Vítejte u nás

Vítejte u nás
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504037/bmid_vitejte-u-nas-1OT-504037.jpg 5 3 3

Manželé Linkovi se dostali do povědomí české veřejnosti televizní show Linka, kde slavný jazzman Rudy přivítá hosta z hudebního světa, zatímco jeho manželka Anna uvaří pro všechny vynikající jídlo. Právě recepty z tohoto pořadu jsou v centru této knihy. Ale jak už je pro Linkovy typické – příběhy jídel jsou prostoupeny i příběhem velkolepé přestavby jejich jihočeské usedlosti. A ke každému vaření je doporučena i patřičná kvalitní hudba. Pojďte se naladit na jazzové rytmy a zkuste originální švédsko-americko-českou kuchyni.... celý text

Sandalkar
05.01.2024 5 z 5

Dostala jsem k vanocum a jen behem svatku jsme delali mimozu, semlor...nadherne fotky, mile zamysleni a ocenuji tipy na hudbu. Putuje na policku k Rudymu. Tvori tam i v realnem zivote nadherny par.

knihovna1
19.08.2023

Kniha se mi moc líbí. Má zajímavé recepty a krásné fotografie. Každá kapitola má svůj příběh, recepty a doporučení na poslech konkrétního interpreta. Kniha je plná dobrot, vůně a lásky. Je vkusná stejně jako kniha Rudyho. Z té knihy prostě čiší vášeň, svoboda a sexappeal. Doporučuji kuchařkám a všem, kdo má rád společnost či rodinu u stolu, muziku a manželé Linkovi

Autorovy knížky

Anna Linka