepostřehla, že má kniha velký hype a díky bohu, protože bych tam začala vidět i chyby, které tam ani nejsou.

Steavie a Zender- jejich chemie byla úžasná ! Jejich přestřelky, dialogy a škádlení dokonale k sobě ladily a Zender od začátku věděl, že Steavie chce a nehraje žádné hry.

Líbilo se mi, že tu nešlo jen o romanci, ale řešily se tu i závažnější témata. Rodinné drama, vztahy a psychické zdraví.

Co se mi tu nelíbilo
Od začátku nám autorka vštěpovala do hlavy, že Steavie má kila navíc a celkově z popisu mi přišlo, že to není pár kil navíc, ale nadváha. Nešlo mi tu k sobě, že Zander se celou kariéru tahal s modelkami a najednou se rozhodl, že má raději ženy za co chytit. A to, že jsou černí mi řekla až @bookish_adria celou dobu jsem si je představovala jako bílé lidi.
Vůbec mi nevadí v knihách barva kůže, ale když už, tak očekávám, že to bude z knihy vyzařovat

Zápletka se Zendersovým agentem mi byla hned od začátku jasná. Dalo se to jasně očekávat.

A můžete mi říct, jak muže být psí útulek, který je v chátralém stavu vedle čtvrti, kde bydlí miliardáři ????

500 stran mi přišlo až příliš na příběh, který by se vešel do 350 stran. Ale zato se kniha alespoň četla rychle a svižně.

Výtky se tu najdou, ale jinak si myslím, že je to dobrá hokejová romance.

pollyn
15.10.2024 5 z 5

Tohle jsem potřebovala. Hokejové zátiší a ne úplně ploché postavy (doslova! :))
Těším se na další díl

sarhii
13.10.2024 5 z 5

Anotace vypadala zajímavě a děj tomu odpovídal. Bylo to zase trochu jiné a nebylo to špatné. Trochu jsem nečekala že se z takovýho frajirka stane takový medvídek ale proč ne. Dej trošku delší ale nevadilo to. Příjemná oddechovka. Doporučuji. Už se těším až vyjde další díl.

havrmoni
12.10.2024 5 z 5

Někde za polovinou jsem si říkala co nám chce autorka ještě říct. No hodně. Dlouhé, ale moc jsem si ten příběh užila. Oblíbila jsem si postavy a těším se na další díl nebo díly.

Dellphi
11.10.2024 3 z 5

Měla jsem vyšší očekávání, i to asi ovlivnilo mé hodnocení. Příběh rozhodně nebyl špatný, jen mi tam "něco" chybělo a celkový dojem byl spíše vlažný.

Dialogy mezi Zandersem a Madisonem působily nepřirozeně sladce, chyběl jim reálnější náboj. Nemám nic proti romantice, ani proti zamilovaným chlapům, kteří dokáží své city dát najevo, to spíš naopak. Ale vážně pochybuju, že by spolu chlapi mluvili tímto způsobem a řešili takové témata, působilo to na mě hrozně nepřirozeně. Chyběla mi tam jiskra, trochu toho testosteronu, zkrátka něco, čím by jejich rozhovory byly reálnější a zábavnější.
Naproti tomu vztah Zanderse a Stevie byl velmi pěkně vylíčen, líbilo se mi, že Zanders hned pochopil, co se jí honí hlavou a věděl, co říct. Kéž by takovou empatii mělo více chlapů.
Erotických scén bylo až příliš, což mi spíše vadilo než potěšilo. Těšila jsem se více na rozvoj děje a vztahů mezi postavami. Navíc by bylo skvělé, kdyby autorka věnovala více prostoru hokejovému prostředí, zejména s ohledem na to, že šlo o finále Stanley Cupu.
Co mě zaujalo byly postavy Indy a Ryana a doufám, že v dalším díle dostanou více prostoru, toho společného samozřejmě :-)

moma08
11.10.2024 5 z 5

Naprosto jsem si čtení téhle knihy užila.
Vůbec jsem nečekala, že by Zee byl takové zlatíčko, které si nešlo nezamilovat, protože to jak pomohl Vee získat sebedůvěru, bylo něco bomba.
Mám tyhle příběhy ráda, kdy jeden není úplně fyzicky dokonalý, dle dnešní doby a je jedno, jestli je to žena, a nebo muž.
Autorka píše dobře a svižně.
Těším se na další díl.

Sančez
10.10.2024 5 z 5

Příběh s přesahem. Naprosto úžasné, spicy, veškeré emoce a hlavní hrdinové perfektní. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak už to jelo jak po másle. A to jsem od knihy nic moc nečekala a dostala jsem takovouhle pecky. Prostě skvělý příběh a už se těším na další díl.

