Všetkým chalanom, ktorých som milovala

Všetkým chalanom, ktorých som milovala
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480514/bmid_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-Sgk-480514.jpg 4 1750 1750

Ľúbostné listy majú mnoho podôb. Lara Jeanová síce žiaden nedostala, ale pár ich už napísala – na rozlúčku. Svoje city pred chalanmi vždy tajila, a keď sa chcela zamilovanosti konečne zbaviť, napísala list o tom, ako sa cíti. Starostlivo ho zapečatila a ukryla do škatuľky pod posteľou. Jedného dňa však listy zmiznú a Lara zistí, že ich niekto rozposlal. Zrazu musí čeliť všetkým pocitom, ktoré pred svetom – a hlavne pred adresátmi listov – starostlivo schovávala! Pôvabný príbeh o prvých láskach, priateľstvách a ľúbostných listoch.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before, 2014

LucinQa77
11.05.2019 5 z 5

Hezká, čtivá kniha nejen pro náctileté :)

Iva1988
30.04.2019 3 z 5

Vrátila jsem se zpátky do puberty. Žádné náročné čtení. Nebýt čtenářské výzvy asi bych se k ní nikdy nedostala.

tanecnica
29.04.2019 3 z 5

Velmi nenáročné čtení, spíš pro holky na střední, já jsem se mírně nudila. Ale pokud hledáte něco, u čeho nemusíte přemýšlet, klidně po knize sáhněte...

adela2230
18.04.2019 5 z 5

Knížku jsem četla v rámci čtenářské výzvy. Ale čte se výborně, takže mi nezbývá nic jiného než dočíst ostatní díly...

julythreemosen
10.04.2019 4 z 5

No, na takovéto knížky jsem sice už moc stará, ale pořád se mi líbí - takže si honem musím přečíst všechny knížky Jenny Han, dokud nebude pozdě. :D Super odreagování do náročných dnů.

misisvet
07.04.2019 5 z 5

autorka krásně píše hrozně se mi to líbí fajnová knížka

Klarsik3
16.03.2019 4 z 5

První jsem viděla film a musím přiznat že dle mého názoru se opravdu povedl :) .. Kniha se čte hezky a rychle. Příběh je to oddychoví a úsměvný. Mě to bavilo a pokud máte rádi sladkou romantiku tak si knihu určitě přečtěte ♥

domihruzkova
15.03.2019 5 z 5

Příjemná oddychovka, u které člověk nemusí moc přemýšlet a odpočine si. Kniha se mi líbila, několikrát mně rozesmála a to už mi dávno není 13. Za mně doporučuji, jdu na další díl.

Merrit999
11.03.2019 2 z 5

Za mě taková jednodušší kniha na kterou jsem asi už moc stará,kdyby mi bylo 13 tak si to asi užiji :)

Amneris
08.03.2019 2 z 5

Knihu jsem si vybrala díky Čtenářské výzvě. Čekala jsem od ní něco jiného, nemohla jsem se pořádně začíst. Přesto jsem ji nakonec dočetla.

whiolet
07.03.2019 5 z 5

Milá, nenáročná knížka se sympatickými postavami a úsměvnými situacemi.
Vážně se mi to dobře četlo až mě mrzí, že doma nemám pokračování,protože bych se na něj hned vrhla.
PS. co mi na knize přece jen trochu vadilo byla Margot a její povaha, občas jsem měla chuť zařvat, že není tak dokonalá jak si myslí :D

Safinka
07.03.2019 5 z 5

Velmi pěkné čtění, taková pohoda, doporučuji

avalonek
05.03.2019 4 z 5

Hezký příběh,sice už jsem na něj trošku stará,ale co,na tom nesejde..A můžu jen doufat,že až bude moje dcera ve věku hlavní hrdinky a bude se chovat jako ona,tak budu nejšťastnější maminka na světě...

Crosss
26.02.2019 4 z 5

Naprosto sladká knížka, která zahřeje u srdíčka. S roztomilým, občas až únavně hodným a důvěřivým charakterem LJ se dokáže úplně v nitru duše stotožnit asi každý.

Verunka926
26.02.2019 5 z 5

Naprosto nádherná knížka, ikdyž Josh mi chvílemi přišel takový vlezlý, a proto jsem asi měla radši Petera. Když jsem se potom koukla i na film, Josh už mi nepřišel tak strašný a opravdu moc se těším na další díly....

prcek19
14.02.2019 4 z 5

Další knížka, kterou sem začala číst díky čtenářské výzvě a sem za to neskutečně ráda..skvělá kniha..ze začátku sem se toho bála, o čem to asi bude, ale nakonec sem se nemohla odtrhnout a výsledkem je kniha přečtená za jeden den..všem doporučuji a těším se na další knihy od této autorky

Doloresita
12.02.2019 5 z 5

Krásna knižka. ???? A to už som dávno skončila školu. Hneď sa púšťam do druhého dielu. ????

Mišule_11
10.02.2019 5 z 5

Možná jsem už starší na takovéhle typy knížek, ale právě proto mě baví je číst! :)
Čtivý, zamilovaný a rychle ubíhající příběh, ve kterém autorka tedy ví, jak na čtenáře :D Jelikož konec, kdy potřebujete ihned sáhnout po druhém dílu je opravdu ubíjející, protože ihned potřebujete vědět, jak to bude vlastně celé dál..! :) Stejně jako v tomhle případě a já se už těším, jak to celé vlastně dopadne, i když je to více méně než jasné..! :D

Páájinka
05.02.2019 3 z 5

Pěkná oddychovka, ale v šestnácti nejsou holky takhle naivní!!!

Karolína18
04.02.2019 3 z 5

Před nedávnem jsem viděla film, který je natočen podle této předlohy a musím říct, že je rozhodně lepší než kniha. Kostrbaté dialogy a mnohdy příšerné výrazy, což bude zřejmě chyba překladu jí rozhodně nepřidávají. Lara Jean v knize mi nebyla sympatická ani trochu a působila spíš jako neohrabaná chudinka, než jako nevinná milá holka. Nevadí mi nezkušené a naivní hrdinky, spíš si myslím, že to má své kouzlo, ale Laru Jean jsem si prostě nemohla oblíbit, nešlo to. Asi jsem byla hodně ovlivněná filmovou verzí, ale ta kniha je děs běs, jako by ji psala holka ze základky. Chci říct, že autor má vždy volbu, jak popsat svého hlavního hrdinu a tady byl cíl zřejmý, ale u mě toho autorka nedosáhla. Taky mě vytáčelo, jakým způsobem autorka zrychluje čas v knize, jak něco popisuje zbytečně dlouho a něco vůbec.
Jsem ráda, že jsem viděla na základě čeho vznikl film, který se mi mimochodem hodně líbí, ale ke knize se už znovu nevrátím.