Vzpomínáš si?

Vzpomínáš si?
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13960/vzpominas-si-13960.jpg 4 456 456

Po autohavárii, při níž utrpěla úraz hlavy s následnou amnézií, se Lexi Smartová probouzí v nemocnici v přesvědčení, že je rok 2004 a že právě zmeškala pohřeb svého otce. Ve skutečnosti je o tři roky víc, místo bývalých křivých zubů má krásně bílé a rovné a překvapivě vypadá spíš jako modelka, má úžasného a bohatého manžela, skvělou a dobře placenou práci a bydlí v senzačním loftovém bytě. Vypadá to jako splněný sen. Původní nadšení z nového a báječného života vystřídá brzy smutek z toho, že současně přišla o všechny kamarádky a stala se člověkem, kterého sama nepoznává. Snaží se zjistit, jak k tomu vlastně došlo. Autorku podle vlastních slov vždy fascinovalo téma lidského charakteru a skutečnost, že se naše životy nepředvídatelně mění a my se měníme s nimi, ale tak pomalu, že si to někdy sami neuvědomujeme. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Remember Me?, 2008

LibraryGirl
30.11.-0001 5 z 5

Nádherná! Jsem úplně unešená! Velmi vtipná knížka (viz Mont Blanc). A moc mě dojaly slunečnice. Super námět se ztrátou paměti. Ze začátku jsem sice byla trošku stejně zmatená jako Lexi, divila jsem se, jak se najednou můžou tři roky života vypařit do neznáma. Netrpělivě jsem čekala na konec. Knížku jsem si vypůjčila v knihovně a jsem docela zklamaná, že ji musím vrátit. Časem si ji třeba pořídím. Určitě bude patřit ke knížkám, ke kterým se budu ráda vracet. Docela se těším až zapomenu zápletku a budu znova vše objevovat stejně jako Lexi. :-)

jasmína
30.11.-0001 5 z 5

Líbily se mi od ní všechny knihy, a tato mě dostala, je z jiného soudku, a neustále překvapivé zvraty a momenty, strhlo mě to, to přiznávám ..