Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4305 4305

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Ajina76
24.05.2019 3 z 5

Kniha se četla velmi dobře. Jen mi chvilema přišlo už dost toho krutého, co měl Jack v plánu. Na konci mi chybělo lépe popsané rozuzlení. Abych jako čtenář mohla říct: “jo
Jacku, ty hajzle, máš co sis zasloužil. “ chvílemi jsem při čtení měla chuť, zakroutit mu krkem sama????

Alexxxka
23.05.2019 5 z 5

Panebože!!! Tak to bylo opravdu psycho!! Na konci jsem měla slzy v očích a husinu až na nohách...
Jakou barvu měl mít Miliin pokoj, Grace?
Červenou, zajiknu se. Milliin pokoj měl být červený.
To jsem si myslela. - odpoví Ester jemně.
DOPORUČUJI!!!

Adél784
23.05.2019 5 z 5

Velice čtivá kniha

Samema
22.05.2019 5 z 5

Skvělá kniha,nic tak napínavého a dechberoucího jsem dlouho nečetla :-D

Sarrah
22.05.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem.

Pauline23
20.05.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila. Ano Grace opakuje jak má Millie ráda, což je v její situaci pochopitelné. Ona jí drží nad vodou. Život s psychopatem a manipulace okouzlujícím mužem. Ostatní nic nevidí. Dobře se čte, přechod na minulost pak přítomnost mě bavila.

koudelu
18.05.2019 5 z 5

Napinavé a napsané tak opravdově, až mě mrazilo

MahulenaK
18.05.2019 3 z 5

Hrozně jsem váhala s hodnocením, za čtivý příběh bych dala možná i víc hvězdiček, ale bylo to pro mě strašně nepříjemné téma, a měla jsem co dělat, abych knížku dočetla. Vlastně jsem jen potřebovala vědět, jestli to dobře dopadne. Vůbec jsem nebyla schopná předvídat, jak tady někteří v hodnocení píší. Místy to bylo opravdu těžko překonatelné, abych četla dál.

Pitraska
16.05.2019 3 z 5

Místy velmi napínavé, ale někdy až moc laciné. Stojí za přečtení.

Janicga88
15.05.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, a jsem ráda že ten psychopat umřel v tom svým červeným pekle:)

FaeleenFairy
14.05.2019 2 z 5

Dvě a půl hvězdičky...Není to zlé, ale.. Připomíná to laciný televizní thriller, předvídatelný...

OndřejkaH.
13.05.2019

Ačkoliv nejsem fanynkou tohoto žánru - nemohla jsem se od ní odtrhnout... Vše co jsem ten den měla v plánu šlo stranou a já jí přečetla za několik hodin :-). Pokud potřebujete svou pozornost zaměstnat a odvést například "nežádoucí myšlenky" - pak tato kniha to dokáže. Doporučuji.

Merlinit
12.05.2019 1 z 5

Hned v úvodu přiznávám, že nejsem cílový čtenář tohoto druhu knih a připouštím zkreslenost svého hodnocení. Řemeslnou práci na knize hanět nebudu, ta je odvedena přijatelně, ale to ostatní... Logika má trhlin víc než řešeto, ustavičné omílání téhož na čtivosti také nepřidá (všichni ví, že Grace Millie miluje a budou to vědět, i když to nebude opakovat v každém odstavci zas a znovu) a závěr je jasný již v začátku, zbývá jen dosadit kulisy. Na rozdíl od mnoha jiných čtenářek jsem se JÁ OSOBNĚ od knihy dokázala odtrhnout jako nic a fakt, že jsem ji vůbec dočetla, předestírám co ukázku osobní statečnosti - považuji za slušné knihu nejprve přečíst a pak teprve ztrhat.

olcab
12.05.2019 5 z 5

Výborné, psychologické thrillery miluji, od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Autorka si mě získala a po přečtení V pasti lží ji pokládám za moji oblíbenou.

vojteska70
12.05.2019 5 z 5

Přečetla na jeden zátah. Bohužel to může být i pravda. Děj napínavý a zbytečně neprotahovaný.

raty
11.05.2019 5 z 5

Patřím k těm, kteří knihu rychle přečetli a souhlasím, že se od ní nedá odejít. Líbí se mi, že autorka děj zbytečně neprotahovala a s jistotou nás vedla od začátku se zdánlivě bezchybným vztahem Jacka a Grace až k dokonalému konci.

Štixa
09.05.2019 5 z 5

Děj mě nadchnul už od začátku, a držel a nepustil až do konce... tento velice zajímavý psycho příběh (bohužel i z dnešní doby) jsem přečetla VELICE rychle ;-)

boxas
08.05.2019 5 z 5

Zdání často klame, i člověk milý na pohled může být pěkný prevít. S hlavní hrdinkou jsem sympatizovala od první stránky a moc jsem jí přála, aby toho prevíta nějak převezla! Já vím, že kniha není ani zdaleka bez chyby, o mnohých věcech by se dalo polemizovat, ale co na tom, když vás drží a nepustí, dokud to nedočtete až do konce!

karolina0920
07.05.2019 5 z 5

Kniha mě vtáhla do děje hned na začátku a vyplivla mě o dva dny později s nepopsatelným pocitem. Neměla jsem ani pomyšlení na to přestat na chvíli číst. Celý děj je dokonale promyšlený a ze šílenství Jacka mě chvílemi až mrazilo. Rozhodně jedna z mých oblíbených knih.

florentinas
05.05.2019 5 z 5

Tak tuto knížku jsem přečetla v mžiku! Psycho, napětí! Fakt super čtení! Chvílemi mě mrazilo! Rozhodně doporučuji!