Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4304 4304

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Anyt0crappy
14.11.2019 5 z 5

Skvěle napsaná kniha, od začátku jsem při čtení skoro nedýchala. Jen konec by mohl být ještě trošku více rozepsaný, ale na kvalitě to rozhodně neubírá.

LuCi_Lle
14.11.2019 5 z 5

Sice je to už měsíc, co jsem knihu četla, ale myslím si, že si určitě zaslouží hodnoceni.
Tyoo, tak tohle bylo něco! Dokonalý pár, ze kterého vám za zavřenými dveřmi stoupají chloupky na krku. Mrazivý, děsivý dej, který vám nedá spát a vy musíte číst neustále dál. Ty scény, které se mi v hlavě vytvářeli, pokaždé další přečtené stránce, byly tak skutečné, že jsem místy musela knihu odložit a trochu se vydýchat. Nejvíc mě asi dostalo, jak mě paní spisovatelka chvilkama nutila si myslet, že Jack má v sobě pod tou krutou maskou aspoň kousek lidskosti. Neměl. Ale hrál to skvěle, a já mu to sežrala i s navijákem, stejně jako hlavní hrdinka. Vždycky byl o krok napřed, ale nakonec přece jen zakopl a v tu chvíli jsem si vydechla.
Pro mě jedna z nejlepších knížek. Děkuji za ní. Nejde jinak hodnotit, než pěti hvězdami.

Jitkanyklova_
12.11.2019 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, jakmile jsem se začetla, měla jsem ji přečtenou hned. Téměř po celou dobu jsem měla strach, co přijde dál. Moc se mi líbilo, jak se prolíná přítomnost s minulostí.
Uspěchaný konec mě docela zamrzel, mohlo to být více rozepsané. Ale jinak hodně cením nápad + to, jak je knížka napsaná.

iveta6676
11.11.2019 5 z 5

Velmi mrazivé kniha,měla jsem jistá na i husí kůži,jen ten konec mne trochu překvapil,byl jakoby uspěchany, jinak hezky psané,ani jsem se neztracela v ději

petulka.sasanka
09.11.2019 5 z 5

Bomba!!! Přečteno jedním dechem. Neuvěřitelně živé a poutavé!!! Doporučuji

Kamilajznik
07.11.2019 5 z 5

Mazec mazec mazec! Ja byla normalne strachy bez sebe! Tohle bylo teda psycho.
Doporucuju!

kudrdlinka
05.11.2019 4 z 5

Této knize jsem se podvědomě dlouho vyhýbala, a asi jsem věděla proč. Bylo to na mě opravdu velké Psycho. Začetla jsem se od prvních stránek, a hned ze začátku jsem při čtení cítila lehké mrazení a obavu, co přijde dál. A to se stupňovalo, skoro jsem se bála otočit stránku, nevím, jestli mě víc děsila minulost nebo přítomnost. V půlce jsem i přemýšlela, že knihu snad odložím. Ale to mi nedalo, byla jsem zvědavá a dočetla jsem. Konec se mi moc nezdál, i jsem to dočetla s větším klidem. Rozhodně teď nic podobného číst nechci, potřebuji něco oddychového :)

stavinohova
03.11.2019 5 z 5

Byl to zajimavy pribeh.... vlastne se mi kniha libila tim ze byla trochu jina ;)

knihomolka27
02.11.2019 3 z 5

Obecně se u těchto žánrů bojím, že mi bude strašně dlouho trvat než se začtu, nebo že kapitoly rozdělené na minulost a budoucnost mě budou plést, nebo že dám přednost jenom jedné z nich. Ale u téhle knížky to určitě neplatilo. Bylo to extrémně čtivé, děj byl chvílemi napínavý až k prasknutí ale.....

