Výpověď

Výpověď
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443163/bmid_vypoved-Duv-443163.jpeg 4 1170 1170

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara si teď uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Two Weeks Notice, 2018

knihomolkaJani
22.06.2020 5 z 5

Skvělá kniha od začátku až do konce.

Povzneseny
21.06.2020 5 z 5

Velmi pěkné.

Tanya007
20.06.2020 5 z 5

Parádní oddechovka,četlo se to samo...

Xena011
20.06.2020 4 z 5

Takový oddechový příběh, byl však slabší než jsem čekala po přečtení dřívějších děl. Občas jsem se i zasmála. Jen ten konec byl už takový nedořešený a rychlý.

Maruš.D
19.06.2020 4 z 5

Já strhávám hvězdu za ten konec, který byl nedomyšlený a jak kdyby rychle napsaný mezi dopolední svačinou.
Nicméně celá kniha (až na ten konec) se četla parádně. Chemie mezi Prestonem a Tarou se nedala přehlédnout. Trochu mi to přišlo podobné “Božskému Bastardovi” (nejlepší kniha v tomto žánru), ale i přes to jsem si čtení užila. Líbilo se mi, jak se později navzájem znali velmi dobře, jak spolu komunikovali. Také sexuální napětí i akt sám o sobě stál za přečtení :D Rozhodně si knihu ráda znovu přečtu, jen musím očekávat nic moc zápletku a rychlý konec. :-)

Izabell
18.06.2020 5 z 5

YES, YES, YES. Tak přesně taková kniha mi strááášně moc dlouho chyběla. Boží dynamika mezi hlavními hrdiny! Je to sladký, ale není to přecukrovaný. Má to vtip, má to spád, má to happyend, má to sex, má to hlavu a taky patu. Prostě úplně super bezva čtení, kde člověk jen hltá stránky a úžasně odpočívá. Víc takto laděných knih.

Katka7922
17.06.2020 5 z 5

Konečně, konečně, konečně. Zase jsem se po dlouhé době u knihy bavila. Bylo to moc vtipné, sexy a hlavně mezi oběma to jiskřilo od začátku do konce. Žádná velká přehnaná gesta lásky, ale o to víc jí tam bylo :-) Láska se u nich projevuje v maličkostech, které pro sebe navzájem dělají. A o tom to je.
Tahle kniha za mě mohla být klidně i delší :-) Bez váhání 5 hvězdiček a prosím jen víc takových knih.

Vyllandra
15.06.2020 4 z 5

Svižné, snadno se čte. Určitě předvídatelné, ale to nic nemění na tom, že je to zábavné a čtivé.

Kudík
15.06.2020 4 z 5

První kniha od této autorky, ale jako bych jí už někdy četla, resp. některé pasáže, ale za vtip a sarkasmus Tary zaokrouhluji nahoru. Zajímavé je přiznání autorky v závěru.

-Sinéad-
14.06.2020 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Četla se sama.

CiaKawlone
14.06.2020 5 z 5

Můj šálek kávy jednoznačně. Strhlo mě to od prvních stránek. Byla krátká, ale rozhodně to nebyla nuda. Neměla jsem přehnané očekávání, ale dostalo se mi víc než jsem čekala. Stojí za přečtení pokud tyhle příběhy jsou vaším šálkem kávy.

biki
12.06.2020 2 z 5

Šmarjá, kdy já se už konečně poučím, že v případě tohoto druhu knih nemám dát na komentáře. Navnadila mě úvodní situace, to jest způsob, jakým Tara získala zaměstnání (za to taky ta druhá *), jenže pak už šlo všechno do kytek. Jako dlouholetá čtenářka harlekýnek jsem četla nesčetně příběhů na podobné téma a nutno přiznat, že zhusta lépe zpracovaných a za poloviční cenu.

happy19
11.06.2020 5 z 5

Jednoznačně další šálek mé kávy..sbírám si do servisu:-D haha
Svižné tempo čtení notovalo s jiskřením...vtipem...
Ten sarkasmus byl geniální,-)
Mělo to šťááávu:-))))

Ouninka
10.06.2020 5 z 5

Autorka opět nezklamala....mě se to moc líbilo, přečetla jsem skoro na jeden zátah ????. Víc takových příjemných knih, autorka umí skvěle psát, není to jako ostatní erotické romány... Její knihy mají jiskru! Těším se na její další knihy, snad u nás v ČR vyjdou....

Téra
10.06.2020 3 z 5

Ne že by to bylo úplně špatné, ale já prostě čekala něco víc. Když to porovnám s Turbulencí, což byla pecka, tak tady musím dát jen 3*. Možná, kdyby tam bylo víc z toho hotelového prostředí, bylo by to pro mne zajímavější. Každopádně se mi moc libily emailove dialogy, ty byly občas vtipné.

Jejunka
09.06.2020 5 z 5

Na to jak jednoduchy pribeh byl se to cetlo rychle a velice dobře. Za 5 h bylo po vsem az mi to bylo lito. Byla jsem prijemne potesena. Uzila jsem si to. Sice turbulence byla lepsi. Ale tohle bylo na odpocinek fajn

DomenicaRisa
07.06.2020 4 z 5

Nemůžu si pomoci, ale tohle mě bavilo. Příjemná oddechovka po dni plném učení. Možná proto jsem shovívavější něž jindy. Jednu hvězdičku dolů za ten "deus ex machina" zvrat. Ale to jak se s ním Preston snažil popasovat prostřednictvím příruček a rádců bylo vcelku věrohodné a úsměvné. V porovnání s očekáváním jsem byla příjemně překvapena.

rajcatko
06.06.2020 odpad!

Viděli jste film Láska s výstrahou se Sandrou Bulock a Hughem Grantem? Tak do 140 strany je kniha kopií tohoto filmu. Nepovedenou kopií! Začátek trochu šmrncnutý Pretty Woman. Prostě vykradačka. Fuj. A zbytek za to ani nestojí.

Trustty
06.06.2020 3 z 5

Tuto knihu nelze ani za mak srovnavat s Turbolenci. Jakoby se autorka vyradila u sve prni knihy a druhou napsala jen tak, ze ji napsala. Co nelze knize odeprit je sviznost, styl jakym je napsana a tudiz se stava ctivou :))
Tato jednohubka neurazi, ale ani nenadchne. Cekala jsem od knihy nejake wauu, bohuzel.

2688
06.06.2020 5 z 5