MV22
09.10.2024 1 z 5

Bohužel pro mě velké zklamání. Vzhledem k hodnocení jsme čekala víc než opakování stejných frází. Hvězdička za pocit, že se ke knize snad ještě vrátím a dočtu jí.

0197
07.10.2024 5 z 5

Jedna z nejlepších knih letošního roku. Měla jsem vysoká očekávání, která se rozhodně naplnila.

Celý příběh si mě naprosto získal. Měl v sobě něco, díky čemu na něj nedokážu přestat myslet. Pořád mi žije v hlavě. Ke všemu hlavní hrdinové? Ty mě totálně dostali. Oba dva. Smekám před autorkou. Prý další díly mají být ještě lepší, ale to snad ani nepůjde, když už tady se jedná o top strop.

Stevie se mu snažila odolat, ale on pořád mačkal to tlačítko, aby jí přivolal. Bavil mě její styl oblékání, jak si ráda dala pivko a láska ke psům. Kvůli své plnoštíhlé postavě a kudrnatým nezkrotným vlasům bojovala se sebevědomím, ale celou knihu na tom pracovala.

Zanders se prezentoval jako bad boy, ovšem ve skutečnosti byl naprosto zlatý. Každou další stranou ukazoval více a více ze své pravé osobnosti. I mi přišlo sexy, jak si potrpěl na značkové oblečení, šperky a i kosmetiku. Málem to chudák nepřežil, když ho Stevie vzala do sekáče :-).

Stevie Zanderse hned zaujala a nedokázal ji pustit z hlavy. Choval se k ní úžasně. Poznal, s čím bojuje, že je před ním nejistá a tak dělal vše proto, aby se s ním cítila příjemně. To, jak si poradil s koupí oblečení, aby ji nebylo trapně, že se do něčeho nevejde? Ten chlap tak válel. Tím, jak se choval i co říkal. Scéna se zrcadlem, kdy jí jasně ukázal, jak je přitažlivá a že miluje každý kousek jejího těla se stala mou vůbec nejoblíbenější.

Když to shrnu - dokonalá romantická linka. Žhavý a skvěle popsaný erotický scény. Zanders nešetřil chválou a lichotky, protože věděl, že to k uvolnění potřebuje. Sympatické vedlejší postavy a třešnička na dortu - fenka Rossi.

Mám drobnou výtku ke konci, kdy se to trochu natahovalo. Mám radši, když se drama vyřeší rychle, ale zase na mě udělalo dojem, jaký posun ta osoba udělala.

- plus size hl. hrdinka

06.10.2024 5 z 5

Boziii.... netřeba dalších slov

badliar_id
05.10.2024 4 z 5

"You dont have to love your body every single day. Thats unrealistic to expect, but Ill be here loving it for the days you cant."
Sport romance miluju a tohle byla super kniha na odreagování..
Stevie jsem si okamžitě zamilovala a to její hašteření se Zeem jsem zbožňovala. Jak to celé dopadne mi bylo hned jasný, takže se tu neodehrálo žádné překvapení..
Konec byl na mě tedy trošku dlouhý, klidně mohl být kratší, ale i tak se to četlo rychle.
Pokud chcete knihu na odreagování, žádné heavy témata a trochu se zasmát, tak určitě doporučuju..

snilek.holka
04.10.2024 5 z 5

Naprosto chápu proč se o téhle knize všude mluví!
Bylo to skvělý. Chemie mezi hrdiny fungovala skvěle, oba sympaťáci a navíc ty témata co se v knize řešila.
Naprosto zasloužených pět hvězd.

Jita160
03.10.2024 5 z 5

Bylo to dlouhé....joooo!!!!
Vadilo mě to...neee!!!!
Četla jsem někdy něco podobného...asi jooo!!!!
Ale tady to mělo neskutečný spád a hlavně vůbec žádná hluchá místa.
Skvěle žhavé scény a humorné hlášky, které okořenili celou knihu.
Oba hlavní hrdiny jsem si okamžitě zamilovala ti dva si vůbec nic nedarovali. Objevují se tam i dost zavažná temata,ale co mě úplně pohladilo po duši ze Steviiny strany byla velká láska ke čtyřnohým chlupáčům.Chemie mezi nimi byla prostě super. Jak Zanders tak Stévie byly k sobě od začátku neskutečně upřímní což není v knížkách úplně obvyklé..
Krásná hokejová romantika ke které se určitě někdy vrátím.

Books_by_Dee
03.10.2024 5 z 5

5 hvězd 4 plameny

Tuhle knížku už mám na svém TO READ listu delší dobu a na pořadí ještě nepřišla pouze a jedině kvůli počtu stránek, kterých má – 603! Ale konečně na ni došel čas a PANEBOŽE!!!!

