Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4305 4305

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

janina66
02.05.2019 3 z 5

pro mě to bylo dost psycho. Nemám ráda tento typ knih.

ZimníLidé
30.04.2019 5 z 5

Od Paris knihy miluju.Kdybych mohla dát víc hvězdiček udělám to hned :)

Rade
29.04.2019 2 z 5

Tak trochu strašidelná pohádka o dobru a absolutním zlu pro dospělé. I když na hodně zajímavé a dnes aktuální téma. Plusem je, že je čtivě napsáno, nicméně s mizerným překladem.
Asi nemá cenu vypisovat, co vše mi na knize vadilo, bylo nelogické, nepravděpodobné, či bylo přitažené za vlasy; v některých předchozích komentářích je toho uvedeno hodně.
Snad jen k závěru. Bohužel - možná nespravedlivě, ale nemohu si pomoci - podezírám autorku, že pointu tak trochu okoukla z jedné výborné povídky od Roalda Dahla (publikované např. v knize Jedenadvacet polibků). U Dahla to je samozřejmě myšleno černohumorně, takže to sedí. Jenže tady…
Z tohoto důvodu mě docela pobavil komentář uživatele Demonlover.

Annyel
28.04.2019 4 z 5

Konec výborný. Postavy mi ale přišly malinko černobílé, děj utahanější.

Lenoulinka
28.04.2019 5 z 5

To bylo tak úžasný psycho, že jsem musela pořád číst, abych se dozvěděla, jak celé to peklo dopadne. Když jsem knížku běžně prolistovala a viděla kapitoly minulost a přítomnost, tak jsem si říkala, jestli to nebude náročnější na čtení, ale vůbec ne. Obě knížky, co jsem od autorky přečetla byly mimořádně čtivé a plné napětí, tak doufám, že i další, která vyšla bude stejná. Tady nemůžu dát jinak než 5 *.

Vendas
27.04.2019 5 z 5

Kniha super super super!!! Napinava od začátku až po konec!

Vinnareva7
24.04.2019 4 z 5

Dobrý thriller. Chvíli mi trvalo se začíst, ale pak se děj rozjel a byl velmi napínavý. Příběh je opravdu drsný a dobře napsaný. Stojí za přečtení i přes drobné námitky, jako SPOILER: Skončilo to nějak rychle ne? A nějak hodně snadno jí to podle mě prošlo. Fakt by se člověk, který působí vyrovnaně a stabilně v depresi zasebevraždil tím, že by se zabouchl v místnosti a nechal se zemřít žízní? A jak to tý Ester tak skvěle všechno došlo...No, konec mi zkrátka přišel nějak rychle uzavřený a celkem nepravděpodobný. I tak to stojí za přečtení.

MontyMK
24.04.2019 4 z 5

Knížka se četla opravdu sama, ale za mě Poslední paní Parrishová byla mnohem lepší a víc do detailů propracovanější :)

irefir
24.04.2019 4 z 5

Super kniha, i když je pravda, že sem tam se některé motivy opakovaly a klidně by se daly vypustit. Ale zřejmě nás autorka chtěla napínat dál a dál:)

wendulka321
22.04.2019 5 z 5

Čtivé,zhltla jsem ji za dva dny, střídání přítomnosti s minulostí bylo super. Napětí až až co se stane a jak to nakonec dopadne...

zuzana4587
21.04.2019 3 z 5

Zřejmě budu jedna z mála, ale kniha se hrozně táhla a příliš mě nebavila. Kdyby měla o 100 stran méně, nezlobila bych se. Vše mi přišlo předvídatelné. Závěr byl skvělý, ale celkově dávám jen 3*.

Janinka.V
19.04.2019 5 z 5

Tohle bylo něco. Kniha mě opravdu bavila, na začátku chytla a do konce nepustila. Děsivá pravda, že u naprosto dokonalého páru nemusí být všechno tak dokonalé, jak se na první pohled zdá. Nikdy bych tohle nechtěla zažít.

Gooverka
18.04.2019 4 z 5

U této knihy jsem pochopila, proč nikdy nebudu číst tolik psychologických thrillerů. Nervy drásající příběhy prostě nejsou pro mě, protože s hrůzou čekám, co se bude dít dál a vlastně se nemohu odtrhnout, ale zároveň za žádnou cenu nechci pokračovat. Styl vyprávění, kde se prolíná přítomnost i minulost je fenomenální. Autorka děsivou scénu popisuje velmi pomalu a napětí stupňuje od samého začátku. Už v druhé polovině jsem tak nějak tušila, jak to dopadne, proto jsem ubrala jednu hvězdu v hodnocení.

natii-vanilkova
17.04.2019 5 z 5

Jedna z mých TOP knížek na kterou i po roce rada vzpomínám. DOPORUČUJI! Já se od ní nemohla odtrhnout :) a musím říct, ze po přečtení jsem na všechny chlapy koukala úplně jinak než predtim ????

Majdusak
15.04.2019 5 z 5

Ách, tak tato mě dostala. Nakladatelství Motto mám hodně ráda, ne pokaždé se dostanu (dokopu)k hodnocení, ale B. A. Paris mě donutila :) A nezapomenu ještě zmínit obálky... pokaždé nalákají. No a k samotné knize a autorce: čte se jako vánek, a umí napínavě postavit děj. S odhadem konce jsem byla vedle jak ta jedle.

michaelaaa5
14.04.2019 4 z 5

Trochu monotónní kniha, čekala jsem od oblíbené autorky pořádný zvrat, který ale nepřišel, proto ubírám hvězdičku. Autorčina druhá kniha V pasti lží je napínavější.

Ondra_P
14.04.2019 5 z 5

Paráda! Skvělý příběh, který se díky prolínání současnosti s minulostí postupně vyjasňuje.

Knihomolka97
13.04.2019 5 z 5

No panejo, to bylo něco. Příběh chytne od samého začátku, líbí se mi propojení minulosti s přítomností, jak je vše dokonale vysvětleno.
Úplně jsem cítila flustraci Grace, její bezmoc a fandila jsem jí, ať něco vymyslí.
Konec jedním slovem úžasný. :-)

Tweety0207
12.04.2019 5 z 5

Nemohla som ani zavriet knihu. Musela som čítať a čítať a ked som ju precitala normálne som mala chut začať odznova lebo uz bol koniec.

CathyCat
11.04.2019 5 z 5

Příjemná kniha, při čtení se mi nestávalo, že bych uhodla dopředu vývoj příběhu. Posledních pár odstavců mě překvapilo :)