Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4305 4305

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Ester71
01.07.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla během odpoledne, nedalo se od ní odpoutat. Střídání kapitol minulost versus přítomnost - bylo zajímavé sledovat, jak se příběh rozvíjel, jednotlivé události do sebe parádně zapadaly a kruh se pomalu uzavřel. Za mě rozhodně ano, stojí za to knihu přečíst...

marcel4559
28.06.2019 5 z 5

Výborná kniha na jeden zátah :-). Střídání přítomnost-minulost bylo tak akorát, aby čtenář nemusel po každé kapitole listovat zpět, aby zjistil, co se dělo, což bývá nešvar některých knih. Je sice pravda, že už zhruba v půlce jsem si říkal, proč ta kočka neudělá něco podobnýho mnohem dříve, že by to mohlo být řešení situace, ale neva :-). Četlo se to dobře a za mne rozhodně doporučuji.

allblacks
26.06.2019 5 z 5

Četla se velmi dobře. Vtáhla do děje. Určite si přečtu další knihy od této spisovatelky.

LéňaHellcat
26.06.2019

Úžasná kniha... Přečtena téměř jedním dechem i kdyz jsem ji četla v praci a musela jsem často odbihat... Celou dobu mi v hlavě skakala myšlenka "Paneboze vždyť tohle se může klidně stát! " Pro me hodně realistická kniha. Chvilema jsem to psychicky nedávala ale musela jsem prostě vědět jak to dopadne... Četla jsem i V pasti lží a měla jsem úplně stejný pocit skvělá spisovatelka... Doporučuji...

zaru0878
21.06.2019 5 z 5

Více se mi líbila kniha Přiveď mě zpátky, ale i tahle nebyla špatná.

MiliKry
21.06.2019 5 z 5

Knížku jsem doslova zhltla během dvou dnů. Ano, hrdinka byla místy hloupá, ale i tak to patří mezi ty lepší knížky.

crazyslunicko
17.06.2019 4 z 5

!!! SPOILER !!!
Thriller se mi velmi líbil. Jen mi bylo moc líto hlavní hrdinky, kterou týral její manžel. Ani ne tak fyzicky jako psychicky. Využil její lásky k její postižené sestře a neustále ji týral. Zakazoval ji návštěvy a měl ji pod 100 % kontrolou. Všude chodil s ní, sledoval ji na každém kroku. Přesto všechno navenek působili jako dokonalý zamilovaný pár a on jako dokonalý manžel. Velice mě překvapil konec. Bohužel příběh je opravdu uvěřitelný. A moc mě mrzí, že v dnešní době k něčemu takovému dochází (nebo může docházet). Je vidět jak se může takovým manipulátorům dařit a zastrašit svou milovanou. Překvapila mě její sestra, která je sice postižená, ale občas ji to docela dost pálilo. Jsem velice ráda, že se záhada se žlutým i červeným pokojem vyřešila..

4329
15.06.2019 2 z 5

Ta hlavni hrdinka uplně mimo, dalo se to číst

karol.cadex
12.06.2019 3 z 5

Tak jsem se zase nechala napálit. Tenhle thriller prý ohromil svět, bohužel mě moc ne. A ano, četla jsem ho jako zběsilá, ale jen proto, že jsem stále čekala něco, co mě šokuje. Ani mrtvé štěně mi na emoce moc nezahrálo. Proboha co si ta ženská myslela? Pro mě jen další románek s naivní manželkou, manželem magorem, ve kterém mi chyběly S&M praktiky nebo tyranie na úrovni a celá kniha postrádá logiku. Technicky ale velmi dobře napsaná kniha. Jen bez žádného wow.

wercayk
12.06.2019 2 z 5

Kniha byla docela fajn, ale ... hlavní hrdinka byla fakt docela dost hloupá (a některé její myšlenkové pochody mi přišly fakt nelogické). Navíc - kdo si vezme člověka, s kterým se zná 3 měsíce? :D A odejde kvůli tomu z práce a spokojí se jen s tím být domácí hospodyňka ? :D Knihu jsem sice dočetla, ale měla jsem chuť ji několikrát nadobro odložit nedočtenou.

