Výpověď

Výpověď
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443163/bmid_vypoved-Duv-443163.jpeg 4 1170 1170

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara si teď uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Two Weeks Notice, 2018

Adris
20.05.2020 5 z 5

Nemůžu jinak, neždát pět hvězd. Úžasně vystavěný román. Sice se zde objevily stereotypy ala sexy boháč/bez rodiny, ale bylo to tak vzrušující, vtipné i dojemné. Připomnělo mi to film Ďábel nosí pradu a knihu Božský bastard. A Poděkování mi vhrklo slzy do očí. Netušila jsem, že si autorka něčím takovým prošla. A děkuje za čas, který jsme knize věnovali, ať už se nám líbí nebo ne. To mě dostalo. Prosím o další její knihy!

LadyElisa
20.05.2020 5 z 5

Přečteno za dvě hodinky, autorka opět nezklamala a naservírovala nám další perlu v podobě neustálého špičkování mezi Tarou a plyšákovým méďou - Prestonem. Směle se pusťte do čtení a nebudete litovat. Playlist tu je skutečně vyladěný. :)

sofie92

Super knížka přečtená za 3 hodiny. :D

PetraN17
20.05.2020 5 z 5

Hezké, čtivé.... chci další :)