ted přijde to velké ALE(pozor spoiler) měla jsem problém s hlavní hrdinkou, dokázala jsem s ní sice soucitit, ale nedovedla jsem jí mít ráda. Nejvíc mi na ní vadilo, že to utíkání vzdala vždycky strašně rychle, a že na toho debila víc neječela a neřvala, když by jí stejně nezkřivil ani vlásek, a to ještě nemluvím o tom jak vždycky když na ní byl trošičičku hodný tak by se mu hned nána pitomá vrhala do náruče. Vždyt jí přece nehlídal 24 hodin denně mohla vymyslet nějaký dobrý plán jak utéct nebo se svěřit sousedům, kteří k nim chodili na jídlo. Navíc mi přišlo mnoho situací až absurdních, chápu že její manžel byl velké zvíře, ale nezkorumpoval přece naprosto všechny na planetě, a ta jeho hra moje žena je šílená, by v reálném světě asi taky moc neprošla. Ten konec byl určitě jasným happy endem, ale neříkejte mi, že takový detailista a perfekcionalista jako její manžel, by si nevšiml, že mu přímo před ním dává něco do pití, když jí před tím tak moc hlídal. Opravdu nevím co by Grace dělala kdyby od své sestry nedostala ty prášky. A co na konci ten argument Ester, aby zapírala, že kdy v tý červený místnosti byla, copak jsou obě tak hloupý, že jim nedojde, že policie vezme otisky z těch depresivních obrazů, které sama malovala. Chvílemi opravdu nelogické.

Lethania
02.11.2019 5 z 5

Už je to dlouho, kdy jsem četla tak neskutečně fantastiský psychothriller. Vše do sebe krásně zapadlo, děj byl plynulý, nikde jsem se nezasekávala. Hlavní záporák byl dokonale zvrácený, a o to víc bylo zajímavé sledovat hlavní postavu, jak se z této těžké situace dokáže dostat. Přečteno za jediné odpoledne - prostě jsem musela vědět, jak to dopadne. Doporučuji.

Babouš
30.10.2019 5 z 5

Vynikající thriller, který ani tak nešokuje zvratem - ten tušíme od začátku - ale tím, jak autorka dokázala popsat tak zvrácenou osobu, jak dokázala promyslet jeho jednání a jak z toho všeho nakonec dokázala hlavní postavu vymotat. Smekám, tohle se fakt povedlo!

Elsinor024
30.10.2019 3 z 5

Čtivě a svižně napsané, jen jak už tu někdo podotknul, v určitých chvílích těžko uvěřitelné. Ale v podstatě splňuje to, co od oddechovek tohoto typu očekáváte.
Hlavní padouch, který si myslí, že vítězí a hlavní kladný hrdina, kterému se nakonec snad podaří zlotřilce přelstít.
Je to takové černobílé čtení, něco jako májovky pro dospělé. Zlý padouch Santer, který se rochní ve své zkaženosti a kladný hrdina Old Shatterhand, co se obětuje pro druhé bez mrknutí oka:-)
Májovky jsem před lety milovala, občas se k nim v takové podobě vracím.

Petra88991
21.10.2019 5 z 5

Zatím nejlepší thriler jaký jsem kdy četla. Kniha se čte jedním dechem, za dva večery přečteno. Vynikající zpracování.

Hanca91
20.10.2019 5 z 5

Od prvního okamžiku máte tušení o co tady asi půjde ale přesto, až autorka začne odkrývat jednotlivé události a střípky do sebe začnou zapadat, něco se ve Vás sevře, alespoň u žen tomu tak musí být.
Strašně moc jsem držela hlavní hrdince palce. Je fakt, že se s tím vypořádala poněkud neuvěřitelně, ale proč ne...

Booky84
19.10.2019 5 z 5

Velmi čtivá kniha, která mne okamžitě vtáhla do děje. Střídání minulosti s přítomností se mi moc líbilo.

lenka7471
17.10.2019

Neslutečně mě ta kniha dostala.
Ještě jsem kvůli knížce snad nebrečela. Ják jsem dočetla poslední větu.. celá ta kniha mě dostala a já se rozbrečela :D
Jako dost dobrý. Doporučuji.
Moje první kniha od autorky, těším se na další!!! :)

Selendra
17.10.2019 5 z 5

Tak to bylo super! Musela jsem číst dál a dál a čekala jsem jak to Grace vyřeší. Rozhodně doporučuji!

veronika.buk
16.10.2019

Za mě nejlepší autorčina kniha.
Nový nápad pro psaní thrilleru, který je dobře zpracovaný.

Za mě jedna z nejlepších knih, co jsem za tento rok přečetla. :D

Hynais
13.10.2019 3 z 5

Je to čtivé, je to netradiční a je to místy napínavé o odsýpá to, ale.... je to jen těžko uvěřitelné svým průběhem a postrádá to hloubku, tak potřebnou k tomu, aby se čtenář mohl ztotožnit s chováním hlavní hrdinky...

Denisa.bl
06.10.2019 5 z 5

Super cteni ostatne jako ostatni dve knihy od autorky, jen skoda ze nema vice knih