Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4304 4304

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Bulldog
01.09.2019 4 z 5

Já vám nevím no..kniha se četla skvěle to bezpochyby, ale občas mi to připadalo až moc za hranici skutečnosti..a hvězdu beru za divoký konec, ( pozor možná spoiler) páč Grace šlo najednou všechno jako po másle a protivník se i přes své IQ 200 nechal dost hloupě nachytat..

Ali88
30.08.2019 5 z 5

Bože! Už dlouho se mi nestalo abych se do knihy začetla na první stránce! Skvěle napsaná kniha!

Luciáš01
29.08.2019 5 z 5

!!! SPOILER !!!
TOP! TOP! TOP! Jednoznačně TOP!
Kniha dokonale předčila má očekávání. Tak tohle byl opravdu velmi povedený psychologický thriller.
Grace si myslí, že už nikdy nenajde dokonalého muže. Už vůbec si nepřipouští, že najde muže, který ji bude milovat i s jejím celoživotním údělem, kterého se nemůže vzdát. Pak se ale objeví Jack – neodolatelný okouzlující gentleman, který jí miluje se vším, co jí život přinesl. Je to láska na první pohled, takže svatba na sebe nenechá dlouho čekat. Jsou nechutně dokonalý pár – tolik lásky, tolik pochopení, vše je bez jediné chybičky. Co se ale začíná dít, když se zavřou dveře jejich domu před okolním světem, by málokdo čekal…
Musím říct, že tahle kniha mi vyrazila dech. Od první stránky, kdy jsem knihu otevřela, jsem věděla, že ji musím co nejdříve dočíst, protože dlouho nevydržím to napětí, jak vše dopadne. Za celých 261 stránek nenastala ani jedna chvíle, kdy by mě kniha nudila nebo kdy by mi stihly utéct myšlenky někam pryč od ní. Střídání kapitol mezi přítomností a minulostí vyneslo knihu ještě o žebříček výš. Všichni sice říkali, jak je kniha úžasná, ale to už jsem slyšela o více titulech, a nakonec skutek utek. Ale u téhle knihy nekecali! Miluji psychologické thrillery a tenhle řadím na přední příčky seznamu TOP knih, které jsem četla. Pokud jste ještě nečetli, doporučuji hned se do toho pustit :-)

martisko3
29.08.2019 5 z 5

To byla síla! Přečteno na jeden zátah, děj dlouho nezapomenu, mělo to spád.

Sacinka
28.08.2019 5 z 5

Hodnotím trošku s odstupem a musím dát rozhodně pět.. protože si vybavím z tohoto napínavého thrilleru opravdu každou stránku od začátku až do konce!

mystar
28.08.2019 4 z 5

Sileny pribeh, ktery se cetl sam. Jen ten konec byl nedotazeny a trosku neuveritelny. Tato knizka me nuti k zamysleni...

sulcova91
28.08.2019 5 z 5

Páni!!!.. Víc snad nelze dodat. Potenciál příběhu autorka využila na maximum ale nijak agresivně. Krásně napsané, napínavé od začátku do konce. Jeden z nejlepších thrillerů co jsem četla. Nedá se nic dělat, musím jít na další její knihu!

Pája699
28.08.2019 4 z 5

Skvěle napsaná kniha, napínavá, čtivá, má to děj a spád.....fakt psycho. Konec mě trošku zklamal. Mohl se více rozvinout a dovysvětlit...na mě zbytečně brzo useklé, ale i tak mohu knihu jen doporučit, čtenář zklamaný nebude :-)

michaela1992
24.08.2019 5 z 5

Opravdu thriller, který stojí za přečtení. Čtivost zaručena. Napětí po celou dobu. Byť první kniha z "trilogie", troufám si označit za nejlepší.

Mateo67
18.08.2019 5 z 5

Tak toto bylo opravdu psycho. Kam se hrabou všechny horory, které se cíleně snaží navazovat děs a mrazení v zádech. Toto bylo tak šílené a přitom díky strohěmu až dokumentárním stylu vyprávění tak šíleně uvěřitelné. Zážitek umocněn skvělou audioverzí, které jsem po přečtení prvních dvou kapitol dala výjimečně přednost. Už dlouho mě kniha tohoto typu ( žánru) tak nedostala. Jestli vůbec někdy.

