Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4304 4304

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Terka564
26.08.2020 3 z 5

Zajímavá knížka se zápletkou na jedno deštivé odpoledne :-)

Zolda69
25.08.2020 5 z 5

Uz dlouho jsem se tak nezačetla do knihovny. Prostě senzačně napsané...

Hell_Rihova
22.08.2020 5 z 5

Jedná se o dokonalé manželství, nebo o jednu velkou, dokonalou lež? Tahle kniha byla skvělá, hodně čtivá, napínavá, plná intrik a zvratů. Na první pohled se setkáváme se zamilovanou dvojicí, která bez sebe nedá ránu, ale co se ve skutečnosti děje za zavřenými dveřmi je opravdu děsivé.

Lukeronka
21.08.2020 5 z 5

Skvělé, něco jiného, nového, moc mě to bavilo. Možná jen jedna drobnost - někdy jsem si říkala, že to přeci není možné, aby se Grace nemohla nijak vzepřít... já tam viděla takových příležitostí... ale nevadí, i tak to bylo zajímavé a byla jsem zvědavá, jak to dopadne. Kniha přečtená během chvilky.

temna.vila
15.08.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem sáhla po psychothrilleru a musím říct, že jsem byla opravdu nadmíru spokojená. Knihu jsem přečetla během jednoho dne, přestože hned na prvních stránkách bylo jasné, o čem autorka bude psát. Přesto na mě kniha působila děsivě a měla jsem strach o hlavní hrdinku a její sestru. Dost mě bavila ta ironie advokáta chránícího týrané ženy, který si doma chystá celu smrti pro svou vytouženou oběť. Děj svižně odbývá, mizela mi stránka za stránkou. S celým příběhem jsem byla spokojená a knihu můžu jedině doporučit.

Sjuzz
14.08.2020 5 z 5

Pri knihách tohto typu ma občas napadne, že spisovateľ je asi psycho, keď dokáže vymyslieť takýto príbeh (samozrejme, pokiaľ sa nejedná o true story)
Aj keď je príbeh dosť tvrdý (ako stvorená na dovolenkové čítanie). Dej je napínavý od začiatku do konca, dobro víťazí nad zlom ako (skoro) vždy

Luci_T
13.08.2020 5 z 5

Výborná kniha u které jsem málem zapomněla dýchat. Wow!

klaraskolkova
10.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Tak to byla pecka! Přečteno za 24 hodin (do kterých se vešla i práce a spánek), knihu jsem přečetla od začátku do konce se zatajeným dechem. Má spád, psychologie postav je výborně vykreslená a jako tečka i šťastný závěr. Stylem mi velmi připomíná knihy Shari Lapeny, které jsou stejně napínavé, čtivé a mají spád.

LussyP
09.08.2020 4 z 5

Velmi čtivá knížka, takhle si představuji psychologický thriller. Od autorky si určitě přečtu i další.
Jediné, co mi opravdu vadilo, byla Grace a hlavně tedy počátek, důvod, proč se dostala, kam se dostala. Příšerná naivita, skoro až neuvěřitelná.
Konec jsem předvídala, ale i tak super. Hezké 4 hvězdičky.

jankasvanka
08.08.2020 5 z 5

Od začátku až do konce napínavý příběh. Kdo má rád trilery tak si přijde na své.

Heliandílci
06.08.2020 5 z 5

I když mi přišel začátek knihy nesrozumitelný, po chvil mě začala bavit a mile překvapovat. Nakonec jsem knihu zhltla za 3 dny ????

evilunicorn
03.08.2020 4 z 5

(SPOILER) Do tří čtvrtin výborná kniha se strhujícím dějem, výborně vystavěnou zápletkou a věrohodně vykreslenými postavami.Ovšem se závěrem se nějak nemohu smířit.Problém je v tom, že když vytvoříte postavu jako Jack, která je předvídavá, manipulativní a inteligentní,je těžké uvěřit,že by na nápad s whisky přistoupil,nebo že by si snad dokonce nevšiml její jiné chuti.. Tohle celé tu knihu v mých očích poněkud sráží,ale i tak je to velice povedený knižní kousek.

ladyxx
21.07.2020 3 z 5

Psycho příběh o ne zas tak dokonalém manželství, nic pro příliš úzkostlivé a přecitlivělé povahy. Kniha nebyla špatná, autorce se podařilo vzbudit u čtenáře emoce. Na základě hodnocení a propagace jsem od ní ale očekávala mnohem víc - pro mě je příliš černobílá a neuvěřitelná.

made77
20.07.2020 5 z 5

Knihu jsem četla se zatajeným dechem a nakonec jsem si pořádně vydechla. Za mě skvěle napsáno.

Veronika33
20.07.2020 5 z 5

Tak zasa po dlhšej dobe super pútavý psychologický thriller, postavy dobre vykreslené, moje obľúbené striedanie deja. Už sa teším na ďalšie knihy od tejto autorky. Odporúčam a určite si knihu niekedy zopakujem.

emilieselden
13.07.2020 5 z 5

Tak to bylo něco! Úžasný, napínavý psycho thriller. Nenudila jsem se ani minutu.

ŠarŠtef
11.07.2020 5 z 5

Kniha mě pohltila od samého začátku.

Bauriska
06.07.2020 3 z 5

Opět další anglický thriller, který je sice čtivý, ale žádný terno to není. Tento román mě ovšem zaujal po psychologické stránce. Název knihy opravdu sedí dokonale. Rozhlédněte se kolem sebe. Máte kolem sebe také takový dokonalý pár? Nebo rodinu, jejíž pospolitost a klid jim závidíte? Říkáte si, jaké má vaše sousedka štěstí, že si našla takového okouzlujícího, bohatého gentlemana? A jste si jistí, že je to všechno tak, jak to na první pohled vypadá?

Ono totiž často věci nejsou tak, jak se na první pohled zdá. A za zavřenými dveřmi se mohou dít věci, o kterých se nám ani nezdálo.

Mikanadeta
01.07.2020 5 z 5

Tak to je bomba. Jedna z nejlepších knih co jsem poslední dobou četla. Přečteno béhem 2 dnů. Nutilo mě to zamyslet se, jak bych v určitých situacích asi tak zareagovala já, co bych dělala.

Péťa087
16.06.2020 5 z 5

Paráda. Přečetla jsem za tři dny. Příběh má spád a promyšlené rozuzlení.