Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4304 4304

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Pianistka
04.02.2020 2 z 5

První půlka knihy mě celkem oslovila, ale druhá půle se vlekla a závěr byl takový, řekněme dosti předvídatelný, bez onoho WOW, tak teď mě autorka dostala. Popravdě mě udivuje zdejší vysoké hodnocení.

Iva1988
04.02.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Po celou dobu jsem byla napjatá, jak to s Grace dopadne.

lucifess
04.02.2020 5 z 5

Jedním dechem!!!!
Události a směr, kam se bude kniha posouvat byly předvídatelné, ale nijak mi to nevadilo.

lidunka1
04.02.2020

Kniha je výborně napsaná. Mrazilo mě z ní. Nemohla bych takové knížky číst často.

Katt15
02.02.2020 5 z 5

za mě perfektní kniha. líbila se mi od první stránky! zaujalo mě střídání minulosti a přítomnosti. Dějová linka moc napínavá, skvěle napsané, propracované do detailu. určitě doporučuji k přečtení a od autorky zkusím ještě nějakou knihu.

petra1394
01.02.2020 3 z 5

Už jsem na tohle téma četla lepší. Ale jako oddechové čtení na dovolenou super :)

ivanaci
01.02.2020

Asi budu jedna z mála, ale kniha se mi nelíbila. Od začátku bylo skoro jasné co bude a toto chování mě rozčilovalo.

NymphMaeve
31.01.2020 5 z 5

Silná káva od začátku do konce. Střídání minulosti a přítomnosti mne ze začátku mátlo, ale jak jsem pochopila, o co jde a kde se právě jaká část příběhu nachází, už jsem ani nesledovala, v jaké době zrovna čtu. Musím říct, že z počátku mi nebylo jasné, o čem to celé má být, avšak ta nenadálá změna muže v netvora byla rychlá, že jsem tomu nechtěla uvěřit. Ty následující situace byly tak dokonale promyšlené, že snad nejde, aby byl někdo tak inteligentní a předvídavý. I když co si budeme povídat, to psychopati bývají. Jak nakonec Grace situaci vyřešila bylo perfektní. Neskutečně čtivá kniha, která mi nedovolila se odtrhnout a myslela jsem na ní, i když jsem zrovna číst nemohla. Autorka píše opravdu velmi poutavě. Moc se mi to líbilo, vlastně to bylo boží (asi blbé spojení s tématem knihy), ale nemůžu si pomoct. Úžasná kniha.

Allys
31.01.2020 4 z 5

Kvalitne napísaný thriller. Páčili sa mi prechody medzi minulosťou a prítomnosťou, dej plynul svižne a bolo v ňom cítiť napätie. Záver aj priebeh bol síce predvídateľný, ale napriek tomu sa kniha čítala dobre, aj keď to nebolo také, že by som kvôli knihe nešla spať, aby som ju dočítala. Smutné je, že takto niektoré ženy naozaj žijú. Trochu nelogické mi prišlo konanie hlavnej hrdinky najmä na začiatku - cesta, ako sa do situácie dostala. Táto kniha mi prišla trochu zaujímavejšia ako V pasti lží.

Miretti
30.01.2020 5 z 5

Tomu říkám psycho jízda! První stránky připomínají úchvatné večírky dokonalých rodin ve stylu Stepfordských paniček. Jenže zdání klame a i za tou dokonalostí cítíte , že tu něco nehraje. Výborně napsané, gradující a strhující, děj vás vtáhne a nechcete přestat číst.. doporučuji.

Aneta13
30.01.2020 5 z 5

Knížka je skvělá i když sem u ní měla tedy hrozné nervy. :D Jack mě šíleně vytáčel a přála jsem mu to nejhorší. Millie i když má postižení, tak je skvělá a dokáže sestře úplně nejvíc pomoci. Ester mě na konci velmi mile překvapila.

Bonbonierka
27.01.2020 5 z 5

Uzasna kniha prectena jednim dechem, autorka se zaradila mezi me oblibene...

maximus13
20.01.2020 5 z 5

Tato kniha je opravdu pecka! Recenze píši vždy s odstupem času "až si to sedne". Teď jsem se dostal k napsání recenze a už si zase živě vybavuji konkrétní pasáže knihy. Ze čtení knihy mám dodnes silné zážitky a je to jedna z mála knih, kterou si přečtu znovu. Když se mě někdo ptá, abych mu doporučil nějakou knihu tak ihned vykřiknu jedině "Za zavřenými dveřmi, od: B. A. Paris!!!!!!!!!!" Děsivá, šílená, napínavá, neuvěřitelně mě tahle kniha bavila. Naprostá BOMBA!

Dita333
19.01.2020 5 z 5

Skvělá Kniha! Pohltila mě hned na první straně a nešla odložit. Na začátku jsem si říkala, ze je tady něco špatně, ale s každou další stranou jsem byla šokovaná, kam až věci mohou zajít.
Konec bych bývala uvítala trochu rozvláčnější, ale i tak to byla prostě pecka.
Dlouho mě kniha takhle nevtáhla.

GrouLE
18.01.2020 5 z 5

Skvělé, skvělé, skvělé! Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla!

kramlinka88
17.01.2020 4 z 5

Kniha byla skvela, jen konec me malinko zklamal, mohlo to byt trosku vice napinave, proto hvezda dolu, jinak urcite stoji za precteni.

aneta2901
08.01.2020 5 z 5

Neskutečný, to jediný jsem si myslela když jsem knížku četla. Co vše se může stát když se provdáte za manipulativního psychopata? Ro vše a ještě se dozvíte v mrazivé příběhu, který se autorce bravurně povedl.

Baronkaj
06.01.2020 5 z 5

Dle mého názoru nejlepší autorčino dílo. Knížka, od které se nešlo odtrhnout, napínavá, mrazivá, šílený příběh, z kterého naskakuje husí kůže. Jen konec mě mírně zklamal- těžko uvěřitelný po tom všem, co mu předcházelo...

jeny-v
04.01.2020 5 z 5

Souhlasím s předchozími komentáři, také jsem přečetla jedním dechem. Hodně reálně zpracovaný děj, kde mě příliš užírala ta bezmocnost Grace a také velký strach o její sestřičku Milli. Po přečtení poslední stránky jsem měla chuť je obě obejmout. Tento žánr nevyhledávám, ale této knize dávám palce nahoru.

Lol_so_weird
04.01.2020 5 z 5

Už jen při té myšlence, že se někomu tohle může dít taky jsem po celou dobu věřila, že vše dopadne dobře. Konec mně osobně velmi mile překvapil, dodal knize opravdovou, jak se říká, báječnou tečku na konec. Knihu jsem přečetla téměř hned, dokonce jsem díky ní šla spát poněkud později, než jsem zvyklá (poněkud později znamená ve 2 ráno :D), což se mi vážně dlouho nestalo. Neskutečně napínavý a děsivý příběh. Protože jak říkám, opravdu mně neskutečně tížila myšlenka, že někde se tohle může dít taky. Každopádně za mně dávám plný počet.