Naprosto tuhle knížku miluju a je pro mě aktuálně největší TOP knížkou, kterou jsem v tomhle roce zatím přečetla. Nemohla jsem ji odložit a chtěla jsem aby měla klidně ještě jednou tolik stránek.

Stevie je letuška začínající pracovat pro Chicagský hokejový tým a na palubě letadla se potkává s hokejistou Zanderem, který je známý pro svojí divokou povahu a trávení času v každém městě s jinou holkou. Se Stevie si nesednou, a to hlavně proto, že mu snad jako jediná ženská nepadá hned kolem krku. Ale znáte to – co se škádlívá, to se rádo mívá.

Mezi touhle dvojkou byla neuvěřitelná chemie od první interakce. Jsem ráda, že ani jeden z nich nebyl dokonalý. Oba měli nějaké své trápení a jeden druhému pomáhal s těmito „démony“. Vedlejší postavy byly také úžasné a je se hned pouštím do druhého dílu série The Right Move, který vypráví příběh basketbalisty Ryana, bratra Stevie a její kamarádky Indy, letušky .

Stevie je plus-sized a já taky zrovna nejsem hubeňour, takže číst si o jejich problémech s váhou a jak bojuje s narážkami mi hodně připomínalo vlastní život a možná proto jsem se tak do tohohle příběhu zamilovala.

A ty erotické scény!!! HOT AS F*. Tak dokonale úžasně popisované scény mám před očima ještě dneska.

Ať vezmu knížku z kterékoliv strany, tak ji vidím jako dokonalou. A ten počet stránek takový být prostě musel být, ani ň, tam nebylo navíc. A jestli jsem vám někdy něco doporučovala, tak tohle doporučuju ještě jednou tolik. Tohle byla knížka, kterou jsem nechtěla aby nikdy skončila.

Radka1727
01.10.2024 4 z 5

Přes velký počet stran měla knížka neuvěřitelný spád, konec možná zbytečně přeslazený, skvělý popis finále Stanley cupu - nejsem hokejový fanda, ale bylo to jako kdyby jsme na tom ledě byli s nimi...... Těším se na pokračování s Ryanem a Indy.

gabriela7144
30.09.2024 5 z 5

Asi jedna z nejlepších knížek, jaký jsem kdy četla..

Lucie.285
29.09.2024 5 z 5

Příjemná hokejová romance. Člověk by si řekl, že něco takového už četl několikrát, to je ale chyba, protože za mě to bylo sice otřelé téma, ale podáno neotřelým způsobem. Čtivost knihy je neskutečná, na začátku jsem si říkala, že to bude určité zdlouhavé při tom počtu stran, ale velká chyba. Letuška Stevie i hokejový obránce Zenders mi padli hned do oka. Máme zde: hate to love, hokejová romance a zakázaná láska. Příběh je vyprávěn z pohledu obou hrdinů. Těším se další díl.

annora_cte
23.09.2024 4 z 5

Jak bych začala? Neměla jsem zrovna velká očekávání, anotace totiž zněla jako něco, co jsem četla už nespočetněkrát. A ano, je to taková klasika, která je ovšem okořeněna parádním humorem a velmi žhavými spicy scénkami.
Zanders i Stevie byli oba sympaťáci, i když k Zandersovi jsem si hledala cestu déle. Moc mi k tomu nepomáhalo oslovení kočička, jakože pardon, ale to mi vůbec hot nepřijde.
Kniha se moc hezky četla, ale zase nemůžu říct, že by mi díky tomu děj rychle utíkal. Četla jsem to docela dlouho, a to moc nemusím, když se u knihy takto zdržím. Každopádně ten humor a žhavé scény mi ten dlouhý čas pomáhali překonat.
Moc se mi líbilo, že kniha nebyla vyloženě zaměřena na milostný vztah hlavních postav, čehož jsem se trochu bála. Jak Stevie tak Zanders mají své ne zrovna lehké problémy, které jim poměrně komplikují život. Rodinné i kariérní. Bylo příjemné například sledovat Stevie a vývoj jejího charakteru. Mně osobně to docela pomohlo.
Na závěr: Byl to skvělý, zábavný a žhavý příběh, který se parádně četl, ale možná až zbytečně dlouhý.

Za poskytnutí knihy k recenzi v rámci #spoluprace děkuji @albatrosmedia

Tesset
20.09.2024 4 z 5

Ze začátku mě to moc nebavilo, ale pak jsem si postavy zamilovala a přečetla zbytek jedním dechem. I když je kniha poměrně obsáhlá, není zbytečně zdlouhavá. Jediné mínus vidím v tom, že se zbytečně dokola omílaly mindráky hlavních postav, ale jinak ok. Tam, kde jsou hokejisté a pejsci, to ani nemůže být špatné čtení.