Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4304 4304

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Nikicz
03.01.2020 5 z 5

Strhující děj, který si mě získal. Fandila jsem hlavní hrdince a celou dobu doufala, že se ve skutečném světě toto nemůže dít. Knihu jsem měla přečteno jedním dechem.

Laduš94
03.01.2020 5 z 5

Jeden z mála psychothrillerů, který mi utkvěl v paměti i několik měsíců po dočtení. Přečteno na jeden zátah, protože jinak to snad ani nešlo. Slušné psycho a napínavé až do konce. Určitě doporučuji.

hellena1523
30.12.2019 4 z 5

Tohle se hodně povedlo. Mrazivý, dobře vystavěný příběh, v němž je vše do detailu promyšlené. Ve chvíli, kdy si začnete říkat, proč hlavní postava neudělá to a to, už se vám dostane celkem logické odpovědi. Postava, která měla být děsivá, opravdu byla. Hlavní postava mi přišla trochu moc ukňouraná a místy otravná, ostatní pro změnu ploché, což chápu, že neměly tolik prostoru. Chování jedné z vedlejších postav na konci knihy mě trochu překvapilo a přišlo mi nelogické, neuvěřitelné, trochu jak ze seriálu Zoufalé manželky, ale ono to i tak docela fungovalo.
Velmi čtivé, svižně napsané, příběh šlapal, že jsem měla co dělat, abych se od knihy vůbec odtrhla. Za mě dobrý!

Maryan
30.12.2019 4 z 5

Opäť dobrý nápad tejto autorky, len tam chýbalo viac prekvapení. Po prinesení knihy, ktorá obsahovala heslo, sa zdalo, že nejaké prekvapenie bude, ale rýchlo to skončilo. Inak napísané dobre, ľahko sa čítalo. Odporúčam alternatívu, ale ešte lepšiu: Poslední Pani Parrsihová. https://www.databazeknih.cz/knihy/posledni-pani-parrishova-365454

anca_h
25.12.2019 5 z 5

Od knížky jsem se nemohla odtrhnout. Od začátku do konce napínavé, ani chvilku jsem se u čtení nenudila. Hlavní hrdince jsem od začátku fandila a byla zvědavá, jak se toho psychopata nakonec zbaví. Rozhodně doporučuji!

VílaElvíra
24.12.2019 4 z 5

Napínavý děj, celou knihu jsem byla zvědavá, jak to dopadne. Rychle přečteno.

Aribana
22.12.2019 4 z 5

Určitě se v reálném životě něco takového děje, nicméně to byl zajímavý námět

Bakana
15.12.2019 4 z 5

Doufám, že se žádné ženě nic podobného v reálném životě neděje. Celou dobu jsem hlavní hrdince moc přála, aby se toho sadisty dokázala zbavit. Možná proto dávám minus jednu hvězdičku - charaktery ve mně vzbuzovaly až příliš jednoznačné pocity.

Lamanai
10.12.2019 3 z 5

Četlo se to dobře, ale bylo to opravdu hodně přitažené za vlasy.

tami1
07.12.2019 4 z 5

Začátek byl hrozný. Prakticky hned na začátku se dozvíte o co jde a tak nějak už tušíte co bude dál. Hlavní hrdinka je naivní, ukňouraná chudinka, která mi hrozně lezla na nervy. Kromě Millie a Eriky se v knize žádné sympatické postavy ani nevyskytují. Naštěstí je Millie rozhodná a svou sestru správně nakopne a ta se konečně vzchopí. Závěr je naprosto fantastický i když předvídatelný.

Kabátice
07.12.2019 5 z 5

Od začátku jsem byla trošku v šoku, že se děje to, co se děje, ale nemohla jsem se od knihy odtrhnout, dokud jsem nezjitila, jak to dopadne. Trochu rychlý konec mě mile překvapil tím, co znám ze života - vždy se najde někdo, kdo má oči otevřené.

Pumpkin
05.12.2019 5 z 5

Fuj to byla hnusná knížka! Jako opravdu, tohle se četlo hodně ,, špatně" a přesto jedním dechem. Popravdě nejvíc jsem se bála jak to skončí - jestli dobře nebo špatně - neboť u takovýchto knih můžeme najít tu i onu možnost.

piliticek
03.12.2019 2 z 5

Kniha nebyla spatne napsana, ale bylo to strasne morbidni a privedene ad absurdum. Kdybych vedela, jak odporne budou vyjevy z knihy, nikdy bych ji necetla.
Je dobre se zamyslet nad tim, ze existuji obeti psychopatu. Na druhou stranu se velmi tesim, az si prectu nejakou prijemnou knihu s pozitivnim poselstvim. Pro me osobne jiz netreba takovych hruz pri relaxaci s knihou.

Karoli123
24.11.2019 5 z 5

Přečteno za pár dní jedním dechem...doporučuju :-)

Scheril89
24.11.2019 4 z 5

Mrazivý až opravdu skutečný příběh, který se může stát každé ženě. Líbilo se mi, že kapitoly byly vždy rozdělené na přítomnost a minulost a děj mě dost vtáhl, takže při konci jsem čekala, že to pro hrdinku nedopadne, jak to dopadlo. Opravdu hezky napsaná knížka, která mě pak trošku děsila a budila v noci :)

1Booklover
23.11.2019 5 z 5

Pokud si tuto knihu hodláte pořídit, rozhodně se obrňte před emocemi, jinak skončíte, jako já.
Z knihy mě občas až mrazilo a kdykoli jsem si začala děj představovat a představovala jsem si, co kdyby se něco takového stalo v opravdovém životě, dělalo se mi okamžitě zle.
Tak silný a neuvěřitelný děj je.
Nečekejte knihu u které se zasmějete.
Jak už je psáno v předešlých komentářích, konec je malinko rychlejší, ovšem je to jen malý nedostatek.
Prolínání minulost I s přítomnosti nám krásně naznačuje, proč se zrovna teď děje v knize toto.

smajiska
20.11.2019 5 z 5

Čekala jsem, že o něco takového půjde. Nakonec to bylo ještě trochu děsivější a... Kniha se čte sama, příjemně, zajímalo mě jak to celé dopadne. Ačkoliv to není žádné milé počteníčko, tak mě to moc bavilo a příjemně jsem si u ní odpočinula :)

BlackFun
19.11.2019 4 z 5

Docela fajn počtení, tedy když odhlédneme od příběhu :)) Musím říct, že mi příběh trochu drásal nervy, ale dle mého byl u příběhu nevyužitý potenciál, jelikož nešel do hloubky, ale (bohužel) klouzal pouze po povrchu.

petrzel
15.11.2019 5 z 5

Výborná kniha četla se úplně sama.

Monique07
15.11.2019 2 z 5

Na můj vkus to bylo příliš ploché. Zdejší vysoké hodnocení a nadšení kamarádek mě celkem překvapilo. Kniha se sice čte lehce, zároveň jí ale chybí větší propracovanost jednotlivých postav. Taková tuctová pohádka pro dospělé. Potenciál tohoto tématu zůstal naprosto nevyužitý.