Kyparis
10.06.2019 5 z 5

Mám husinu ještě teď, když píšu hodnocení.
Kniha vážně super, velice zajímavý příběh, ze kterého mrazí, čtivě napsané, děj vás vtáhne, ikdyž byste jeho součástí jen neradi byli.
Moje první kniha od této autorky a už jsem si objednala další :-)

Lucii_Ami
09.06.2019 4 z 5

Skvělá kniha, i když mě trošku štvalo, jak je hlavní hrdninka trošku "hloupá", ale postě to k ději patřilo. Trošku mě mrzel konec, že jsem měla pocit, že není dopsaný, ale i tak knihu velmi doporučuji.

Kaja01
07.06.2019 5 z 5

Skvělý mrazivý thriller! I když mi bylo od první kapitoly jasné, kdo zde bude ten záporák, i tak mě kniha hned chytla a celý příběh mě nakonec ještě překvapil. Moc jsem si oblíbila postavu Millie a Ester.

Brembelik745
06.06.2019 5 z 5

Skvělá autorka, skvělá kniha...víc k tomu není co říct...nechápu jak dokáže takhle jednoduše psát, že stránky se otáčí samy.

Poprvé, když jsem vzala knihu do rukou, tak asi po 10 stránkách jsem jí odložila zpátky na poličku, protože jako ženě se mi hnusí muži, kteří týrají ženy, a příběhy o nich....ale nedalo mi to, a pro přečtení ostatních dvou knih autorky jsem se ke knize opět vrátila a nelitují.

Jedním slovem WAU....Nápad, který dostala zrovna Milie jsem opravdu nečekala, a samotný závěr knihy s Ester byl opravdu bravurní. Skvělý psycho thriller.

Kočička911
04.06.2019 5 z 5

Super kniha..
Měla hlavu i patu, spád a velice dobře a rychle se četla. Ostatně jako další knihy autorky.
Jack Angel.. bezva jmého pro takovýho…
jak jen ho slušně nazvat... tak třeba zmetka!

Marosusu
29.05.2019 5 z 5

Za mňa super kniha ktorá čitateľa záujme od prvej strany...prečítané za 2 noci ..tiež mi chybal záver trošku ho viac opísať ..idem na ďalšiu ...;-)

š.m.i.k
28.05.2019 5 z 5

Marně přemýšlím, jestli mě víc "vzalo" toto anebo "V pasti lží". Za zavřenými dveřmi je perfektně propracované psycho. Donutilo mě přemýšlet nad vztahy obecně a nejen to. Mrazí mě ještě teď při představě, že vytvoření podobné iluze může být reálné. Mám na mysli ty situace, z kterých se bez pomoci okolí nelze dostat. Ti kteří by pomoci mohli, pomáhat odmítají anebo zkrátka nepomohou právě kvůli vhodně podsunutým lžím "psychopata"... Pár nocí asi nebudu mít klidné spaní, než to trochu strávím. Jen konec by se mi líbil rozvinutější.
SPOILER: Asi mi vadilo, že nedšlo aspoň k vyšetřování, úplnému zhodnocení, že vražda je uzavřena jako sebevražda. Pohnutky Ester, proč se rozhodla krýt Grace, zkrátka takové to "něco" jako dodatek...

Peetullka
27.05.2019 4 z 5

Uffff.
Bylo to dobré.

Ale každopádně klobouček před Ester !
“Jen si nemůžu vzpomenout, jestli měl na sobě sako, nebo ne.”

“Tak jsem přemýšlel dál, udělal si trochu průzkum a zjistil, že kladní hrdinové ve filmech se často jmenují Jack, a tak voilá. Jack Angel by na světě. “
“A ta skrytá ironie mě nikdy nepřestane těšit - Jack Angel, ochránce týraných žen.”

Více k tomu není vůbec slov.

Alienn
25.05.2019 5 z 5

Psychologické thrillery mám ráda a tento byl jednoduše hodně dobrý. Přiznám se, že ze začátku mě napadlo: "tak podstatné už víme, padoucha máme, o čem to tedy teď bude". Ale moje obava se nepotvrdila, příběh se postupně dobře rozvíjel a celkově měla knížka spád. Těším se na další knihy autorky.

Gabri-88
25.05.2019 4 z 5

Stridani dvou casovych linii se mi libilo. Namet a i rozuzleni sice bylo od zacatku jasne, ale vypraveni melo spad, takze za me velmi ctiva kniha bez zbytecnych prutahu