Výpověď

Výpověď
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540132/bmid_vypoved.jpg 4 1165 1165

Jak odejít od sexy šéfa, když vám zakáže dát výpověď? Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara to udělala a teď si uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Two Weeks Notice, 2018

Mondaika
29.05.2023 3 z 5

Námět knihy není nijak originální... Jen hledání práce po ukončení školy je zajímavá drobnost, nepatrně.... Příběh je čtivý.... Tara je zajímavá postava. Preston je dost nereálná postava.... Svou oblíbenost si kniha najde
...

Hethera
24.04.2023 5 z 5

Perfektní knížka na odreagování v křesle a se sklenicí vína po náročném dni. Moc jsem si ji užila, určitě si od autorky přečtu další.

Vendy1993
15.03.2023 5 z 5

Super příběh. Není to klasická erotická věc ve stylu šup sem, šup tam. Je to spíš humorný příběh dvou lidí, kteří mezi sebou mají takové to erotické napětí. Pár žhavých scén tam ale samozřejmě je.

LenkaVes
15.03.2023 4 z 5

Doporučuji. Pěkný jednoduchý příběh a zajímavé postavy. Trochu vtipu, trochu sexu...moderní romantika :-)

kacenka6144
27.02.2023 5 z 5

Ke knížce jsem se vrátila už poněkolikáté. Teď zrovna z důvodu letošní čtenářské výzvy. Když jsem si měla vybrat jednu z knížek, kterou už jsem v minulosti četla, byla má volba téměř jednoznačná. Ne, že by to byla ta nejlepší knížka v mém životě, ale příběh Prestona a Tary mě vždycky hrozně bavil. Navíc není knížka jenom o sexu, ale má i nějakou dějovou linku. Postava Violet už je jen malou třešničkou na dortu.

SusieMusie
25.02.2023 4 z 5

Místy mi to připadalo až moc toxic, ale vlastně jsem si to užila. Je to ten příběh, který potěší, ale v hlavě dlouho nezůstane. :-D

Rapeh
20.02.2023 3 z 5

Velmi čtivá kniha. Oddechovka na jedno odpoledne.

Turquoise
10.01.2023 4 z 5

Ze začátku jsem knihu hodně porovnávala s Hrdinou od S. Young. Preston mi ale připadal, narozdíl od Caina vážnější. Ten totiž uměl utrousit i vtipnou poznámku. Tady tu trhlost dorovnávala Tara, která teda měla i odvahu, jakou jí může obyčejný smrtelník závidět.
Hodně se mi líbil ten popis práce, kterou Tara dělala. :)

Moje první kniha od Whitney G. Přečteno za jedno odpoledne. Už se těším na Turbulenci.

januska82
08.01.2023 5 z 5

Kniha bola super. Dej predvídateľný, ale napriek tomu sa veľmi dobre a rýchlo čítala. Hlavní hrdinovia Tara a Preston nemali žiadnu chybu.... To ich doťahovanie.... Za mňa fakt perfekt!!!

Ivet_V
24.12.2022 3 z 5

Po dlouhé době jsem četla knihu z pracovního prostředí a bylo to zase trochu něco jiného. Tara mi byla sympatická. U Prestona se mi líbil jeho vývoj během děje. Celý děj byl předvídatelný, jak to u těchto knih bývá, kromě jednoho zvratu, který jsem vážně nečekala.

Janulkaxxx
08.12.2022 5 z 5

Super oddechovka, dobre se cte. Pribeh i postavy jsou skvele. Urcite se ke knize nekdy vratim.

Šárka88
08.09.2022 5 z 5

Tak tohle bylo mnohem lepší, než Důvodné pochybnosti, trošku stejný příběh, jak přes kopírák, ale čtivost tomu neubírá. Líbila se mi postava Tary, drzá a uměla to šéfovi říct, jak sluší a patří :D. Dávám plný počet hvězd a určitě si přečtu ostatní knížky. Přečteno jedním dechem a prostě super.

Ešína
03.09.2022 5 z 5

Další kniha, která mě absolutně okouzlila. Zhltla jsem jí za pár hodin. Čtivá, vtipná, okouzlující a plná lásky. Špičkování mezi Prestonem a Tarou bylo to pravé ořechové a Violet s jejím medvídkem byla roztomilá. Určitě to není poslední kniha od těto autorky, kterou jsem přečetla.

Markyyy
25.07.2022 5 z 5

Tak tohle byla opravdu bomba...strašně čtivé, sexy a s humorem plné lásky.

Silvisek
06.07.2022 5 z 5

Vyborna knizka. Krasne se cetla a nemohla jsem prestat jen tak cist

Nermal
26.06.2022 3 z 5

Když jsem si přečetl anotaci, říkal jsem si, že to je zápletka jak přes kopírák, jeden autor vykrádá druhého. Nakonec mi to nedalo - schválně! - a nelitoval jsem. Co tropila Tara Prestonovi na počátku, vtipné a přidrzlé dialogy obou protagonistů, bylo to lepší, než jsem čekal.

Zuzulinka
01.06.2022 3 z 5

Krásné a zamilované čtení. Pro mne moc předvídatelné a průhledné.

MAU256
02.04.2022 5 z 5

Tak tohle byla krásně čtivá knížka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Tara byla neskutečná, nechápu, jak mohla tak dlouho odolávat a Preston? Fakt bílý inkoust? Určitě si přečtu další díla této autorky. Pro uvolnění a únik od reality je tato knížka ideální řešení.

majavcelicka
05.03.2022 5 z 5

Ze začátku jsem si říkala, co by mě mohlo překvapit na tomto příběhu. Ale párkrát jsem se opravdu od srdce zasmála a to se mi už dlouho u knihy nestalo. Vřele ji doporučuji. I když některé pasáže mi přišly už moc přitažené za vlasy.

Ála1968
13.02.2022 3 z 5

Knihy tohoto typu jsem začala číst po přečtení knihy Důvodné pochybnosti od této spisovatelky.Byla jsem jí nadšená.Na Výpověd jsem se těšila.Nebylo to špatné,jen mě neustále štvalo,jak se řeší celou knihu,že Tara odejde a dá výpověd.Já vím,že je to i v názvu knihy,ale ke konci toho už bylo fakt moc.Takže přečteno,ale ke knize se už zřejmě nevrátím.