Výpověď

Výpověď
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540132/bmid_vypoved.jpg 4 1165 1165

Jak odejít od sexy šéfa, když vám zakáže dát výpověď? Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara to udělala a teď si uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Two Weeks Notice, 2018

malazluta
11.08.2021 4 z 5

Příjemná, svěží a vtipná oddechovka.

aquaver
10.08.2021 4 z 5

Potřebovala jsem nějakou vtipnou oddechovku, a taky že jsem ji dostala. Dost jsem se u ní opravdu nasmála a zlepšila mi tak den. Někdy v budoucnu dám třeba šanci i dalším knihám od autorky.

ardeas
07.08.2021 3 z 5

Príjemná jednohubka, vtipná ale na mňa trošku natiahnuta, záver uz trosku stracal švih. Mam radšej knihu Zapletený od Emmy Chase, aj hlavná zápletka je dosť podobná, tie dialógy ma ale tam bavili viac. Ako aj Božský bastard od Christiny Lauren :)) Proste knihy, kde sa baby len tak nedajú ale tu chýbalo to "mrchavstvo". Asi mi prišla až moc obetava, tým ze mu stale robila po voli :D

AniDi
05.08.2021 5 z 5

Tak této knize říkám parádní oddechovka, čtivě napsaná a plná vtipu, až jsem se smála nahlas. Romantika jak má být. Doporučuji. Anotace mě naprosto dostala.

Iva B.
04.08.2021 5 z 5

Skvělé! Přečteno za jeden den! Svižné, čtivé, vtipné. Nevím, co bych k tomu více napsala.

Pája699
02.08.2021 5 z 5

Tak tuhle knihu na 100% doporučuji. Od prvního písmene do poslední stránky jsem se neskutečně bavila. Od samého smíchu budu mít na briše břišáky :-D Přečteno na jeden zátah a v rekordním čase :-). Zase jeden namyšlený a arogantní blbec, ALE prostě špičkově napsané. Příběh Prestona a Tary vás určitě nebude nudit ani trošku.

Jája92
11.07.2021 4 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah, pobavila jsem se u ní, obzvláště na začátku děje, kdy hl.hrdinka hledala práci a u prvního setkání s Parkerem. Kniha obsahuje mnoho vtipných dialogů i smutné téma. Jen se přiznám, že mi už vadí hlavní hrdinové, kteří jsou nechutně bohatí, s dokonalou postavou a ještě přivedou ženu k orgasmu při prvním sexu. Na druhou stranu kniha se čte velmi dobře a potěšila mě osobní poznámka autorky na konci knihy.

Raislin
11.07.2021 5 z 5

Parádní příběh. Skvěle napsaný! Oba hrdinové byli báječní. Mělo to náboj i jiskru. Úžasná kniha na letní dny u bazénu! Autorku knihy mám moc ráda! Takže jednoznačně stojí za přečtení.

Pavli19
08.07.2021 4 z 5

Romantická oddechovka, namyšlený arogantní hlavní hrdina, ale i tak je kniha čtivá. Doporučuji.

Nika30
04.05.2021 4 z 5

Protivný, namyšlený a arogantní debil neboli šéf. Ale v tomhle případě se mi moc líbily skryté věci které pro ni dělal a na které přišla až později. Pěkné čtení

Jita160
30.04.2021 5 z 5

Á další arogantní ,namyšlený blbec.Whitney G.je má asi v oblibě a to je moc dobře,protože o nich umí psát úžasné příběhy.Moc jsem si tuto knížku užila jako všechny ostatní,které jsem od ní četla.
Určitě doporučuji!!!!

KláraH.
23.04.2021 4 z 5

Tak už jsem od Whitney četla i lepší... Tato kniha je agresivnější, než ty předešlé, což tam sice patří, ale z nějakého důvodu mi to vadilo. Neumím říct proč...Ale jinak fajn, jen to prostě není plný počet...

jaja10
18.04.2021 3 z 5

Nějaké pasáže, byly dobré, něco mi nesedlo. Pěkná romantická povídka s trochou erotiky.

Knihom_olka_
17.04.2021 4 z 5

Moc fajn oddechovka, kterou si přečtete večer místo filmu.

LilluLong
10.04.2021 5 z 5

Mam rada tuto autorku, vie zaujať dej aj štýl písania sa mi paci, urcite si ju zaraďujem medzi obľúbené spisovateľky

Leniii
27.03.2021 4 z 5

Super oddechovka a rychlovka:)))

scarletblue
23.03.2021 5 z 5

Rozhodně stojí za to si přečíst. Příběh je vtipný, svižný, místy i erotický. Přestože se on chová jako největší hajzl pod sluncem a otrokář zároveň, tak ona jeho úkoly plní s grácií a bez ztráty charakteru.

Sarkak94
21.03.2021 4 z 5

Tak tohle byla pořádná rychlovka. Skvělá oddechovka u které člověk úplně vypne. Jediné co mi vadilo je to rychlé skákání v čase. Občas mi přišlo jakoby ty kapitoly nebyly dodělané. Ale i tak, děj je svižný, vtipný, nějaká ta pikantní erotika a čte se to úplně samo. Takže, ano, nakonec mě to bavilo
Preston je "debilní" šéf a k tomu ještě "kretén", ale já si ho neskutečně oblíbila i přesto jaký byl parchant. Bohužel mám pro takové chlapy ( v knížkách) slabost.
Tara je úžasná, moc se mi na ní líbí to jak je "držkatá" ,a že Prestona má prostě na háku To jejich popichování je dokonalé

barb_B
17.03.2021 1 z 5

No... tady popravdě nevím. Spíš nic, než moc... Pár vtipných scén se tam našlo, ale na celkový dojem to zásadní vliv nemělo. Je mnoho lepších knih s tímto žánrem...

Nerissa
08.03.2021 3 z 5

Když jsem začala číst, myslela jsem, že dám jednu hvězdičku. Potom jsem si zvykla na styl psaní a že to nemohu brát tak vážně a začala jsem se opravdu bavit. Co víc napsat? Šéf byl prostě debil :D.