Vyjednavač

Vyjednavač
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472518/bmid_vyjednavac-CEH-472518.jpg 4 84 84

MILIONY NALEZENÉ VE STARÉM DOMĚ ODKRYJÍ TEMNÉ RODINNÉ TAJEMSTVÍ… Poté co investigativní reportér Rick Hoffman přijde o práci, snoubenku i byt, zbývá mu jen jediná možnost: odstěhovat se do domu, ve kterém prožil poněkud neradostné mládí. A začít s opravami. Dům je roky prázdný a chátrá od doby, kdy Rickova otce postihla mozková příhoda a následně byl přemístěn do pečovatelského ústavu. Sotva se však Rick pustí do oprav, čeká ho ohromující objev – miliony dolarů, které někdo ukryl za stěnou jedné z místností. Nalezené jmění mu obrátí život vzhůru nohama, a zároveň zpochybní vše, co až doteď věděl o svém otci. Čím více se Rick o jeho tajemné minulosti dozvídá, tím nebezpečnější se pro něj stává jeho vlastní přítomnost. Záhy se ocitá na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, jejichž jediným cílem je nechat minulost hluboko pohřbenou. Rickovi zbývá jediná možnost, jak se zachránit: rozplést záhadu obestírající život jeho otce – muže, který již téměř dvacet let nedokáže jakkoli komunikovat. Bude ale Rick žít dost dlouho na to, aby se mu to podařilo?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Mystery Press

The Fixer , 2015

booklover
19.09.2020 5 z 5

Výborně napsaný thriller, nenechá vás na chvíli vydechnout. Rozhodně se dá přečíst za pár hodin. Nic náročného. Příběh plyne jak perfektní film. Krásná investigativní práce a hledání pravdy. Hlavní postava se občas chová jak pitomec, a občas nechápu jeho pohnutky, ale všechno nakonec dává smysl. Doporučuji.

Nikola_
07.09.2020 5 z 5

Za mě top. Ani chvíli jsem se nenudila.

martina.tim
23.08.2020 5 z 5

Za mě naprosto skvělý příběh. Knížka přečtená za jediný den a to se mi podaří málokdy. Čtivá, napínavá a parádní. Doporučuju.

Zdenas5
28.07.2020 3 z 5

Kniha se celkem dobře četla,námět byl zajímavý, ale nějak mě nenadchla.

Dela111
22.07.2020 5 z 5

Téměř všichni si myslíme, že najít hromadu peněz musí být skvělé. Že to ale nemusí být tak úplně výhra, o tom se přesvědčí hlavní hrdina Rick. Když jako správný investigativní reportér pátrá po původu několika miliónů dolarů zjistí, že někomu jeho hledání vadí tak moc, že ho chce zastavit za každou cenu... K vyřešení záhady je potřeba jít do minulosti a čím hlouběji Rick šťourá, tím víc špíny odhaluje.
Tento thriller je svižně a poutavě napsaný. Zápletka má složitější pozadí a je napínavé sledovat, jak velkou újmu na zdraví při jejím rozplétání Rick utrpí nebo jestli vůbec přežije... Dobré thrillerové počtení, za mě 4,5*.