Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4304 4304

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

VerczaV
03.11.2020 3 z 5

Knihu jsem přečetla během dvou dnů. Na začátku jsem ztrácela pojem kdo je kdo. Děj super ale čekala jsem na dramatický závěr ale celkem mě zklamal.

Erummeldë
30.10.2020 5 z 5

Neskutečně dobře promyšlený příběh dotažený do nejmenšího detailu. Po celou dobu čtení mi bylo dost zle, autorka skvěle vystihla každou situaci a emoci a čtenáře tak úplně pohltila/zděsila/zhnusila. Příběh mi bude ještě dlouho ležet v hlavě a nutit dívat se na lidi kolem trochu jinak.

Arlienen
25.10.2020 4 z 5

Bylo to až děsivě dobré čtení, které by mohlo mít klidně více stran.

Viviana-Mori
18.10.2020 5 z 5

Dávám plný počet. Je mi jedno, kolik je tam případných nelogičností, mně se to četlo strašně dobře. Jack byl parádní psychopat, mnohokrát mi nad stránkami knihy bylo těžko. Sice čtu převážně krimi a podobné věci, ale tento psychický teror v celé knize je snad daleko horší, než číst o vraždách. Stát se to může. Anotaci ke knize jsem nečetla, ale bylo mi hned jasné, o co půjde, už když ji tak rychle žádal o ruku. To tihle magoři dělají. Grace jsem fandila a ten pokoj s obrazy mi straší v hlavě. :) Spokojenost.

RomanDušek
15.10.2020 5 z 5

Tak tohle byla síla...! Od první do poslední stránky nasadila autorka těžký kalibr. Málokterá knížka se vyrovná tomuto dílu.
Nemám, co bych vytkl...! Perfektní příběh promyšlený do nejmenších detailů...
Obdivuji Grace, jak vše zvládla a jen kroutím hlavou, co byl Jack za neskutečného psychopata...!

Jack Bauer
11.10.2020 4 z 5

Nevěrohodný hloupoučký thriller, ale velmi čtivý.Typická literatura pro ženy. Grace měla tolik příležitostí jak ze z dané situace dostat, ale to by pak nebylo o čem psát, konec předvídatelný jak facka, zbytečně natahovaný až klišovitě trapný. Přečteno za jedno odpoledne, aspoň mě to nutilo neustále obracet stránky, příběhy psychoteroru mám rád, ale i přes svou napínavost mě to přišlo děsně hloupé. Já prožil něco podobného s manželkou, z které se po 16 letech taky vyklubal psychopat. Náznaky tam sice nějaké byly, ale já to celou dobu jaksi přehlížel. Budoval jsem skvělou rodinu, ale po druhém dítěti se vše zvrtlo. Snad změna hormonů po porodu či změna chování z braní léků, nevím. Kdybych napsal knihu, také by mě ji nikdo nevěřil. Hodnotil bych pět a víc, ale jednu ubírám za přitaženost za vlasy. Doporučuji přečíst od Chrise Cartera knihu Zloba dle skutečné události, lépe pochopíte charakter a povahu detektiva Huntera, když budete číst od prvního dílu popořádku, pak vás Zloba ještě víc dostane. Těším se na další knihu od této autorky.

pavla20
09.10.2020 5 z 5

Moc pěkné. Přečetla jsem jí jedním dechem

kob
09.10.2020 5 z 5

Dokonale promyšlený příběh - smekám před autorkou - pro čtenáře velmi emotivní zážitek.

Lacerta.j
24.09.2020 5 z 5

Precteno za dva dny. Par much ma, presto udrzi napeti a konec pohladi po dusi :)

Dashow
23.09.2020 5 z 5

Velice čtivá jednohubka na dvě deštivá odpoledne. Bylo to napínavé, uvěřitelné a neuvěřitelné zároveň. Moc se mi knížka líbila.

sirojezkin
22.09.2020 4 z 5

Napínavé. Strašidelné. Čtivé. Doporučuji.

Belanna
22.09.2020 5 z 5

.... tak tohle budu hodně dlouho rozdýchávat ....

Sammy.Boy
18.09.2020 5 z 5

Psychoteror v ryzí podobě! Napínavé, zvrácené, nepochopitelné a emotivní. Střídání přítomnosti s minulostí se autorce povedlo na výbornou. Hlavní hrdinka čistá jako lilie a záporák ztělesněné "zlo s lidskou tváří"! I v tomto příběhu se potvrzuje, že na každou sv*ni se vaří voda a nikdy nevíte, co se děje ZA ZAVŘENÝMI DVEŘMI! Jako debut naprostá pecka!

Haduwig
17.09.2020 5 z 5

Jak zmiňují ostatní komentáře - je to velmi dobrá čtivá kniha, kterou lze doporučit. Já bych ale chtěla také vyzdvihnout, jak citlivě zachytila autorka Millie a nastínila nám její chápání světa i to, jak naopak ji bere okolí.

FejKýý
14.09.2020 5 z 5

Kniha byla parádní, člověk chtěl pořád číst dál a dál a čím více jste u konce, tím je to napínavější. Z hlavní postavy mě bylo velice zle, kdo jste četl, víte. Takže kniha byla velmi dobrá ale příběh byl hrozný, snad chápete jak to myslím. Určitě si přečtu i další dvě knihy od paní spisovatelky. Jen konec bych prodloužila. Zajímalo by mě, jak to bylo dál, co si pak Grace řekla s Millie, kde bydleli a tak. :) Dávám 4,5*.

iveta0254
14.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Spousta lidí tu kritizuje Graceiinu naivitu - ale třeba si někteří vzpomenou, jaké to je, být zamilovaný až po uši. A ruku na srdce. Když něčemu chceme věřit, tak je to pro nás snadné. Nechceme přece věřit tomu, že náš bezchybný partner je psychopat?
A proč se Grace nedařilo utéct? Já nevím jak vy, ale já tomu věřím. Když máte proti sobě vlivného soupeře, lidi vás prostě odepíšou. Na světě se děje tolik zvráceností.
Na druhou stranu, kdyby jste to brali takhle... už nikdy nemůžete nikomu věřit. Lidi vás prodají za kousek žvance.
Zpátky ke knize. Četla se opravdu dobře, ale pokud jste slabší povahy, možná budete mít trochu neklidné spaní. Mě kupodivu nejvíce šokovala smrt Molly. Pokud je něco, co nepřenesu přes srdce, tak bezpráví na nebohých němých tvářích.
Suma sumárum - knihu určitě doporučuji. Ale pokud jste zahořklý ke světu, možná vás jenom utvrdí ve vší té špatnosti. Potom doporučuji raději něco svěžejšího - třeba něco od Jojo Moyes O:-)

NelaMaty
11.09.2020 5 z 5

Za mě naprosto úžasná kniha. První kniha od této autorky, kterou jsem si ihned oblíbila a musela jsem přečíst i její další knihy. Doporučuji všem.

mStationka
04.09.2020 5 z 5

Super napínavá kniha! Takových slov co bych chtěla napsat... ale napíšu jen - tohle si musíte přečíst

V_Klarka
31.08.2020 5 z 5

Precteno jednim dechem. Prekvapila me zapletka, dle anotace jsem cekala neco trochu jineho, o to vic jsem byla prekvapena. Kniha ve mne vyvolavala spoustu emoci. Doporucuji

Eddemi
31.08.2020 5 z 5

Super styl. Napinave po celu dobu. Dobry zaver. Odporuuucam vsetkymi desiatimi.