IHT
18.08.2019 5 z 5

Vynikajici thriller. Neni v nem zadne explicitni fyzicke nasili, coz je velke plus :) Velmi zajimava a strhujici je stavba vypraveni - strida se vypraveni hrdinky v soucasnosti se vzpominkami na minulost. (Logika sice trosicku pokulhava, protoze zpocatku to vypada, ze dej zacina "vprostred", cili ze hrdinka vyklada, co se deje "tady a ted" a do toho vklada sve vzpominky na zacatek vztahu, nicmene ke konci knihy se do "minulosti" dostavaji veci, ktere byly v "pritomnosti" preskoceny kvuli vypointovani pribehu. Celkove to vsak nerusi a naopak to skvele graduje. :)) Kazdopadne je nutne vyzdvihnout styl psani, ktery je strohy, potlacujici emoce, temer uzkostlive telegraficky, coz vyborne podtrhava mrazivy dojem ze cteni. Jednoznacne 5 hvezd! :)

Domiiiniika
17.08.2019 5 z 5

Úžasná kniha.Napinava az dokonca.Za mna plny počet bodov.Palec hore.

oskarina
15.08.2019 4 z 5

Upřímně musím říct, že by jsem knihu nejradši nikdy nezačala číst :-D Bylo mi z ní tak úzko, že jsem ji musela přečíst na jeden zátah, protože bych jinak asi neusnula.
Jinak určitě velice zajímavé, souhlasím, že rozuzlení mohlo být delší, než na pár stránkách.

MadisonS
15.08.2019 5 z 5

Napínavý příběh přečtený na jeden záběr. Mega psycho co rozhodně nikdo by nechtěl zažít na vlastní kůži. Příběh je velmi dobře zpracován. Rozhodně doporučuji!

Schamila
14.08.2019 3 z 5

Děsný vztah, děsné psycho, ale bohužel i tak někteří žijí, zvláště v dnešní době …. jo - to je život, díky Bohu, že ten můj není takový

Cometka
12.08.2019 3 z 5

Pro mě byla knížka dost psycho, asi taková i měla být, ale pak bych očekávala, že půjde víc do hloubky problému. Dlouho jsem jí nemohla dočíst, protože nemám ráda násilí a násilí na ženách, ať už v jakékoliv formě, už vůbec. Děj měl tak rychlý konec a rozuzlení, že by si zasloužil i víc jak posledních deset stran, aspoň dle mého názoru.

renata.sol
12.08.2019 3 z 5

Spoilerek
Psychothriller mezi manželi -psychopat a submisivni žena- byl takový, jak jsem očekavala. Prvky krimi zápletky ne úplně dotažené do uveřitelneho konce. Celkově dobré - lepší průměr.

Ivanap90
09.08.2019 2 z 5

Abych řekla pravdu, po všech těch chválách a doporučeních, co jsem ohledně této knihy dostávala, jsem čekala nějaký opravdu hluboký a neotřelý ponor do problematiky psychického a fyzického domácího násilí a šikany. A teď jsem zklamaná na celé čáře. Tohle je celkem tuctový thriller, navíc značně vykonstruovaný, v němž se postavy chovají nereálně a nepravděpodobně. A i ten styl psaní není nijak originální. Popularitu některých bestsellerů prostě nechápu.

majinka
07.08.2019 5 z 5

Zprvu jsem se nemohla začíst a pak už jsem se zase nemohla odtrhnout. Napínavý příběh až do konce.

kalinka99
01.08.2019 5 z 5

Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Pořád jsem si říkala to přece není možné, že to tomu Jackovi tak prochází. Prožívala jsem ten příběh s Grace. Akorát škoda toho psa to si autorka mohla tedy odpustit. Kniha se mi dostala do ruk náhodou a nelituji toho.