Vianočná kniha

Vianočná kniha
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342749/bmid_vianocna-kniha-A9E-342749.jpg 3 7 7

Kniha plná rád a nápadov od voňavých zmesí cez jedlo až po výzdobu.

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Cesty

Malcolm Hilliers Christmas Book, 1992

Hanina61
07.11.2021 4 z 5

Tahle knížka u nás vyšla v roce 1992 a já ji tehdy koupila mamince k Vánocům... A pokaždé, když jsem přijela z dálky domů na Vánoce, tak jsem ji znovu prohlédla... Maminka už tu dávno není a knížka se poděla bůhvíkam... A tak, když jsem ji nedávno uviděla za výlohou jednoho antikvariátu, z čiré nostalgie jsem si ji za pár korun koupila, a nelituju toho, protože ač jsou dekorace občas kýčovité, najdou se mezi nimi i opravdu hezké a vkusné, vyrobené čistě z přírodnin, které by si člověk docela rád vyrobil... A ty "čokoládové bonbóny" ze stran 86-87 vypadají naprosto famózně, určitě je letos zkusím na Vánoce připravit...

New-radus
11.11.2018 3 z 5

Poněkud moc americké, nabubřelé a přitom návody dost ošizené. Více méně je fajn prohlédnout si obrázky jako galerii a zase zavřít.

megan35
30.01.2018 2 z 5

Na můj vkus dost nevýrazné a mdlé dekorace i barvy,naše vánoce jsou přece jenom jiné,takové útulnější a veselejší.Jsem ráda,že jsem měla knihu pouze půjčenou.